0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kizlar eşim eve geldimi beni bir afakanlar basıyor. Her dediği bana batıyor oturması kajlkmasi yatması konuşması hepsi ama hepsi batıyor. Ya içimden hep ona bağırıyorum. Ama sesli söyleyemiyorum. Ne olacak benim bu halim. O bana aşkım diyo hiç bişey olmamış gibi ona bile içimden ne aşkı ya aşk mı kaldı diyorum sonra he diye cevap veriyorum. Ya s.alak bu adam ya gerçekten soğumuş mu oluyorum ben 

17 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Tovbe bismillah.  Büyü falan mi yaptilar acaba sana hic normal degil senin bu halin
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından

Adamlar artık napsin sürpriz yapmasa yapmıyor aşkım dese niye aşkım diyor napsinlar artık ortası yok bu işin :) sen normal değilsin canım 

tarafından
Esi siddet uygulamis gecen gun hicbirsey olmamis gibi askim diyor demis kini o yuzden yani insanlara hemen sen normal degilsin bilmem ne yakistirmasi yapmaya bayiliyorsunuz
(1,584 puan) tarafından
Ne alaka bari belirtseydi eşim bana böle yaptı diye bizde ona göre yorum yaşardık herhalde
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Hamile misin diyecem ama bu bile fazla gibi neden böyle oldun acaba
0 oy
tarafından
Cnm bı aç kuran oku bı besmele cek şeytan belki vesvese veriyor sana evinde sürekli süreler aç dinle 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Canını sıkma bol bol dua et süre oku için ferahlasın acaba büyümü var aklıma birtek o geldi cnm
0 oy
(2 puan) tarafından
Aynı durumdayiz
0 oy
(386 puan) tarafından

Deyişik ilginç gerçekten :ermm:

0 oy
(333 puan) tarafından
Canım hergün evinde bakara süresini ac okunsun, bakara süresi uzun bir süre tekrar tekrar açmaya gerek yok, telefonundan acacaksan 30 dk yatak odana 30 dk salonunda kalsın telefonun, evin her tarafında okunacak şekilde telefonunun dolandir. Bakara süresi okunurken sende etrafın tozunu ve yerleri sirke ile sil hergün.
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ne yaşadın da böyle oldun peki?
0 oy
tarafından
Ya sen sabah gidcem  dedin aklim.sendeydi 
(942 puan) tarafından
Aynen gidemedim. Anamlar yayla da buz gibi havada bebeğimi düşündüm
0 oy
(572 puan) tarafından
Müge ablamız demişti;
  • Sevdiğini al sevdiğinin ağzı sana kokmaz.
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Durduk yere mi tövbe estağfurullah derdin ne bacım 
(942 puan) tarafından
Ne durduk yere bacım postlarima bak. Göz at bı beni hayattan soğuttu
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Öncesinde yaptığı bir şey mı var yoksa durduk yere mi soğuyorsun

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bende öyleyim erkek olsaydım şimdiye boşadıydım 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Evet soğumussun ya da çok sinirlisin halledemediginiz problemler var sanırım
0 oy
tarafından
Rabbim ferahlık versin
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Adamı niye sala.k ettin durduk yere oraya takıldım aşıyorsunuz bazen kendinizi hatta saygınızı. Yazık aşkım diyormuş sana sende ondan sala.k diye bahsediyorsun. 2 gün sonra ağlayarak post açarsan hatırlatirim
(942 puan) tarafından
Postlarima bakarsan anlarsın cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 121 göst.
14 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 360 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 473 göst.

381,707 soru

11,427,204 cevap

34,987 kullanıcı

...