0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar hastane çantasına 

Bebek için:

°Ağız mendilleri

°1 tane 10'lu hastane çıkışı 

°2 tane 5'li hastane çıkışı 

°3 tane çorap

°1 ince 1 kalın battaniye

°doğumhaneye vermek için 5li takım bez havlu battaniye

°Bebek bezi

°puset

Kendim için 

°2 tane pijama takımı 

°3 tane iç çamaşırı

°ped 

°emzirme südyeni

°patik, çorap

°göğüs ucuna şey aldım adını unuttum :d

Gerekli olan varsa eklermisiniz eğer listede gereksiz birşey varsa çıkarırmısınız

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebiş için kundak havlusu pişik kremi ve emzik koydum ben canım 

Kendim içim olan listemiz aynı 

Ekstra terlik falan koydum hepsi o :) 
(232 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ped yerine hasta bezi almanı tavsiye ederim birde alt açma bezi al normal doğum yapacaksan gerekli olacak marketlerde satılıyor 101 de falan var 10 adet var icinde
tarafından
Ha alt açma bezi dediğin kendimiz için olan demi yatağa serilen bebisler için olan değil:)
(4,859 puan) tarafından
A101 de satılıyor binde de vardır heralde öyle çok büyük değil ufak battaniye boyutunda kendin kullanınca zaten poponun altına koyacaksın büyüğüne ne gerek var
tarafından
Anladım canım şimdi tamam benim aklıma bebisler için olan gelmişti.  
Özelde de vermiyorlar mı acaba onları? Özelde yapicam ben ama  bilgim yok hiç ilk doğum olduğundan
tarafından
Bende ozelden yaptim hic almafim onlar verdiler hatta hasta bakıcı o kadar iyiydiki cantami doldurdu lazim olur diye
(4,859 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım ya ben devlette yaptım zaten yattigim odada doğumum oldu ayrı bı doğum haneye gitmedim
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bebek için emzik biberon kundak. 

Senin içinde terlik 
(232 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Sana terlik havlu hirka yada hirka yerine şal daha rahat oluyo sezeryan olacaksan biberon ve mama da al iyiki almisim ben sutum gelmeyince mama verdik 2 gun
(232 puan) tarafından
Teşekkür ederim havlu ne için lazım oluyor bilgim olmadığı için
(4,237 puan) tarafından
Dogumdan snra cok terliyorsun asiri derecede  hemde omuzlarina koyarsin yoksa tutuluyor iki dogum yaptim ikisinde de ayniydim 18 gun once dogum yaptm bnde canm
0 oy
tarafından
Sezeryan olacaksan hırka yelek gibi birşeyler koy ben çok üşümüstüm rahat bir terlik yürüyüş için Nescafe al narkoz için gazını çıkaracak kayısı suyu falan 
(232 puan) tarafından
Teşekkür ederim saolun :)
0 oy
(760 puan) tarafından
Benim de ilk hamileliğim bi tecrübem yok cnm sağlıkla doğsun inşAllah benmde zaman çabucak geçse keşke  daha 17+3 üm 
(232 puan) tarafından
Daha dün gibi hatırlıyorum ilk hamile olduğumu öğrendiğimde zaman çok hızlı geçiyor canım :)
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Bebis icin pisik cremi havlu sampuan bebek bezi alt pamugu 

Senin icin gogus pedi terlik toka makyaj malzemeleri  hast.dogumdan snr dus icin sampuan tarak havlu vs

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
9 cevap 182 göst.
6 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 395 göst.
3 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,676 cevap

34,943 kullanıcı

...