0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim hep ailesini haklı buluyor bebeğimi aldır dediler yapmadıkları şey kalmadi hadi kimi bulursa bulsun allah biliyor diyorum bu seferde ikinizde onlar ile görüşeceksiniz diye beni zorluyor hamilegimi zehir ettiler halada devam ediyor ne yapacağım 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım olayı anlamadım anladığım tek sey kusura bakma da kocan daha sütten kesilmemis
tarafından
Dogru anlamışım anasının kuzusu belli ki. O yirtik karıya noluyomus ona giren çıkan neymiste bebegini aldirmani isteyebiliyo hadsiz kopek
tarafından
Pislik canım güvenmiyormuş bana daha neler neler görüşmek istemiyorum bebeği de göstermeyecem hak etmiyor kanamam oluyor inanmıyorlar daha neler neler yaptılar eşimde baskı yapıyor görüşecek sin diye
tarafından
Anasi kendi canindan kanından kendi bebegini oldurtmek istiyo o daha goruseceksin diye baski yapıyor gece gece sinirlerim tepeme çıktı tükür onun suratına adamlığından utansın. O karının da Allah cezasını versin. Allah korkusu kalmamış bunlarda. Ne deli cesaretidir ki bunlara rağmen o adam sana daha annemi goreceksin diyebiliyor hangi kafayla düşünüyor bunu Allah sana sabir versin ben çıldırdım gercekten uykjm falan kaçtı
tarafından
Sorma canım her gün ağlıyorum aşırı yoruldum artık
tarafından
Bence sen bi ipleri al eline bi kendine gelsin. Düzgünce söyle sen boyle bi hakareti kabul edebilirsin ama ben edemem de. Ben annenin yüzünü gorursem sen benim yüzümü goremezsin de benim gülüşümü göremezsin bu bana ağır gelir de ruh sağlığımida kendi sağlığımı da bozdu bigunde benim arkamda dur ben senin karinim ben evladima da kendime de bu saygısızlığı yapamam de ailenle aranda seçim yap demiyorum sana ama beni zorlama kendine yedirebiliyorsan sen görüş ama ben kabul edemem bu konuyu da bi daha acma de. Koy ağırlığını hangi dilden anliyosa o dilden konuş. Hic bir anne evladının canina kasteden birini görmek zorunda değil.
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Kocanla konusmak canım gitmek istemediğini belirt dişli ol kendini ezdirme
0 oy
tarafından
Çok seviyorsa anasının karnına geri girsin... Bu ne anacılık madem analarını çok seviyorlar evliliklerinin bir önemi yok evlenmeyin kardeşim 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 551 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 715 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,228 göst.
17 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 864 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

378,191 soru

11,319,236 cevap

34,765 kullanıcı

...