0 oy
816 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eş baskısıyla hergun kaynanaya gidiyormusunuz yok çocuğu götür yok bilmem ne ben gitmek istemiyorum

35 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Eşimin evde olduğu gün izinli zamanlarında Tam tersi ben diyorum gidelim annenlere ozlerler çocukları diye
-Reklam-
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Hayır benim kocam asla baskı yapmaz gelmek istiyorsan gel der üstelemez 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bir-çok konuda baskıcıdır ama allahtan bu konuda baskıcı değil. Altlı üstlü oturduğumuz dönemde birgün bile yanlarına git demedi
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Eşim asla anneme git denemesi bugüne kadar 4 yıldır evliyiz eşimle haftada bir canımız istemezse daha uzun süre sonra gittik evi de tam evimin karşısında :))
0 oy
(64 puan) tarafından
Kesinlikle gitmek zorunda değilsin haftada bir normal bence kimse kimseyi zorla götüremez çok kızıyorum bu tarz zorlamalara
0 oy
tarafından
Gitmiyorum eşimde baskı yapmaz 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Beş aydır yüzünü görmedim akşamdan akşama veya iki günde bir bebeği götürüyor
0 oy
(115 puan) tarafından
Ayninsorun bendede var hergun dövüştüm ama pes etmedim bu aralar hafta 1 falan gidiyorum şimdide çocuğu gönder diyolar ben bi çözüm bulamadim değişmekten baska
0 oy
(6,759 puan) tarafından

:ermm:Aha aynı benim eşimde

0 oy
(73 puan) tarafından

Eskiden evet ama kızım durmuyor oda biliyor artık haftada bir ancak gidiyoruz ilk evlendim yıllar 4 gün onlarda 3 kendi evimde kalıyordum gitmek istemedimde başlıyordu kavgaya bu yüzden hiç ona alışamamıştım ailemde uzaktı zor yıllardı :(9 yıllık evlilimdn 5 yıllı çıkar hiç bişey anlamadım

0 oy
(2,693 puan) tarafından
Yılda iki kere gidiyoz o bile işkence geliyor her gün her gün gidemezdim herhalde
0 oy
(5,712 puan) tarafından
Kaynanam İstanbula taşındı Allahtan eskiden bizimki de öyleydi ana kuzusu
0 oy
(169 puan) tarafından
Tabıkı hayır. İşim gücüm yok napcam orda hergun 
0 oy
(110 puan) tarafından
Ben hergün gidiyorum bazen 1 gün gitmediğim oluyor. Zaten yan komşum sayılır. Kaynanam hasta yürüyemiyor diye çocuğu sevsinler diye götürüyorum. Sağlığın da benden çıkmazdı ama günde 2 3 kere geldiği olurdu sinir olurdum. Yatıyon mu kalkıyon mu rahatsızmısın müsaitmisin demezlerdi. En iyisi aynı yerde oturmıcaksın valaha. 
0 oy
(169 puan) tarafından
Sanaglmesinden daha iyi git bnce ye iç keyfine bak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 232 göst.
0 oy
21 cevap 689 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 359 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu