+1 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (2,750 puan) tarafından

Şubat ayı resmen zarar ayı olarak geliyor bize hem benim doğum günüm hem evlilik yıldönümümüz hem de 14 Şubat var yani birine hediye almasam birine almam lazım bugüne kadar her sene çok şükür eşim de bana hediye aldı ben de eşime aldım bu sene de böyle bir eşofman takımı aldım eşime ihtiyacı da vardı nasıl sizce sizin 14 Şubat hediyeleriniz neler

image

22 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Düşünme asamasindayim canim gayet güzel bnce bu takim
(2,750 puan) tarafından
Öyle diyorum zaten canım ama sorduğum soruya tek cevap veren sensin millet hep konuyu başka başka yerlere çekmek derdinde resmen
(2,750 puan) tarafından
Hanife cim lütfen önce yazdığın yorumu oku direkt 500 liralık eşofman takımı demişsin ki indirimle beraber 435 liraya denk geldi eşofman takımı 500 lira da değil o da ayrı mevzu ayrıca dediğim gibi fiyat ile alakalı yorum istemedim sadece modelin güzel olup olmadığını ve sizin eşlerinize ne alacağınızı sordum sen direkt fiyat üzerinden yorum yaptığın için sana öyle bir cevap verdim evet aynen öyle art niyet insanın kendi içindedir yeterince açıklayıcı konuştuğumu düşünüyorum
tarafından
Evet kendin zarardan bahsedince bende onaylamak istedim kendinle celisiyorsun
(22,070 puan) tarafından
:D resmen mıknatıs gibi cekiyom la tartışmalar hep benim yorumlarda başlıyo:D
(2,750 puan) tarafından
Ok......
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Evet 500 TL'lik eşofman 

Baya bir zarar 
(2,750 puan) tarafından
Evet canım beni ilgilendirir tabii ki zarar ise kimseye değil bana zarar çünkü
(97 puan) tarafından
Ceren artuladum seni daaaaa :) :) :) +++++
(2,750 puan) tarafından
Millet kaostan beslenir olmuş bu sayfada daha da bir şey demiyorum kızlar erhalde evlerinizde oturup bir tartışma çıksa da biz de hemen yorum yapsak diye pusu'da bekliyorsunuz bu durum ancak bunu düşündürdü bana neyse haydi hepinize iyi akşamlar İnşallah daha çok kaos içeren postlar çıkar da siz de bir güzel eğlenirsiniz
(765 puan) tarafından
Oyşş tombul yanakcim muhalefet olmak için yazmadım ben bende sevmem konuşmak icin konuşanı tabiki seni ilgilendirir ama her yoruma açık bı post açıp zarar diyip sonra zararsa benim zararım seni ilgilendirmeze gitirirsen bu garip olur :D yoksa ben ne arkadaşın yorumundayim ne senin kizmanda gereksiz bı konusma olmuş sizinki :D
(765 puan) tarafından
Eyw relaxcım cansın :*
+1 oy
(119,345 puan) tarafından

benimki bana kalsin özel <3

(765 puan) tarafından
Oooouuuuww ♥️ :D :D :D
tarafından
Neee aldın kız kırmızı don muuu aldı  nıye özeeel
(119,345 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
+1 oy
tarafından
İnşallah o günün en büyük hediyesi eşim olacak
tarafından
Rabbim kavustursun kuzum  ❣️
tarafından
Aysuuuuu napiyisun burdaaa sen :D gel cabuk mâlum yere :D sjsjjs ❤️
tarafından
Neresi orası Şerifem hdhdj
tarafından
Sosyal medya sjjsjsu :D zjjzjz
tarafından
Dua edin kizlar inslalah çok az kaldı ,☹️
Tombul yanak cezaevinde eşim
14 subatta mahkememiz var
+1 oy
(446 puan) tarafından
14 şubatı kutlamıyoruz aslında sadece 14 şubat değil bütün özel günleri kutlamayız ama onun dışında hediye alırız tabiki çünkü bu günler daha çok hristiyanlığı çağrıştırıyor
(2,750 puan) tarafından
14 Şubat bir nebze ama evlilik yıldönümünde hıristiyanlığı çağrıştıran bir şey olduğunu düşünmüyorum her sene evlendiğin günü kutlamak niye hıristiyanlığı çağrıştırsin ki
(446 puan) tarafından
Ben özelikle evlilik yık dönümünü kutlamıyorum diye bişi yazmadım birde ben günah buluyorum benim fikrim bu  paylaşacağım fotoğrafa bak istersen
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Varlığım hediye :D

