0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar 8 aylık hamileyim   carsiya inmek ordan da annemler3 gidicem ev de cok bunalıyorum ama eşim hastasın gitme bise olur düşersin oyle boyle olur ama kendi de calisiyo 7 de geliyor eve bi yere gitme imkanımız yok evden cok sıkılıyorum 2 tane de çocuğum var 6 ve 5 yaşında Onlar da sıkılıyo eşim ama onceden de gitmezdim hep birlike3 giderdik ama artık onla gezmek istemiyorum zeten bana yeterin ce para olsun o olsun veriyo  bazen arkadaşlarım bile diyodu sen tek gidemiyomusun kuyruk gibi esin de yanında geliyor diye ama eşim oyle arkadaşlarıyla fazla gezen kahveye giden bi insan değil bizle zaman geciren birisi ama bende sıkıldım cocuklarim la tek gezmek alisve4iw yapmak istiyorum tartıştım gelme benle artik dedim bi rahat bırak dedim tamam dedi kapattı telefonu cok mu abarttım bilmiyorum 

21 Cevaplar

+4 oy
tarafından
düzenlendi

Eşin seni düşünüyor belanimi ariyorsun. Adamla kavga ediyorsun ve bariz belli arkadaşların doldurmuş seni adama yüklenmissin.  Bizde ne. Güzel pazara markete her yere bereber gidiyoruz.  Bence bendan keyif alman gerekiyor. 

Şuda var tek gezecektin niye evlendin arkadaşların la gezeydin. 

(219 puan) tarafından
Tek değil cocuklarim var yanimda gezmekle evlenmenin ne alakas8 var anlamış değilim sizi
Bir insan da heryere gidilmez yani insan biraz tek kalmaya ihtiyacı var
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence de çok abartmışsın normal zamanında değilsin doğum zamanın geliyo çocukların yanında olabilirler ama küçükler Allah korusun bise olsa ne yapabilicekler bende çoğu zaman tek gezerdim ama ben eşimi istemedigim için değil genelde arkadaşlarımda bulustugum için öyle derdim sen hiç bi zaman gelme istemiyorum demem yanimda o olmazsa ben gezmeden tozmadan tat alamam zaten ve bende hamileligim boyunca tek basima dışarı adım atmadım hep eşim vardı bana yardımcı olurdu gezerken daha çok eğlenirdim..sende son ayındasın bence tek başına çıkma
(219 puan) tarafından
8 senedir boyle niye 1 ay sonra  eşim gelmiyo oyle boyle yazıyım ki anlamış degilim
tarafından
Yalnız gezmekle evlenmek ne alaka ya :D eş mi alıyoz yoksa her yere surukleyecegimiz evcil hayvann mı :D
tarafından
Cnm çok yanlış düşünüyorsun. Bak örnek vereyim. Pazar evimin yankinin da kuruluyor ama eşim yetisemiyor diye 30 km yol gidiyoruz merkeze beraber alalım diye.  Şok dibimde eşim yedide geliyor.  Markete öyle gidiyorum eşim eve çıkmadan iniyorum gidiyoruz Çarşamba başka ilde kontrolüm var. Kız kardeşim bereber gidelim diyor eşimde kardeşi. İstiyorsa beraber gidin hem gezersiniz dedi.  Bende izin al beraber gidelim kardeşimde gelmek istiyorsa gelsin dedim kardeşime de alınma sende gel dedim normalde araba altımda. Ama anneme bile eşimle birlikte gidiyordum ama kızım vefat edince geçe mezarlığa girilmez o yüzden şimdi gündüz gidiyorum. Annem 3 saatlik mesafede otururken bile eşim olmadan kalmazdim   bende sen abartiyorsun. Ne güzel adam seninle ilgileniyor.
-Reklam-
+1 oy
(77 puan) tarafından
Benim eşim kurye 12saat çalışıyor sabah kaçta giderse gece o saate geliyor bazen oluyorki gece 1 de ben de evde olsun çocukların yanında dürsun vakit geçirelim isterim boşa adamın kalbimi kirmissin arada özür dile hamilelikten demillet için eşinle kötü olma arkadaşların öğle diyorsa adam beni seviyor peşimde sizinkiler nerde derdinize yanın de;:))
0 oy
tarafından
Bence çok abartmissin seninle vakit geçiren bı eşin var hastaymısin seni düşünüyor sende ona kızıyorsun tuhaf geldi 
(219 puan) tarafından
Saat 7 de gliyor ve bi yere güdemiyoruz 8 de kapanıyor heryer zaten 4 den sonra da almıyorlar cocuklari canim
tarafından
Emin ol bu dönemde herkes öyle ama tutup da ben kendim gezicem deyip bunun için tartışmak bana anlamsız geliyor
0 oy
(116 puan) tarafından
Bence eşinle gitmen daha iyi canım, eşleri hiç yanında olmayan kadınlar var onlar ne yapsın? Seni düşünüyor bence yanlış bir şey yok ya hamilelikten de bunalmış olabilirsin
(219 puan) tarafından
Zaten aksama kadar calisiyo imkanımız yokki gezmek icin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bencede çok abarttın bana kalırsa o arkdaşlarınlada götüşme bak onlara uydun eşinin kalbini kırdın
0 oy
tarafından
Parka cik cnm
(219 puan) tarafından
Parka gidiyorum ama evin ihtiyacı oluyo mutfak olsun eşya ben tek istiyorum
tarafından
Sende eşine söyleme cnm cık git gel
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Keske bu konu icin tartismasaydin 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Eşim de tam tersi gez diyo bn adamın peşini bırakmıyorum onsuz tad alamıyorum gezmekten :)) 
(219 puan) tarafından
Ben zaten oyl3 evinden çıkan birisi değil senede bir gidiyorum oda zehir etti bana
0 oy
tarafından
Ah ah bursa ne insanlar esiyle kapinin onune cikmak icin neler vermeyen adamin arkadas ortami yok biyere gittigi yok diyosun oda sizsiz bisey yapmiyo bence gonlunu al 
0 oy
(148 puan) tarafından
Hamile olmadığında da gitmene bir şey diyorsa sorun var biraz ama çok büyük bir problem değil sizi çok düşünüyor ve korumacı davranıyor . Hem ilerde çocuklar okula başlayınca alıp götürecek onlara alışveriş için çıkacaksın pandemi süreci zaten daha temkinli ol can taşıyorsun diye yapıyor. 
(219 puan) tarafından
Öyle ben gezmeyi seven biri degilim 2 ayda bir boyle gitmek isterim ama burnumda getirdi
0 oy
(1,929 puan) tarafından

