0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından
Bir şeyde israrci olunca veya o şey için ağladığında hata yaptığında nee bilim ya bir sürü şey nasil bir yol izliyorsunuz

5 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Oturup anlatıyorum doğrusunu ikna olmayıp hala agliyorsa bir süre ağlamasına izin veriyorum 5 yaşında oğlum
(468 puan) tarafından
Bende herşeyi anlatmay8 düşünüyorum
(3,729 puan) tarafından
Bazen insan sabredemiyor ama doğru olan bu tabi çocuklarda sınırları zorluyorlar :)
-Reklam-
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Her dediğini yapmayarak, kızdığımda neden kızdığımı anlatıp hatasını anlamasını sağlayarak, yanlış olan şeyleri, zararlı olan şeyleri bilmesini sağlayarak vs vs bunun gibi canım 

Bool bol sabır gerektiriyor 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Sinirlari var ama her seye hayir demiyorum..sadece ona zarar verebilecek seylere hayir diyorum ve net  bir sey şekilde diyorum..her zaman demedigim icin o an dedigimde ciddiye aliyo..bir seyde aglayip israr ettgnde o konu uzerinde cok durmadan ona baska alternatif sunuyorum cbku daha 17 aylik..cok aglarsa kucagima alip aglarken sakinlesmesini bekliyorum açıklayarak neden izin vermedigimi
0 oy
(3,053 puan) tarafından
8 buçuk aylık şimdiden yaptı şeylere hayır diyorum eline alıyorsa hemen çekip almıyorum istiyorum bazen tesadüf veriyor bazen güzelce alıyorum belki şuan anlamıyor ama eminim kafasına yer ediyordur diye düşünüyorum büyüyünce bakacaz 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Şuan 10 aylık dikkatini dağıtıyorum hayır diyorum sadece hayırın yanlış biley olduğunu bilsin diye kızdığımda yapmasını istemediğim nbişey de hep hayırı kullanırım

İlgili sorular

+3 oy
20 cevap 776 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 452 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

379,175 soru

11,350,370 cevap

34,818 kullanıcı

...