0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından

image

hala ağlıyorum bir yudum temizlik malzemesinden kadıncağız bebeğini kaybetmiş heme  eşime yazdım artık bundan sonra böyle yapıcaz diye anne olmak bu galiba sanki benim evladıma bise olmuş gibi hala ağlıyorum rabbime de dua ettim beni ve hiç kimseyi evladıyla sınamasın diye . Rabbim kimseye evlat acısı vermesin kalbim ağrıyor yemin 3derim ya çok kötüyüm:(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tiktoktaki videonun gerçek olduğuna emin misin ? 
(1,137 puan) tarafından
Bi insan bebeğini ölü göstererek bebeğinin mezarında hüngür hüngür ağlamaz herhalde ?
(14,036 puan) tarafından
Normal bir insan bunu videoya çekmez ki mezarın başında ağlarken değişik geldi
tarafından
Valla tiktoksa hayatta inanmam para için herşeyi yaparlar. Evlilik cüzdanı yırtan dolu
(1,137 puan) tarafından
Çekmiş orasını bilemem bir sürü videosu vardı
tarafından
Oha mezarın başında ağlarken mi video çekmiş çok saçma o durumda insanın aklına bu gelmez ki herşeyi geçtim insan telefon bile görmek istemez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçek değil bence ya 1 yudumdan ölmez bence direktt hastaneye götürülse midesi yıkanır kurtulur bebek
(1,137 puan) tarafından
Yudum olarak belki olayı hafifletmiş olabilir ama ne olursa olsun bebeğin temizlik malzemesi yüzünden ölmesi daha da acı  ki bebek bizim vücudumuzla bir değil gerçek ya da değil sonuçta bebeğini kaybetmiş ben dikkat edelim die söyledim hala için açıyor çokta güzel bir bebekti ya
tarafından
Ayyy tabiki de insan üzülüyor :( hele bir de böyle bir şeyse insan ömrü boyunca bebeğinin ölümünden kendini sorumlu tutar dikkatli olmadım dikkat etmedim der kendini mahveder :( ben 39 haftalık meleğimi kaybettim kendimi suçluyorum hep şöyle yaptım böyle yaptım diyorum kendimi suçluyorum hep bir de kadını düşünemiyorum
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Evlat acısı çekersen tiktok çeken video çeken kesimi hiç anlamıyorum anlamakta istemiyorum!!!
(1,137 puan) tarafından
Çekmiş bir sürü kişi var öyle video çekip atan
(12,861 puan) tarafından
İşte onları anlamıyorum yaa benim oğlum hasta olduğunda hastanedeyken bile fotoğraf çekmek aklıma gelmiyor ama etrafa bı bakıyorum sosyal medyaya atanlar wp durumuna atanlar valla çok garip geliyor bana
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben tiktok videolarına asla inanamıyorum canım. Ama tabi ki dikkat etmek gerekli

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Link atar mısın bi 

İlgili sorular

+2 oy
18 cevap 789 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 261 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Balimsssss (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 429 göst.