0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimin ailesi yüzünden evliliğimiz çok yıprandığı ve ona hiçbir güvenim kalmadı artık ailemin evine geldim ama annemin sözleri lafları beni çok kırıyor fazlalık gibi hissediyorum bir rahat ver artık insanlara bizimde bir hayatımız var diyor. ben sanki isteyerek yaşadım. Allah kimseye muhtaç duruma düşürmesin şimdi eşime geri döneceğim evime hiç istemiyorum ama bir mesleğimde yok nasıl bir yol izlemeliyim aslında bir iş bulup birikim birikim yapıp kendi başıma bir eve çıkmak ve ayrılmak istiyorum böyle yapan var mı ben nasıl bir yol izlemeliyim kendimi çok mecbur hissediyorum çünkü şu anda yapabilecek ve gidecek hiçbir yerim yok çok çaresiz hissediyorum. Çok zor bir hayatım geçti çocukluğum gençliğim ailem de beni çok üzdü çok yıprattı onların da eline muhtaç kalamam sözleri beni çok kırıyor üvey babayla da yaşayamam zaten yaşadığım yaşayacağım kadar benim ne yapmam gerek nasıl meslek edineceğim ve kendi başıma ev tutacak kadar uygun bir duruma geleceğim bunu tecrübe eden var mı
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(707 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun öncelikle eğer çevreniz varsa böyle yatılı yaşlı bakım işi yapabilirsiniz.
(479 puan) tarafından
Canım kadın sığınma evine sığın belki yardım eder devlet
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Cnm benm öncelikle Allah yardimcin olsun:( işte böyle aileler yüzünden kadın şiddeti cinayeti bitmiyor.. Ailen arkanda olsa böyle çaresiz olmazdın:-(

O dediğin çok zor cnm yalnız yaşamak.. Tamam meslek kurslarına gidip meslek edinebilirsin ama kira ve ev geçindirmek gerçekten tek başına çok zor..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 471 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 323 göst.
22 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 967 göst.
0 oy
25 cevap 579 göst.

374,649 soru