0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Psikolojik olarak iyi deilim Sürekli geçmişte yaşıyorum.Evlendikten sonra çok acı şeyler yaşadım . Çocukken de babam yanımda felç geçirdi hiç unutmuyorum. Evliliğimin özellikle ilk yılı zehir gibi geçti .Hamileliğim vs.Simdi psikoloğa gitmek istiyorum ama devlette var mı netten baktım psikatrist var galiba.Onumuzdeki aylarda işe girebilirim .Şimdiden Cv mi ayirmislar diye duydum.Bu olumsuz etkiler mi iş aliminda

5 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Saglikli insanlarda psikoloji destegi aliyor hem calistiginda illa soylemek zorunda da degilsin senin ruh sagligin onemli kimin ne dedigi umrunda olmamali herkes zaten cok bikmis gibi cahil sürüleri 
(15 puan) tarafından
Sağlık raporu vs istenirse diye.Cok şükür saglikliyim ama sürekli gecmisteyim . Yaşadığım bı haksızlığı unutamıyorum.Onun sınırı vuruyo sürekli.O insanı sürekli ruyda görüyorum .Tabi beter bı şekilde .Yine de rahatlayamiyorum.Bu esimle ilişkimize de  yansiyo .
(782 puan) tarafından
Rahat ol canim düşünme cok yap gitsin, sağlığın daha önemli kimsede bisi demez canim ..Yalandan kim ölmüş kız her zaman soyleme tabi raporuda verme
(15 puan) tarafından
Bı de yani iyi bı mevkide olucam .İş daha başlamadı adamlar Cv mi çok beğenmiş.Ben bebeğim için ve çok okudum boşuna gitsin istemiyorum.Ama beynim sürekli geçmişe takili bı saat gibi calisiyo .Uyayamiyorum bazen bu yüzden :(
(782 puan) tarafından
Allah aşkına yaw sanki hepimiz dogrucu davutuz ..raporu ver sorarsa mal gibi bakarsa dersin şöyle: her sağlıklı insan gibi gidiyoruz gitmeyenler düsünsün de bir de kahkaha at ben olsam oyle yaparim  ayol kime ne senin psikolaga gitmen de millet coronayla kendi derdiyle ugrasiyor sanki adamin isi gucu yok ..
Ben tvde uzman psikolog vs denk geldim hatta severim psikolojiyi hayati seven güzellik lee anlamlandiran insanların deneyimleri enfes oluyor ne dedi biliyormusun. GECMISI MI COK DUSUNMELIYIZ GELECEK MI TABIKI GECMISI DUSUNURKEN SADECE IYI GUZEL ANILARI DUSUNMELIYIZ YOKSA DIGER TÜRLÜ SADECE KENDINE EZIYET O KADAR HAKLI KI COK HOSUMA GITTI
(15 puan) tarafından
Ben her gün kendime eziyet ediyormusum demek ki.Su an tek mutluluk kaynağım sürekli gelip gidip open biricik kızım .Çok şükür
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
İşe gir en azından kafanı dağıtırsin olumsuz şeyler düşünme Allah yardımcın olsun 
(15 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun.İste kafamı kurcalayan psikatriste vs gidersem sorun olur mu
(1,584 puan) tarafından
Sorun olacağını sanmıyorum onlarda psikolojik destek olurlar sana
(15 puan) tarafından
İnşallah canım:(
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Hem psikoloğa hem de psikiyatriye gittim. İlaç yazdı ama kullanöadım. Psikolog daha iyi geldi bana. Tanımadığın birine anlatınca daha çok rahatlıyor insan. Objektif bakıyor çünkü kimseyi tanımadığj için. Ne kadar çok konuşur anlatırsan o kadar hafifliyorsun. İş konusunda da sıkıntı olacağını sanmıyorum. Psikolojik destek almak kötü bir şey değil. 
(15 puan) tarafından
İnşallah bende bulabilirim .Gitmem gerekiyo
(2,493 puan) tarafından
Evlilikle ilgili hemen hemen aynı sorunları yaşamaşız. Eşim gelsin yine gideceğim inşallah
(15 puan) tarafından
Yok canım benim mi pişmiş tavuğun başına gelmemiştir emin ol.
(2,493 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım inşallah
(15 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Girecegin ise ve doktorun sana koyduğu teşhise bağlı diye biliyorum. Özel sektörde sorun olacağını sanmıyorum. Polislik askerlik silahlı güvenlik mülakatlarında falan hastanenin bir çok bölümünden sağlık raporu isteyecekleri için (psikiyatri de dahil) sorun oluyor o da şiddete meyilli mi diye sanırım. Bunlar dışında hiç bir işe alımda o kadar detaylı rapor istemezler.
(15 puan) tarafından
Anladım canım .Geçmişte yasiyorum  sanki bazen küçük bı çocuğum mutlu, bazen de yeni evli gözü yaşlı:(
0 oy
(454 puan) tarafından
Devlette de çok iyi doktorlar var ama piskiatriye gidersen ilaç yazarsa iş yerinde zor geçer ilaç sersemletiyor piskoloja git durum çok kötüyse piskiatriye yonlendiriyr
(15 puan) tarafından
Evet ben de psikiyatriinin ilaç yazdığını duymuştum . Zaten bebeğim var ilaç kullanamam.Bulundugum yerde psikolog bulamadım :(
(454 puan) tarafından
Psikolok bulsan daha iyi canım ya daha çok konuşmaya dertlesmeye yönelik o bile iyi gelir sana düzenli devam edersin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 90 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mavi_123 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 923 göst.
0 oy
20 cevap 868 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Merve2028 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,062 göst.

379,842 soru