0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şimdi kızlar bize ev alacaktı kaynatam evlenmeden önce alındı sonra bi sebebten olmadı, kaynanamlarda istanbulda oturuyordu normalde ama köye ev yaptılar 3 yıl oldu dublex hem burda hem ist. Evleri var buraya 0 eşya döşedi, ev mükemmel ötesi olmasına rağmen birlik diye kabul etmedim, kiraya çıktık bu sene yine ev meseldi oldu o parayla iş kuruldu, bugün eşimle yukarı çıktık yukarısı boş 120 mtkare, benim şuan oturduğum ev site şekilsiz yatak odası var, sığmayan konsol ve masa takımımı ayri odaya koymak zorunda kaldım cocuk odası yaptım ama oda buz gibi soğuk alıyor, burası oraya yüz bin başar öyle diyim, eşimle yukarı çıktık salon takımımı herşeyiyle alır kış balkonu var oraya köşe takımı ve tv koyarım mutfaktan çıkılıyor ve salondan iki kapisi var kış balkonun, mutfak dolabı takılmamış duruyor banyo dusakabin lavabo vs. Yok zevke göre takalım diye yaptırmamişlar, eşim dediki buraya gelsek her ay kira vermeyiz (arabamız var ama istediğimiz gibi degil) ev kredisine girerim araba alırız ıstediğin şekilde mutfak dolapları taş duvar , aynalı lavabo dusakabin yaptıralım çatı katı var burayı da cocuk oyun odası yaptırız dedi dublex ama eğer geçersek kapı ayrılcak ayrı yerden giriş çıkış olcak, kocaman bahçe var istediğim herşeyi ekerim kendime sera yaparım, tavuklar var çocuğuma park alanı yaparım, dedim eğer buraya girersem her ay 1000 lira bana verirsin, ehliyete de yazılmayı düşünüyordum ona yazılirım herşeyi erteliyorum zaman geçiyor ve başkasının evine para veriyorum, sizce ne yapmalıyım? Şimdi yukarı çıkıp cekcem foto size ama şuan müsait değilim lütfen yorum yapın bana
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde LaYeTeZeLZel (3,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 499 göst.