0 oy
214 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Tek basımayken yediremiyorum. Cok panik oluyorum. Elimi bogazına sokup cıkaramıyorun. Yanımda mutlaka bırı oluyor. Ama haftaya tek kalcam gunduz ya bne bu korkuyu nasil yenecem. İlk cocugum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zamanla alışırsın canım ben tekken yediriyorum ama eşim varken asla.vermem çok panik sende öylesin sanırım 
(13,202 puan) tarafından
Kokoşum napıyor yazamadım iki gündür. Geçti mi ikinizin de ağrısı?
tarafından
Sorma kuzum başımıza gelmeyen kalmadı oyuncak almış ağzına babası yanindaydi onunda kenarı dudağını kanatmis zaten yemiyorda biberon da almıyor ağzına iki gündür
Benimde sabah tansiyonum çok düşüktü kaydım banyoda dizim sis ayy bir duzelemedik ☹️
(13,202 puan) tarafından
Eyvah eyvah geçmiş olsun ikinize de yara kremi varsa sür çok ağzının içinde değilse pişik kremi bile iyi geliyor. Allah kuvvet versin :(
tarafından
İçinde kuzum dudağının iç tarafı doktor bişey sürme hemen geçer zaten dedi bugün film çekilmeye gidince gösterdik
Sağol canım benim
(13,202 puan) tarafından
Sürme o zaman cidden ben çizdim tırnakla keremin yüzünü dün bugün geçti çok hızlı hücre yenilemesi onların.
-Reklam-
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Haklsn başta bende öyleydim ama bir iki kez ver o korkunu yenersin. Bu arda bebek kaç aylık 
(1,037 puan) tarafından
8.5 aylık simdıye kadar korktugum dan hrp yanımda biri varken yedirdim tek kalcam artık
(2,257 puan) tarafından
Korkma kız bse olmaz sen yavaş yavaş az az ver Allah büyüktür
(1,037 puan) tarafından
Tamam canım tesekkur ederim
0 oy
(352 puan) tarafından
Soğuk kanlı olmasını öğren bu şekilde olmaz 
(1,037 puan) tarafından
Ah canım en cok ıstedıgım sey. Olamıyorum ya kendime cok kızıyorum bole Allah korusun bise olsa mudahele edemem donup kalıyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Elini boğazına sakın sokma küçük dili kaçar boğarsın çocuğu o durumda öne doğru ey hafif sırtına vurdur. İnternetten bak bebeklerde tıkanmaya ilk yardıma. Ki bir iki kere yanlız yedir alışırsın ben daha yeni başladım ama alışıyor insan. 
(1,037 puan) tarafından
Bogazında katı bise kaldıgı zamn parmagım la cek dıolar yanlıs mi. Bende sırtına vuruyorum. Videoları ızlıcem sımdı
(13,202 puan) tarafından
Yanlış tabiki daha çok boğulmasına sebebiyet verir hava alamaz
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Hiç korkma bebeklerin öğürme refleksi dilin ortasındadır bizlerinki ise boğazdadır. Ilk başlarda öğürmesi çok normaldir özellikle büyük lokmalar dile geldi mi öğürür. Tıkanma durumunda el boğaza sokulmaz zaten ilkyardım videolarını seyretmelisin ne yapman gerektiğini bilirsen daha rahat olursun. Bir de sakın korkuyorum diye herşeyi blendırdan geçirme pütürlü yemesi gerekir. Blw videoları da sana çok yardımcı olur onları da izleyebilirsin.
(1,037 puan) tarafından
Suana kadar annem zaten bırakmadı blendırdan gecırmeme genelde yanımdaydı alıssın diye catalla ezdi hep. Ama tekim artık videoları izlıyorum suan
(3,213 puan) tarafından
İzle canım izle hiç korkma birşey olacağı varsa tükürükle de olur. Sen başında ol bilinçli ol yeter. O ne yapacağını  bilir bebişine güven.
(1,037 puan) tarafından
Tamam canım tesekkur ederim
0 oy
(130 puan) tarafından
Alışirsin canm bnm kizim 8 aylik agzina hersey aliyo bi drfa agzina poşet parcasi almişti elimi soktum cikardim bnde asiri pankkim ama mudahale etmeyi birakmiyorm
(1,037 puan) tarafından
O anda donup kalıyorum ya kendimden nefret ediyorum. Bu huyum nasıl gececek bılmıom. Birine Allah korusun yanımda bise olsun donup kalıyorum
(130 puan) tarafından
Alışirsin zmaanla canm ama alişman lazim benim kizimda neler neler oldu bogaznda elma kaldi nefes alamadi kizim zorla beline vurdum su icirdim yuttu agzina hersey aliyo gecenlerde agzina sogan kabhgu almis eliminsoktum cikardim genede bisi olursa kendini zorla mudale et
(1,037 puan) tarafından
Tamam canım bunu  aşmak için elimden geleni yapcam tesekkur ederim yorumun için
(130 puan) tarafından
Rica ederim canm bnm
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canm bebekler gayet iyi biliyolar nasil yiceklerini..ögürme refleksleri dillerinin üzerinde..yani yiyemezse ögürür sen panik yapma cikarir..ayrica ay olarak da küçük degil artik..ayrica senin panigini hissederse cocuk da panik yapar..yani sen rahat ol ki cocugun da rahat rahat yesin..korkmasan blw alistrsan daha rahat ederdin ama ona da korkarsın cnm..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
16 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ayse236236 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 259 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 433 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı