0 oy
1,339 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Milletin kocası çiçek falan alır bizim 18 temmuzda doğum eşim sana doğum hediyesi yemek ismarlicam diyor:D 

Sizinkiler neler yaptı?

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bakalım ne alıcak bilemiyorum kaldı 6 gün 
tarafından
Sevdecim çok teşekkür ederim canım hepimiz inşallah sağlıkla kavuşalım büyütelim  :). Evet cnm sezeryan olucak aminnn inşallah :)
(9,651 puan) tarafından
Ben 2 sezeryan oldum kuzum rahat ol bisicik olmuyo :) benim doğumlar çok rahat geçti çok şükür inşallah seninde rahat olur hersey
tarafından
Ay inşallah cnm valla hiç bilmiyorum ya nasıl oluck nolcak heyacan çok yaptım valla sanki karnımın içinde binlerce kelebek uçuyor çok güzel bir heyecan Rabbim benide herkesi de kavuştursun sağlıkla :)
(9,651 puan) tarafından
Inşallah kuzum rabbim sgalikla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤
tarafından
Aminnnnnn inşallah teyzesi inşallah ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güller aldı teraryum almıştı bide pasta:))
(75 puan) tarafından
Ohh maşallah bana ilk hamile kaldigimda 5 yaş yapicam dedi evlilik yıl dönümünde yaptı doğumda kebap diyo ya bakalım artik:)
tarafından
Kızzz doğum demişsin ben doğum günü diye okudum
Doğum hediyem tabiki HİÇBİRŞEY o kadarda bileklik istemiştim halbuki bide bebekli çiçek istemiştim oda yok tabi doğum zamanı biraz sıkışıyo insan haliyle ondan
tarafından
Yine sen kebebçıya dua et bizde oda olmadı yani:)))
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Sozde bileklik yaptrcaktik baktim cok pahali alma dedim iyimi ettim kotumu bilmiyorm:)
tarafından
Bende öyleyim:)))
(274 puan) tarafından
Ahh bu vicdanlar :))
(2,931 puan) tarafından
Kizz zevksiz gider koca karı şeyi alır dha çok üzülürüm onun tek zevkle aldığı seyy benim herhalde :D :D :D :D :D
(2,484 puan) tarafından
Altın bu ara yukseldi kuzum takip et duser dusmez git al valla hic acıma :ddDdD sonra acıncak hale geliyoruz
(2,931 puan) tarafından
Aynen öyle valla acimamak gerekiyo
0 oy
(16 puan) tarafından

evlenme teklifi yapıp pırlanta tek taş aldı

evlenme teklifi almamıştım kızımızıda şahit etti bu güzel anımıza :)
(75 puan) tarafından
En lezzetli yeri orası demek tüm kadınlar yanılıyor olamaz:)
tarafından
kabul etmeseydin  canım:)
(16 puan) tarafından
hep bu günü kolluyofum etmezmiyim :D
tarafından
senin kıza bir sorsaydın:) ne diyorsun kabul edeyimmi  diye eşin çok şaşırdı( çok romantik bir evlenme teklifi olmuş bu arada) canım
(16 puan) tarafından
ahahhaha alemsin valla :) saol canım benim
0 oy
(1,422 puan) tarafından
5 temmuz dogum gunundu canm neye ihtiyacin var die israrla sordu bnde bsy yok deyince canta almis sagolsun hic almasa da olurdu 
(75 puan) tarafından
Düşünmüş işte sağolsun:)
(1,422 puan) tarafından
Dogum gunu die okumusum canm ya daha dogum yapmadim bsy alir mi bilmiorm ama bn teraryum.istedim
0 oy
(89 puan) tarafından
Ilk dogumumda birsuru kirmizi gul alnsti simdi bsey almaz heralde o bikere olur
(75 puan) tarafından
Belki alır supriz yapar :)
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Bakalim ne yapicak gerci onden istedim ;)))
(75 puan) tarafından
Isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci demişler:D
0 oy
tarafından
Cicek getirmisti ama kebap tercih ederdim  :D
tarafından
Evet bende  dur demek istiyorum nasip artik  :D
(2,484 puan) tarafından
Cay kullaniyorum ben bide ekmegi kestim normalde gunde esimlr 2 ekmek yerdik simdi 1 ekmek 2 gun gidiyo yani
tarafından
Ben normalde de ekmek yemem de tatli cok yiyorum Allah yardimcimiz olsun
(976 puan) tarafından
Sevgi maşallah canım, iyi vermişsin tebrik ederim :-) darısı başıma artık. Diyete başlayacağım ama henüz hazır değilim sanki. İştahım çok açık ve ben de arkadaşın dediği gibi tatlı aşeriyorum resmen. İlla ki evde tatlı olacak. Bitince yapıyorum. Bi yerde dur demem lazım artık. Ama yaz mevsimi ve hiç yemesem dondurma yiyorum. O da tatlı sonuçta. Nasıl keseceğim bilmiyorum
(2,484 puan) tarafından
Kuzum aslında annemle eşim bir 2 kere şaka arasında şey yaptı bide dolabimdaki hic bi kiyafetim olmuyodu koskoca bi gobekleydim
Ben cay kullaniyorum oda cok fayda etti bende
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Vallahi her daim hediye aldığı için ben sıkıldım bu durumdan alsin istemem ama telefonumu yenileneceğini söylemiş kardeşime
(75 puan) tarafından
Gene düşünüyor adam napsin:)
0 oy
tarafından
Beni terk ederek verdi doğum hediyemi
(75 puan) tarafından
:( sen hediyenin en büyüğü olan evladını almışsın bırakıp giden utansın
tarafından
Bebeğim küvezde bir ton sorunla boğuşuyor inşallah onu sağlıkla alabilirim kucağıma. Bir an takmıyorum ama oturup düşününce çok içime oturuyor
(75 puan) tarafından
Inşallah sağlıcakla alırsın evladını ama üzülmemek elde değildir tabi ki
(24 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm demekki başka ları da aynı durumda diyorum Şu an bende aynı durumu yaşıyorum bazen takmayın diyorum ama hiç geçmiyor o acı hamileyim doğuma az kaldı eşimle ayrıyız Allah selamete çıkarsın inşaallah tüm sıkıntılı olanları
(24 puan) tarafından
İnsan en mutlu olacağı zamanlar üzüntüyü yaşıyor yine de halimize şükür beterinden korusun Rabbim
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aman hiç bisi tabikide :D üstelik istedim ilk doğumda bisi istememiştim bu sefer defalarca dedim ama yok :/
(75 puan) tarafından
Belki durumu yoktur canim ondandır
(9,651 puan) tarafından
Yok kız odunluktan :D
(75 puan) tarafından
Nasılsa kış gelmicekmi yak gitsin :)
0 oy
(299 puan) tarafından
Bizimki adanli normal dogum yaprsan sana lahmacun alcm dedi guzelim hastaneyi komple kokutmstuk. Ah ah   cok komiktik
(75 puan) tarafından
Can boğazdan gelirmiş:D
(299 puan) tarafından
Aynencanim :)))
0 oy
(1,397 puan) tarafından
İlk dogumumda bileklik ikincide telefon aldı hiç atlamaz özel günleri saolsun bı beklentim yoktu
(75 puan) tarafından
Düşünceli adammış vesselam ne mutlu sana:)
0 oy
(200 puan) tarafından

