0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
:(((((

10 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm .Eşinle bı konus zamanla duzelır belkı duzelmezse iş arastırırsın bulursun ayrı eve cıkarsın .Allah kımseyı tek caresız bırakmasın 
(31 puan) tarafından
Sahip çıkanım olsa böyle olmazdı çok çaresizim
(4 puan) tarafından
Dogru soyluyosun cnm .İş bak calıs bırıkım yap .Belkı esın duzelır zamanla ,duzelmezse bırıkımınle ev tutarsın .Allah darda kalana yardım eder muhahkak
-Reklam-
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Eşin düzelecek gibi değilse 1 sene kadar çalış para biriktir sonra kendine küçük bir ev tut kimseye muhtaç değilsin sen benim annem 2 küçük çocukla başardı bunu çocuğun var mı?
(31 puan) tarafından
Bugun evime geri dönücem. Eşimle konuşmayı denicem benim çalışıp birikim yapmam lazım hayatıma ileri de de tek devam etmek için dicem. Zaten çok yıprandık dicem açık açık konuşucam. Çünkü çaresizim ailem sahip çıkıyor gibi görünüyor ama bütün gün beni kötülüyolar fazlalık gibi hissediyorum:(
(14,004 puan) tarafından
Ailene ya da kocana mecbur değilsin sağlığın yerindeyse 2 bacağın 2 kolun varsa başka bir şeye ihtiyacın yok kendin güven yapan kadınlardan neyin eksik
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kadın sığınma evine gidebilirsiniz bazilarina is olanağı sağlıyorlar 

Ama kanaatimi soylicem siz tek başınıza ayakta kalamazsiniz
0 oy
(707 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun eğer çevreniz varsa yada araştırma imkanınız bir yaşlı yanında yatılı kalarak bakım işini yapıp para kazanabilirsiniz.hemde kalacak yeriniz olur 
0 oy
(395 puan) tarafından
Eşinle nasıl ayrıldınız bilmiyorum ama görüyoruz ki üvey babaların nefsi kuvvetsiz oluyor ben tavsiye etmem üvey babayla yaşamanı eşinle konuş gerekiyorsa aileler çekilsin aranızdan sizde uzak biryere tasının görüşmeyin evliliğini kurtar derim bu devirde çok zor ayrı ev olayı yani bu ülkede çok zor elbette kötü bir eşin varsa asla dönme ama aileyse tek sorun o kendi ailesiyle görüşsün sen görüşme onun ailesiyle kendini ezdirme bilemiyorum ama benim iş hayatım oldu tüm bekarlıgımda çalıştım bekar çocuklu bayanlar çalışıyor ama insanlar onlara açık kapı muamelesi yapıyorlar ve kadınları tehditle işsiz kalmakla tehdit edip sindiriyorlar çok var böyle insan çok gördüm KESK’e ailen destek olsa sana ama el insana bakmıyor eşinle konuşmayı dene söyle açık açık ben boşanırsam senden böyle bir hayatım olucak çocuğumun basında kalamayacağım çok çalışıyor olacağım vs gibi şeyler söyle aileni kurtarmak istiyorsan ailenle beni bir araya getirme de inşallah hayırlısı olur hakkı da eltimin kocası başka kadınla beraber olmuş çocuk aldırmışlar vs sonra kızın ailesi sahip çıktı kız işe gitti akşam gelemedi bile eve yorgun oldu ilgilenemedi çocuklarıyla kocası peşini bırakmadı iş yerinde huzur vermediler yolda köpek oldu gece laf atan oldu taciz eden oldu çocuğu annesinin telefonunu kırmış annesi çok kızmış zoruna gitti tabi kocası ama 20 kere telefon yaptırdı çocuklar için oda en son kocasıyla anlaştı hani kadının yanına birlikte gittiler bitirdi adam daha istemiyorum ben karımı seviyorum vs vs şeyler geri döndü kocasına 
0 oy
(69 puan) tarafından
İşkur kursları var onlardan size uygun olana kayıt yapıp gidebilirsiniz meslek sahibi olup çalışırsınız hem kursa gidip hem para alıyorsunuz günlük olarak unuttum kaç TL olduğunu ama çok az Bi para da değil 70 TL falandı değişiyor kursa göre 
0 oy
tarafından
Yorumlarını okudum ona açıkça ben birikim yapıp seni birakip gdiicem dersen herseyine engel olmaya çalışabilir normal bi şekilde davran sonra çalış kendini kurtar rabbim yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Eşinin düzeleceğine inanmıyorsan hamile de değilsen bence bı iş bul kendi yolunu çiz o evdende biraz para toplayınca çıkarsın 2-3 kere aylık aldinmi kendini idare etmeye çalışırsın 
0 oy
tarafından
Kusura bakmada annen sörf kocasıyla rahat etmek için istemiyor senibunu anladım
0 oy
(848 puan) tarafından
Eğer hamile degilsen ufak bebegin yok ise kadın sıgınma evleri var. Oraya git sana yeni hayat kurman icin destek veriyorlar ise koyuyorlar Ve sana kalacak yer Veriyorlar Geçici olarak. Bu sekilde Ancak Kendi basina ayakta kalabilirsin.  Esine dönme derim çünkü Kac senede eve cikacak kendini idame ettirecek parayı toplayacaksın Ki ? Yine yıllarını alır gibi görünüyor.  O yuzden dedigimi bi arastır istersen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 222 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 325 göst.
22 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 970 göst.
0 oy
20 cevap 528 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu