0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Imex diye bir sivilce kremi var onu mu kullanmsaa

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
En sağlıklısı bir cildiye ye görünmen canım 
(401 puan) tarafından
Gitmek istiyorum da ama nsl gidicem esim askerde kaynanam desem bisver filan der
-Reklam-
0 oy
(6,029 puan) tarafından
İmexi ben yüzüme kullanıyorum oraya olur mu ki doktora sormak lazım hassas bölge çümkü 
(401 puan) tarafından
Bende imex sj yüzüme kullaniyjrim ama iste belki oraya da ise yarar diye dusundum
(1,358 puan) tarafından
Cnm imeks krem leke icinmi bende var yuzu soyuyor diyorlar kullanmadim bide sadece aksammi kullanilir gunduz kullanimda yuzun yanar dediler dogrumu acaba sen faydasini gordunmu
(401 puan) tarafından
Ben imex kremini gece yatarken ken surdum her gün hyr kapuk filan olmadi yuzum gece yatarken sur tm dir geçiyor ben kullanıyordum
(6,029 puan) tarafından
Bende kabuk yapıyor gercekten. Ben sivilce cıkınca patlamadan rahat edemiyorum sonra yara oluyor tabi. O yaranın üstüne imex sürünce kabul oluyor. Ama lekelere faydasımı görmedim. Bi de gece yatmadan önce sürüyorum hep
(401 puan) tarafından
Cnm patlamamamn lazim ben dayanamıyorum ama mecbur
0 oy
tarafından
İmej sadece yüze sürülür canım sivilce olduğuna eminmisin alerji olabilir genitalde ancak sivilce alerjiden dolayı olur :)
(401 puan) tarafından
Ya ben bir turlu çözüm bulamıyorum ya ne yapsam ki:(
tarafından
Ağda sıcak kullanma yakmasın kullancaksa yoksa epilator kullanabilirsin başka şeyler varda sen alismissin agdaya ben jilet kullanıyorum erkeklerin kullandığından başka bişey kullanmadım oyuzden senin için en iyisi epilator gibi geldi
(401 puan) tarafından
Bilmiyorum bide ona başvurim hamileyim ondanda olur mi ki Bilmiyorum
tarafından
Olur oda hormonları bozuyo ya bende valla arı sokmuş gibi çıktı yüzümde
(401 puan) tarafından
Hmm ben kafayı yedim valla geçmiyor diye
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kahve ve karbonat karistir macun kivamina getir sur tabi ic taraflarina degil üst bolgeye yani disa gorumcem yuzune bi islem yaptirmisti butun derileri soyulmustu oda siyah siyah leke yapmisti yuzu berbatti suan cok iyi bu karisimi yapiyorum lekelee r acildi dedi istersen dene cnm 
(401 puan) tarafından
Bide bunu denim bakim inşallah gecer
(1,358 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(8,081 puan) tarafından
O yüze kullanılıyor genital bölgeye kullanılmaz bence
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Canım benimde çok oluyordu oranı saf suyla yıka sabundur duş jelidir kullanma ondan oluyor sivilce
(401 puan) tarafından
Hmm bide oule yapim duj helin kullaniyjrim da birakim
(1,006 puan) tarafından
Kullanma canım ben bıraktım geçti şükür

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 269 göst.
0 oy
17 cevap 381 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...