Hic bi sey almadı:ermm:

(75 puan) tarafından
Isterdi elbet mümkün olmamıştır belki
(200 puan) tarafından
Aynn calismiyodu o zmnlar
(75 puan) tarafından
Cani sağolsun Allah başımızdan eksik etmesin eslerimizi
(200 puan) tarafından
Aynn allah basımızdan eksik etmesin benim en büyk hediyem o  zaten
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Dogum yapalı 5 ay oldu hala bisy yok iki guzel soz bile soylemedi yalniz kuzum aserenler sıkıntı çıkarmasın  baslikta belirt ya da yemeğin adini verme;)

(75 puan) tarafından
Ayy benim dusuncesizligim evet duzelteyim
0 oy
tarafından
en son bu postu actim anam millet bana basti uyariyi icimde kaldi kiz benimki hamile oldugumu ogrenince bi tane samanyolu bileklik yapti birde dogum sonu adana burma takti ama ben ilk dogumda durumumuz cok kotuydu hastaneden eve gelecek paramiz bile yoktu cok cekmistim cicek falan zaten lükstü bize ama bunda hastane odam suslenmisti dogumdan cikmaya orkide gelmisti baş ucuma  
(75 puan) tarafından
Uyari verilme amacı neymiski sonuca saygı çerçevesini bozmuyoruz maksat muhabbet
tarafından
ay neler yazdilar bana ne gorgusuzlugumu koydular dogum hediyeniz ne kizlar demistim kendi hediyemi cekip attim diger arkadaslarda cekip atti alan var alamayan var diye halbuki aynen yazmistim ilk dogumda basima geleni
0 oy
tarafından
Hiç bişey :DDD 
(75 puan) tarafından
:) yaa :) olsun kendi hediye sayılsın gari
tarafından
Eşim ve oğlum rabbimin bana verdiği en güzel hediye zaten ❣️❣️❣️❣️❣️❣️
0 oy
(845 puan) tarafından
Çiçek getirdi birde el ayak izli altın kolye yaptırdı:)
(75 puan) tarafından
Ay o kolyeler çok güzel oluyor güle güle kullanin
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Evladimi aldim kucağıma baska ne isterim  canim❤ esim boyle seylerde pek dusunceli değildir. Bise almadi hatta bir hafta sonra falan anaa hanım biz biseyi unuttuk dedi neyi dedim ben cicek yaptiracaktim diyor :unsure: saol canim almış kadar oldum dedim napiyim.:D cani saolsun. Allah tan alıngan bir karisi yok yatsin kalksin bana dua etsin :D 

(75 puan) tarafından
Hahaha:) neysem sonradanda olsa hatırlamış ya:)
0 oy
tarafından

Kuru bir cicek

Ustunede

Aramiza hosgeldin yunus emremiz ve gecmis olsun guzel anne yazdirmisti:ermm::ermm:

(75 puan) tarafından
Hasta değilsdim ki dicektin şaka bir yana erkekler düz düşünüyor bazen :)
tarafından
Dusunebilse yine kabulum hic dusunmuyo benimki://

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 644 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 541 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,693 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 540 göst.
20 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu