0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (143 puan) tarafından
Kızlar bebelerin gazı bittikten sonra mercimek fasulye nohut acı yemekler felan yediniz mi sorun oluyor mu fasulye nohut neyse de mercimek çorbası, çiğköfte , turşu, acılı yemekleri yemeyi özledim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hepsini yedim hiçte kendimi kısıtlamadım 
(143 puan) tarafından
Korkuyorum canım ya fazla gaz yaparsa
tarafından
Fazla yeme canın çok istiyorsa mesela tadımlık yarım kase yarım tabak vs yiyebilirsin kısıtlama kendini. Ama bebeğin çok gazlı ise o konuda birşey diyemem. Benim bebeğim fazla gazlı değildi bende arada yiyordum insanım sonuçta bende canım istiyordu
-Reklam-
0 oy
tarafından
kuru fasulye haric hepsinden yemistim ben 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben 40 günüm bittikten sonra herşeyi yedim bebeğim aşırı gazliydi ama yemedigim vakitt de vardi o yüzden kısıtlama koymadım hiç 
(143 puan) tarafından
Bizim de çok gazlı korkuyorum dahada artarsa diye
(4,700 puan) tarafından
Kuzum valla bizimkinin gazdan göbek fıtığı oldu 6 aya kadar da devam etti onu dusunseydim 6 ay boyunca hiç bişey yiyemezdim maalesef oğlum 19 ayına girdi hala çok gazlı bir çocuk gece gaz sancısından uyaniyo bir iki saat ağlar gazını çıkarıp uyur yapcaak hiç bişey yok kısıtlama kendini boşuna
0 oy
(82 puan) tarafından
Bebeğim 98 günlük ilk bir ay çok dikkatli yedim sadece sonra çiğköfteydi mercimekti hep yedim yemeğin yanında acı biber ve turşu asla eksik olmuyo zaten bende sıkıntı yaşamadık şükür 
0 oy
tarafından

Ben hep yedim ama asiriya kaçmadan 1 tabak veya 1 tabaktan az yoksa aç kaliriz :D

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Valla herşeyden yedim
0 oy
tarafından
Ben yedim hiçte bisey olmadı 
0 oy
(710 puan) tarafından
Şu an 4 aylık olcak dikkat ettim hep son 10 gündür falan3 yiyorum kısıtlamıyorum kendimi 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Yiyebilirsin valla ben üç aydan sonra yedim hepsini birşey olmadı şükür
(143 puan) tarafından
2 aylık canım bizimki
(1,343 puan) tarafından
Ben.üç aydan sonra yemeye başladım valla herşeyi etkilemedi ama her bebekte bir olmaz tabi deneyin önce biraz biraz yemeye başlayın baktın birşey olmuyor yersin
0 oy
tarafından
Çok yemeden az az ye mesela ilk başta 2 kaşık sonra 4 kaşık falan derken kisitlamadan ye bişey olmaz 
(143 puan) tarafından
Kakltim koydum çorbayı bakalım ne olucak
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben hepsini yedim canim ya kisin doğum yaptım zaten kuru bakliyat oluyor yiyecek sebze olmuyor baktım aç kalacağım herşeyi yedim hergun rezene ve Melisa çayı da içmeyi ihmal etmedim çok şükür bebeğimde de hiç gaz olmadi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...