0 oy
536 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Arkadaşlar asla kıskanç biri değilim yedirmeyi misafiri gezmeyi harcamayı seven biriyim eşimde benden fazla ama bakıyorum bazı akrabalarım kendilerine gelince en ufak birşeyi gözüme sokmaya uğraşır bize gelince ise görmezden gelir yeni birşey alsam yapsam asla güzel demezler tebrik etmezler ben ise onlar gibi olmamak için yaptıklarını anlasınlar diye direk tebrik ederim yada dile getiririm eşim sen iyi ol onlar zamanı gelince anlar diyor ama ne bilim demekki onlar herkesi kendileri gibi kıskanç zannediyor ben onlar gibi olmadığımı nasıl ispatlayabilirimki ne yapabilirim 

11 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Hiç bir şey bacim bide öyle insan için efor mu sarfedicen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyleleri anlamaz kuzum boşver allah bilsin 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen yapınca müsrif olursun canım ispatlamaya çalışma kendini. Teyzemlerden 33 yıl görümce kaynana 13 yıl tecrübem var boşver çekemeyen çatlasın
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Ben ispatlamaz direkt arkadaşlığımı keserdim. En azından mesafeni koyardım. Fesatlanan birisini yakın arkadaşım olarak görüp bişey anlatmaya çalışmam bile.
0 oy
tarafından
Sende paylas gzolerine sok
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sende görmezden gel, bende kıskanç değilim ama birinde gördüğüm herşeyi ayy çok güzel hayırlı olsun, nerden aldın demem almasına sevinirim ama her defasında dile getirmem, bana görmemiş gibi bir tavır oluşturuyor, misal ben birşey aldıgımda hemen giymem 2 3 hafta 1 ay geçince giyiyorum veya takıyorum aaa nerden aldın çok güzel dediklerinde utanıyorum, o yüzden bende söylemem :$
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsin cnm eşinle iyi ol yeter
0 oy
tarafından
Kiskanc insana napsanda bos onlarin kalbini kin nefret burmus ugrassanda bos
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Aksine çatır çatır çatlatmali :D onlarda olmadığından bence o davranışları 

0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bir şey yapmana gerek yok bacım bence onlar zaten senşn kıskanç olmadığını hal ve tavırlarından bilirler
0 oy
(866 puan) tarafından
Ay yeminle bende o durmdayim. Yani surekli böyle değişmiyor.biz herkes mutlu olsun iyi olsun isteriz bisey sahibi olsalar seviniriz .ama biz Iyi bisey yapsak aynı dediğin gibi ne tebrik ne bi hayirli olsun hic bisey yok. Gerçekten mutluluğu kıskanan insanlar çok fazla ..kötü günü olsun diye bekliyorlar .kötü gün dostu elbette önemli ama iyi gün dostu daha önemli su dönemde. Iyi bisey olduğunda tebrik eden sevincini paylaşacağın birileri olmalı insanin ..maalesef tek çözüm böyle insanlardan uzak durmak hatta hayatından çıkarmak. Ben oyle yaptim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 119 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yoruldumhayat (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 822 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mio (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 658 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 450 göst.