0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde (2,351 puan) tarafından
Bundan 1 ay once post acmistim belki hatirlayaniniz vardir esimin kardesi bizde kaliyor diye dogumuma 2 ayim kaldi ve ben hergun kalk kardesinin arkasini toplamaktan biktim adama 50 defa diyorum ya insan olan anlar esim 10 unda maasini alcak diger ciktigi yerden kardesi tutturdu o benim hakkim bana ver benim okuz kocamda kiyamiyo ona herseye tamam ya bosucam bu adami ben yada kendimi öldürücem artik evliligim sallantida yemin ederim ölmek istiyorum cunku sabah kalkiyorum esimle bi bas basa yemek yiyemiyorum aksam ozel hayatim kalmadi 

14 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Biz sana dedik ama
(2,351 puan) tarafından
Yok anam yok benim kocam öküz ne dediysem anlamiyo
(1,699 puan) tarafından
Olmaz cnm boyle hem gunah hemde boyle sorunlar cikabiliyo
(2,351 puan) tarafından
Esime dedim yolladin yolladin yoksa ikimizin arasinda secim yap dedim yollamazsa cokta tın cocugundanda mahrum kalir yasar bi ömür kardesiyle
(1,699 puan) tarafından
Evet iyi yapmissin karnin burnunda onu cekmek zorunda degilsin:(
-Reklam-
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Neden sizde sürekli evi yokmu 
(2,351 puan) tarafından
Bekar ya beyefendi yemek yapip yiyemiyo abiside kiyamiyo ona ac kalirmis
(2,264 puan) tarafından
Hey Allahım ya eşinde bi tuhafmış annesi babası yokmu
(1,908 puan) tarafından
Yuhh birde erkek kardeşini ben kız kardeşi zannetmiştim
0 oy
(3,379 puan) tarafından
Niye onun hakkı oluyo sizde napıo ki gönderemio musun
0 oy
(389 puan) tarafından
Erkek mi kız mı çünkü bende aynı durumu yaşıyorum şuan özel bir hayatımız günümüz kalmadı bizim
(2,351 puan) tarafından
Erkek
(389 puan) tarafından
Hmm daha berbat yaa benim ki kız yanımda o bile iğrenç bir varlik
0 oy
(247 puan) tarafından
Kaynini bakmak zorunda degilsin dinende caiz degil kaynin sana dusuyor bir ortamda yasayamassin tavrini net koy canim bu boyle gitmez
(392 puan) tarafından
Neden caiz değil acaba merakımdan soruyorum
(229 puan) tarafından
Çünkü sana nikahı düşüyor eşin dışında sana nikahı düşen her erkek sana haram olduğu için ister istemez aynı evde olmakta haram oluyor
0 oy
(780 puan) tarafından
Senin kayınınmış yine benim kardeşim kaliyor bizde 22 yaşında benimde doğumuma 2 ay kaldı kardeşim bizde kaliyor eşimle konuşmaz  selam sabahı yok nankör anlayissiz ve asalagin teki kaç defa dedim ev tut git diye gitmiyor anneme babama dedim onlarda hiç oralı olmuyor ekmek elden su golden hesabı bedava hayatı 2 ekmek almaz aldığı aylığı arkadaşlarıyla yer içer gezer ben iyice kafayı yiyecem o olacak eşimde seslenme misafir annenlere ayıp olur diye susuyor böyle giderse kovacak eşim iyice berbat olacak işler 
(7,791 puan) tarafından
Esinden once sen kovsana ben eve almazdim otele bile para veriliyo versin madem maasin bi kismini yada erzak alsin vs
Sana yardımcı olsun  ben kardesimi cagirdim bi hafta durdu yatagiji toplamadi diye kizfim bide salonda sigara icmis kavga ettim esime laf desirtmedim sonra gitti iste simdi diyo hakliydin abla diye... Kardeslerim canimdir ama susmam ben niye cekeyim hervseyin adabi var
0 oy
tarafından
Anası yok mu niye anasinda kalmıyor 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Senin kardeşin kalsa sen çalışsan böyle düşünür müydün istirmar olmadıkça önce bunu düşün 
0 oy
tarafından
Hayır neden sizde kalıyor evi yokmu kaç yaşında
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kiz yapma yemek temizlik 

Tum gun yat ay belim ay kicim de ben hamilelik biyunca istifra ettim eger etmiyosan mutfaga gir bi sogan dograrken basla ogurmeye oos tuvalete kusar gibo yap her defasında yap ne hok yerse yesinler 

Yemek hazırlamazlarsa da de ki cocugu alcak diyon ya bak madem cocuga bi seyler yemem lazim de hazirlat sen degil onlar biksin 

Gece giyin suslen yat uyu ses gider ben utanirim de 
0 oy
tarafından
Bide bnm başımda var asalak gbi yanimiza gelmek istedi neymis calisip burda kalacakmis bnde yok dedim.Getirtmedigim içinde her ay traş bahanesiyle para kopartir.Haşere gbi bi halta da yaramaz gidip calismaz eşek gbi evde yatar.
0 oy
(833 puan) tarafından
Valla canım zaten 1 kez sütten dilin yanmış. Bu adamıda iyi taniyip .  Oyle evlncktn
0 oy
tarafından
Yapmayacaksın bacım arkasini toplamayacaksin eşinde adam drgilmis yanı 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Canım kaynın sonuçta ve sanırım yaşı da var. Sen hamile genç kadınsın. Eşin nasıl izin veriyor anlamıyorum. Kardeş tamam da sonuçta sende esisin. Yerinde olsam güzelce konuşurum. Kendi anne babasının evine gitsin yada işe girsin arkadaşlarıyla ev tutsun. Ve söylemeden edemicem. Eşinin maaşına nasıl o benim hakkım diyor. Eşinle mi çalışıyor hayır. Resmen eşin bebeğinin rızkını veriyor. Artık evlendiyse sen ve bebeğini bakmak zorunda kardeşini değil. Genç adam girsin işe çalışsın kazansın parasını 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 549 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 432 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,223 göst.
17 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (901 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 227 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,323 cevap

34,739 kullanıcı

...