0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (388 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız, şimdi ben 5 aylık hamileyim kızımda, 2 yaşında ve aynı odada yatıyoruz doğal olarak, kızım beşiğinde uykuya dalıyor yanımızda yatmıyor yatağı ayrı bebiş doğunca ister istemez rahatsız olacak sese falan çabuk kalkan bir çocuk çünkü, aynı odada ikisi olmaz gibi, odamız büyük ama yine de olmaz gibime geldi. Odasını şimdi ayırsam daha iyi sanki değil mi öbür türlü bebek doğduktan sonra ayırırsam kendisini dışlanmış gibi hissedebilirmiş bi uzmandan okumuştum şimdi ayırsam acaba öylw hissetme olur mu doğuma gerçi daha var 4 ay falan sizin fikriniz nedir yaşayan varmı benim gibi kızım bu arada geceleri kalkıyor su içmeye vs. 

6 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynn oyle canm bnde senn gibi yaptim hamileyken bebegime oda yaptim onu odasina alistirdim ki bebek geldikten sonra apar topar cikarmak zorunda kalmadim 
(388 puan) tarafından
Kaç aylık hamileyken yapmıştınız birde ne kadar sürede kızınız alıştı
(4,152 puan) tarafından
Bnm kizlarimin arasi iki yas iki hafta canm. Bn hamile oldugumu ogrendigim zamn basladim aliatirmaya iki yasinda yoktu yani daha. Uc dort gunde alisti  canm. Odasina cizelge hazirladim cikartmalarr aldim odanda uyuyup uyandigin zamn cikartma vericem odana yapiatircaz dedim  hergun cikartma almak icin yatti sonrada alisti
(388 puan) tarafından
Çok iyi teşekkür ederim canım fikrin için
(4,152 puan) tarafından
Rica ederim canm ins hemen alisir senn kuzuda ♥️
(388 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğmadan önce ayırmalısın. Yoksa çok zorluk cekersin 
(388 puan) tarafından
Doğru canım bende ondan korkuyorum biraz
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Tabiki ben 8 aylıkken ayırdım odasını kardeşi doğmadan ayır odasını orda yatsın ve orda kalksın 
(388 puan) tarafından
8 aylıkken maşallah, alıştırma süreci inşallah sıkıntılı geçmez bakalım teşekkür ederim
(12,776 puan) tarafından
Gecmez 1 2 gün gerekirse o odada yatarsın uyudugunda koyarsın alışır
(388 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Aynen cnm şimdiden ayrimakta fayda var 
(388 puan) tarafından
Dimi bencede öyle bu sefer kendisini dışlayıp içine kapanabilir
0 oy
(462 puan) tarafından

Valla canım biz dordumuz aynı oda da kalıyoruz büyüğüm 3 yaşında kardeşi gelince oda 2 yaşındaydı oda çabuk kalkan bi çocuktu ki rabbim öyle biseyki kardeşi ağlayinca kalkmazdı benim sesim çıksa dışarda ses gelse hemen uyanır ama inşallah yazın ayiracam ben ayiramadim alışmıştım bi kaç defa denedim dayanamadım sanki başka bi yerdeymiş gibi alıp tekrar yanına getirdim dediğin gibi odam büyük ona bi yatak almıştım küçük tam onun sığdığı gibi o yatağında bizde yatagimizda kardeşi beşiğinde öyle aynı oda da nefes alıyoruz:):)

(388 puan) tarafından
Ya canım benim de odam büyük aslında ama bi yandan odasında yatsın diyorum bende hayatta ayıramam yanımdan görmem lazım illa tatile çıkmıştık orda bile park beşikte göremedim diye yanıma aldım çocuğu alışkanlık zaten şimdi ayıramazsam kardeşi de büyüğünde ikisini bir ayırıcam gibi bakalım bi denemek lazım
(462 puan) tarafından
Dene ama ben başaramadım malesef oğlum uyuyordu ben dayanamıyordum hakklarinda hayırlısı sen daha iyi bilirsin tabi
0 oy
tarafından
Kesinlikle ayır bende aynı senin gibiyim kızım 2 buçuk yaşında bebek 2 buçuk aylık ve maaile aynı odada yatıyoruz istesem kızımı çok rahat odasını ayırırım çünkü gece hiç uyanmaz fakat gel gör ki eşim bırakmıyor kıyamıyor kızına :) 
(388 puan) tarafından
Deneyeceğim canım inşallah sorunsuz hallederim odasını ilk güzel dikkatini çeken şekilde yapmam lazım :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde bglm_ftma (5,795 puan) tarafından soruldu

386,002 soru

11,540,343 cevap

35,213 kullanıcı

...