0 oy
156 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar öncelikle fiyatı uygun, toz torbalı, çok sesli olmayan, min, Max, çekiş ayarlaması olan bir elektrik süpürgesi önerebilirmsin?

3 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Valla fiyati biraz ucuk ama ben arnica tesla aldim benim oglan uyurken gece 12 de bile supurge calistiririm okadar sessiz toz hazneli bi bak istersen cekişi efsane ve turbo basligi da var halidaki toz ve killari aliyo yani şok olursun ben bukadar pismiyim diyodum kendime hahha
(3,024 puan) tarafından
Cnm yanlis anlamada toz torbasız yazmissin basliga o yuzden onerdim
(31 puan) tarafından
Evet başlığı yanlış yazmışım :) açıklama da toz torbalı demişim kusura bakma
(3,024 puan) tarafından
Od cnm
(2,722 puan) tarafından
robot süpürge almadan önce ben de Arnica Tesla kullanıyordum hiç de öyle çok büyük hantal bir şey değil normal bir elektrikli süpürge ne kadar ağırlıkta ise o da o kadar ağır bence yanlış biliyorsunuz alacağınız toz torbalı Bir süpürge Arnica Tesla dan daha hafif olmaz ancak şu dik durabilen süpürge lerden alırsanız belki
(31 puan) tarafından
Bana göre büyük ve ağır hantal, hafif süpürge var kafamda ama araştırma yapıyorum, torbalı bir makina torbasız deil Arnica tesla ile ilgilenmiyorum teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(518 puan) tarafından
Geçen haftalarda bime gelmişti miele c1 gücü süper ben 600 e geçen sene almistim tavsiye ederim
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Toz torbasiz daha kullanisli 650 samsung aldım cnm dedigin gibi ayarli ve efsane cekiyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,341 cevap

34,813 kullanıcı

...