Bende daha çok eşimle gitmeyi seviyorum <3 sende akışına bırak bence cnm eşin ile birlikte gitt

0 oy
tarafından
Ben yanımda gelmiyor diye sataşıyorum sende geliyor diye yapmışsın başkalarına kulak asıp bence bidaha söylenme 
0 oy
tarafından
Çok abartmışsın bence başka insanlara ne bakiyosun sen  heryere esinle gitmen daha güzel milletin dolduruşuna gelip hareket etmeyin. 8 aylık hamileyim diyosun bide 2 çocuğun daaha varmış nasıl tek gidecenki. Ben daha bi çocuk 3 aylık olacak gidemiyom. Allah korusun yolda hamile halinle başına bisey falan gelir adam haklı yani 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bence eşleri peşine takılmayan arkadaşların çekememiş seni onlar doldurmuş ne güzel özel şoför gibi ben nereye eşim oraya 8 yıldır öğle daha da öyle olsun. 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Adama haksızlık ediyorsun bende nereye gitsem eşimle giderim hatta onun arkadaşlarıyla oturmaya bile sen arkadaşlarına bakma ara hamilelik hormonlardan diyerek özür dile adam sadece senin iyiliğini istemiş
0 oy
(921 puan) tarafından
Arkadaslarin doldurusuna gelme bizim bi akraba boyle yapti evi yuvası dagildi sirfvtek basina gezmek icinn azicik akilli olun koçan sana kiymet veriyor belli titmus bide kavga ediyorsun
0 oy
tarafından
ben hamileyken 1 kere tramvaya bindim  onda da tansiyonum düşüp bayılmıştım  ve o son oldu bebegim 10 aylık oldu ben hala binmedim 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İlgili, alakalı, seven, sahiplenen sorumluluk sahibi eş ; ilgisiz, sorumsuz bir eşten defalarca iyidir.. ben şeyi merak ettim... Arkadaş dediklerin eşine kuyruk gibi peşınde kelimesini takıyor sen eşinin ilgisine takiliyorsun. Pes!
0 oy
tarafından
Yani insan bazen tek kalmk isteyebilir bazı şeyleri tek ypmk isteyebilir normal bnce
0 oy
(848 puan) tarafından
Her insan kendine alan açmak vakit ayırmak tek zaman geçirmek ister Bu Düsüncende haksız yada yanlıs degilsin lakin Esine kızman hata olmus daha uygun bi dille Anlatabilirdin. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 251 göst.
23 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu

380,036 soru

11,376,039 cevap

34,862 kullanıcı

...