0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından
Kızlar benim elektrik süpürgesi bozuldu galiba çalıştırıyorum arnica marka önce çalışıyor sonra tık diye atıyor boş çekiyor yani böyle olan var mı sizde de 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçini temizleseniz belki bisey tıkanmıştır 
(413 puan) tarafından
Kuzum içi temiz galiba motorda sorun var bu yüksek olan makinalardan torbalı
tarafından
Hee ben farklı markanın toz torbasız olanı kullanıyorum bazen güzel cekmiyor kovasını boşaltıyorum içini yıkıyorum altındaki süngerini yıkıyorum temiz oluyor belki sizinde  öyle olur diye dedim
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Motoru yanmıştır veya yanmaya hazırlık yapiodur 400 kağıt istediler bnmkide bozuldu yenisini aldik mecbur
(413 puan) tarafından
Yaa sizin de mi böyle oldu
(22,070 puan) tarafından
Evet malesef canim 1 ay once
0 oy
tarafından
Arnica deme bacım bana balkondan atasim geliyor daha yeni almasam hemen başka Alaçam da kıyamadım Büyük ihtimalle benimki öyle olunca o en arkasında ki süngeri yikiyom bir gün bekletiyorum ondanda yapiyo
(413 puan) tarafından
Neler yaptım bıktırdı beni artık en sonunda bende dun Bi tekme attım sinirden zaten çocukla zar zor iş yapıyorum bide bu çıktı başıma yenisini alacaz o zmn napalım bidaha da bu marka almam bu şey hani bu yüksek olanlar var ya cnsım torbalı benimki ondan
tarafından
Pika Max benimkide annem plipsh aldı halıyı yerinden kaldırıyor ondan Alaçam bende abartmıyorum halinin rengini açıyor süpürge plipsh kuzum bak istersen
(413 puan) tarafından
Yaa Bi bakayım bende tesekkür ederim kuzum
tarafından
Rica ederim bebegim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 157 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,836 cevap

34,813 kullanıcı

...