0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
3-cü hamileliğinizde dikişlerinizde sorun oldumu? Ağrı oluyormuydu bebek büyüdükce ?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yooo hiç birşey olmadı araları 4 yaş ama benim
(4 puan) tarafından
Küçük oğlum da 4 yaşında canım.Geçen ultrasona gitdiğimde dikişlerin ince söylemişti.Ara ara iğne batması gibi ağrım oluyordu sol tarafta.Sabah saat 6 da kalkdığımdan batmalarım biraz artdı.Şimdi uzanıyorum.Korkuyorum birşey olucak diğe.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla benim 3. Hamileligim zor gecti karnim büyüdükçe sanki yeni sezeryan olmuşum gibi ağrı acı cekiyordum 34.hafta dogum yaptım son haftalara kadar halim ne olurdu Allah bilir ama dogum sonrası cok cabuk toparladım ağrı sızı kalmadı 
(4 puan) tarafından
İnşallah bende o haftalara kadar gelirim birşey olmasından endişeleniyorum.Hamileliğimde sorun yok bir dikişden başka.Belkide zaman geçtikçe ağrım olucak.
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Arkadaşım arasında 1 sene bile yok zordu onun doktor hatta dikiş atamamis bile hep açılıyormus 
0 oy
(344 puan) tarafından
Yok cnm aralığı diğer sezeryanla varsa olmuyor ağrı yani bu vucuddan vücuda degisiklik gösterir şimdi 4 sezeryan olacam agrım var ama en son olan oğlumla arada fark yok 6 ay kadar fark var yani
(4 puan) tarafından
Sağlıkla kuçağımıza alsak bir an önce bebişlerimizi.Korku o kadar kötü birşey ki
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm aynen korku öyle birşey ki anlatamam ve benim yaraya yapışma ihtimali var şuan benim için riskli baya ama işte Allahin verdiği cana kıymak olmaz
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Her vücut yapısı bir değil canım. Benim ikincisi olacak 34 haftalığım. Kızım 13 aylık araları çok az. Ağrılarım çok fazla ara ara dikiş yerimde sızı oluyor. Karnım çok büyümediği halde 5 kilo tek almışım bu zamana kadar ama çok zor 
0 oy
tarafından
Dört buçuk ay oldu 3 sezeryan olalı 3 kez dikişlerim patladı 2 saat yoğun bakımda kaldım ve ağrılarım devam ediyor arada çok fazla sızlıyor daha önceki yaptığım ağır işleri şu anda yapamıyorum ilişki esnasında çok fazla acı çekiyorum Hemen hemen 4 buçuk aydır pek fazla eşimle bir araya gelmiyorum
(4 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.Allahım acil şifalar versin.
tarafından
Sağ ol canım Zaten benim gebeliğimde zor geçti doğumunda zor geçti Allah olmayanlara versin artık 3D kaldım ben istemiyorum yani daha doğrusu yapamıyorum ben çocuk taşıyamıyorum 7 aylık doğum ettim ben sancım geldi
0 oy
tarafından
Benimde üçüncü gebeliğim canım iki sezaryen var ilk ile iki arakanda 3 sene ikinci ile üçüncü arası da 2 sene olacak ikinc gebeligimde pek sıkıntı çekmemiştim birde karnım çok büyümemişti hep kenarlara yayıldı bunda da karnım hemen sivrildi baya acı veriyor dikiş yerlerim karın ağırlaştikca hamile korsesi kullanabilirsen doktoruna sor kullan canım yada karnının altından beline doğru karnını kaldıracak şekilde bir sal bağla karnını destekleyince daha rahat edersin ben karnım içine sığamaz olana kadar citcitli atlet giydim oda rahat ettiriyordu 
(4 puan) tarafından
Gitdiğimde sorayım ben de doktora canım.Tşk ederim♡
tarafından
Rica ederim canım benim kolay bir hamilelik ve doğum olur inşallah ") ❤
(4 puan) tarafından
İnşallah Amin
0 oy
(707 puan) tarafından
Benim 2.ciydi ama 3.cuyu olan tanıdığım var araları çok yakınsa çok sıkıntı çekiyorsun dikislerden henüz daha iyileşmesini için ama araları uzaksa bişey olmaz diye düşünüyorum.
(4 puan) tarafından
Benim 4 yıl geçti amelyatımdan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 388 göst.
0 oy
17 cevap 420 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy