0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (1,230 puan) tarafından
Selam hanımlar 26 yaşında 80 kiloyum  bir oğlum var kilo vermek istiyorum 70 kilo ile hamile kaldım doğumdan sonra 80 kilo oldum aslında eşim şikayetçi değil kilo aldın bak millet zayıf gibi cümleler söylemiyor ama ben kendim için sağlık için kilo vermek istiyorum istediğim elbiselere girebilme yi istiyorum kendim diyete başlasam ertesi gün diyet bozuluyor moralim bozuluyor bir çocuk daha bulsam  da öyle zayıf kalsam bu sefer aldığım kilonun üstüne biraz daha kilo alacağım bu sefer kilo mu kontrol altına almak zor olcak  arkadaşımi gördüm nette eşiyle diyestine gitmiş dal gibi olmuş bende gitmek istiyorum açaba kolaymi zormu fiyatlar nasıl gidenler varmı bir tavsiye verseniz iyice sitres oldum

2 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Diyete başlayıp ertesi gün bozuyorsan diyetisyene gitmenin bir anlamı olmazki. Çünkü yine diyet yapacaksın malesef başka yol yok 
(1,230 puan) tarafından
Hani diyetisyenle uyarım gibi kendim olunca bir kereden birsy olmaz deyip yiyorum belli kurala uymak hani öğretmen odev verir yapmazsan kizarya o hesap diyetisyenle uyar veririm gibi
(3,729 puan) tarafından
Benim arkadaşım gitti diyetisyene en sonunda kadın arkadaşıma Gelme artık boşuna kilo vermek yerine alıyorsun demişti yani demem o ki herşey senin kafanda bitiyor yoksa sadece diyetisyene boşu boşuna para vermiş olursun
(1,230 puan) tarafından
Anladım canım Belli kurala uyma iradem var yani belli şeye uyarım bakalım nolcak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer kilon boyuna göre gayet iyiyse verme ama boyuna göre fazla ise ver 
tarafından
Yok en son olctugumde 39 dum oda 3 ay önceydi 1 hafta önce ölçtüm 41 kilo olmuşum hamileyim
Ben kilo alamayanlardanım
(3,794 puan) tarafından
Ben ben ben. Bu ben . 160 boyunda 79 kilo diyete başlayıp devami gelmeyen ben . Ayni ben
(1,230 puan) tarafından
Valla bendede devamı yok bir oğlum ikinci Cocukta olursa kilom çığrından cikcak diyetisyenle vercem birinin kurallarına uyarsam olur gibi arkadaşım la eşi kari koca gitmişler dal gibiler suan
tarafından
Allah kolaylık versin ama kilo vermek şart 52 nerde 80 nerde azim lazım kimse için değil kendi sağlığın için
(1,230 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 204 göst.
21 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3melegiminannesi (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 277 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SedefS (163 puan) tarafından soruldu

384,963 soru

11,513,906 cevap

35,174 kullanıcı

...