0 oy
(174 puan) tarafından
Evet boyle giderse zikkimin kokun vericem
(2,750 puan) tarafından
Neden öyle dedin canım
(174 puan) tarafından
Hamile hamile beni sinir etdi ve hala gelmedi. Engellemis bide. Gorur o
(2,750 puan) tarafından
Anladım canım inşallah düzelir aranız
0 oy
(1,314 puan) tarafından
4 yıldır evliyim ve odunun tekidir anlamaz ben de almam hediye sadece güzel sık bir masa hazırlarım okadar ona onda oda yok 
(2,750 puan) tarafından
Bende masa falan hazırlamayı düşünüyorum canım bizde 5 yılımızı dolduracağız inşallah ama hediye almadan olmaz bence
(1,314 puan) tarafından
Kiz doğum günümü bile hatırlamaz o 4 yıldır evliyim 1 kez çiçek aldı oda altında aldattığı çıktı onu örtmek için almis megersem o yüzden tirnagim çöpünü bile almam
(2,750 puan) tarafından
Anladım canım tabii ki seninki gibi bir eşim olsa ben de çöp dahi almam onu bırak suratına bile bakmam
(1,314 puan) tarafından
Işte bende almıyorum canım o alsin adam olup
0 oy
tarafından

O günü kutlamıyoruz canım bir anlamı yok 

image

(2,750 puan) tarafından
Bence çok anlamlı bir gün ayrıca evlilik yıldönümümüz de var 14 Şubat'ı kutlamak istemesen bile evlilik yıldönümümüzü muhakkak kutlarım
tarafından
Attığım resmi okudun mu canım bence ona göre bir anlamı anlarsın canım
He evlilik yildonumu farklı ama.sevgililer günü saçma
(2,750 puan) tarafından
Evet canım attığın resimdeki hikayeyi biliyorum ama benim için anlamı bu değil tabii ki eşlerimiz ile her zaman birbirimize karşı sevgini ve saygılı olmalıyız ama senede bir günü ya da birkaç günü bu şekilde özel hale getirip kutlamanın evliliğe kat kattığını düşünüyorum yani senin attığın konudaki yazı ile aynı niyetle kutlama yapmıyorum benim amacım sadece senede birkaç gün normal günlere nazaran biraz daha anlamlı hale getirebilmek eşim ve kendim için bu illa 14 Şubat değil 15 Şubat olsa da aynı anlamı ifade edecek benim için
0 oy
tarafından
ONUN HEDIYESI BENIMMM 

BENIM HEDIYEM DEEE 

YEMEGE CİKARICAKK ERKEGIM BENII 

AKSAM YEMEGI HEDIYEM KISACASI♡♡♡♡♡
tarafından
Tmm bbgm iste yemege cikcaz
(431 puan) tarafından
Meltem hanım maşallah yeni üye olmusunuz puanınıza bakın hele ne ara yaptınız bu puanı:D
tarafından
Adminlee kankaym hic sorma hahaha
(431 puan) tarafından
Ha öyle mi☺️☺️
tarafından
Hahaha yok kizzzz ne bim bende anlamadm o puanii ne  ise yarar onuda bilmemmm hahah
0 oy
(686 puan) tarafından
Yani eşimin dovum günüde var bı pasta almayı düşünüyorum birde mum ışığı yeter anibyasamaya mutlu oluruz
(2,750 puan) tarafından
Ne güzel canım
tarafından
Yazdigini hic okuyamadm :) gi
0 oy
tarafından
Benik için 14 Şubat sevgililer günü değil anlamı başka 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Iyi de hediye almak mecburi degil ki :) zarar olacaksa neden illa hediye alasin ki. Sanmiyorum esinde neden hediye almadin diyecegini. Evlilik yil donunu okeyde sevgililer gunu felan gereksiz kutlama gunu bana gore kutlamayiz. Yeterince ozel gunumuz var zaten :)
(2,750 puan) tarafından
Tabii ki hediye almak zorunlu değil ama ben böyle şeylerin evliliğe tat kattığını düşünüyorum ayrıca dediğim gibi ihtiyacı da var almışken de kaliteli bir şey olsun istedim doğrusu
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Varsa ihtiyaciysa al canim. Hediyelesmek sunnettir. Ama insanin durumu yoksa illa hediye almak icinde zorlamanin anlami yoktur diorum :)
(2,750 puan) tarafından
Yok canım maddi olarak iyiyiz Allah'a çok şükür
0 oy
tarafından

Sevgililer gününü sevmiyorum canım ben ikimiz için özel gunleri seviyorum şimdilik düşüncem oğlumun doğum günü evlilik yıl dönümü biz de de peşi pesine geliyor :D

(2,750 puan) tarafından
Bizde oğlumuzun doğum gününü kutluyoruz canım ama ben seviyorum 14 Şubat'ı kutlamayı da evlilik yıldönümü zaten bence kutlanması gereken bir şey 14 Şubat'ta tercihe bağlı kimse kutlamak ister kimisi kutlamak istemez
tarafından
Kesinlikle canım tercihe bağlı Allah yuvalaramizdan huzuru eksik etmesin insallah
0 oy
(446 puan) tarafından

image

ben kutlamadımm sadece  bu günler dışında hediye alırız birbirimize o kadar yani 
tarafından
Eda güneş zaten yorum yapmadim ama senin dediğini gördüğüm için yazdım nasihatta dindendir arkadaş onun için de yazmış olabilir ha alırsın almazsın yaparsin yapmazsın herkesin kendi bileceği ben sadece neden herşeye dini katıyorsunuz lafına takildim
tarafından
Dedigin gibi ben neden herşeye dini katıyorsunuz lafına takildim post sahibi sana bişey demedim herkesin kendi fikri
(22,070 puan) tarafından
Mesela birine cok çirkinsin desek aaaa deme oyle cok günah vs deniliyo ne hareket edilse hemen günah deniliyo herkes herkesin farkında kimse kimseye öğüt veremezki bnde bunu demeye çalışıyorum sonuçta hepimizi müslümanız de herseyinde farkındayız kalkipta goggldan resim bulup bu günah şu günah denilmesi sacma bnce
tarafından
Doğru bu konular sürekli konuşulan bilinen şeyler ben o yüzden pek cevap yazmıyorum özel günler hakkında açılan postlara
(22,070 puan) tarafından
Aynen asko
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Boşuna demiyorum para tuzagı diye :D 
tarafından
Haha bende dedim bunlar hep kapitalist sistemin oyunları:))
0 oy
(25 puan) tarafından
Benimki koyu fenerli bir forma alicam insallah 
(2,750 puan) tarafından
Forma almayı ben de düşündüm canım ama eşim çok öyle futbol düşkünü bir insan değil eşofman takımına da ihtiyacı vardı giydiği takım bayağı bir yıpranmış durumda
0 oy
(966 puan) tarafından
Ben bebegin cinsiyetini soyleyecem bi kizimiz var bide oglumuz olcak bakalim masa felan kurarim yeterli cok hediye beklmez kendi alir genelde herseyi bide cok pahali aliyo o benim butcem yetmez 
(1,601 puan) tarafından
Canım cinsiyeti kaçıncı haftada öğrendin
(966 puan) tarafından
16 cnm
0 oy
(316 puan) tarafından
Valla hiç birşey almicam aldım noldu o alsın almazsada almasın. Bir beklentim yok takım güzelmiş kuzum alırsan güle güle güzel günlerde kullansin
(2,750 puan) tarafından
Aldim kuzum çok saol
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben inşallah cuma günü cinsiyeti ogrenirsem sürpriz yapicam eşime 14 Şubat için aklımda böyle birşey var bakalım

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 543 göst.
20 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 645 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,343 göst.
9 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Azize09 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 968 göst.