0 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından
Kızlar bakın normalde merak ederdim hatta eşime bana da öğret beraber oynarız dedim ama illallah geldi mutfakta deli gibi oynuyor sürekli oynuyor tamam oynasın bişey demiyorum ama gerçekten çok abartıyor sürekli ağır ağır küfürler ediyor geçen yine oynuyordum kolum yanlışlıkla konuyla değdi bir bağırıyor çağırıyor görmeniz lazım kucağımda çocukla hamur yoğurmaya çalışıyorum sinirlendim bıraktım işi gücü odaya geçtim dün konuşmadı benimle bede konuşmadım bugün hiçbişey olmamış gibi davranıyor aslında çok iyi biri ama şu oyun pils iği bağımlılık yapıyor ben şimdi ne yapayım oyun için bana öyle bağırması çok zoruma gitti içimden bişiler koptu resmen şuan yine oynuyor yine oynuyor bıktım bu l anet oyundan gerçekten 

5 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aynn bacım bizimkide oleydi azalttı şükür
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnm kocam da izinlerde görüyorum adamı oda gelip oyun oynuyir hep sıkıldım ama umirsamiyirum
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Hadi insallah kaldirda millette rahat etsin ne oyunmus bu ya  oyun yuzunden cogu kişide huzur kalmadi
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Biz resmnen o oyun yüzünden kaç kere kavga ettik sabah akşam oynuyordu yatakta bile sabah uyanır uyanmaz oynuyor yeter artık dedim ben gidiyorum çocuğumu alıp tam kapıdan cikicaktim geri çevirdi tamam siliyorum bidaha indirmiycem dedi daha da indirmedi tehdit ettim onu gerçekten de gitmiycektim denemek amaçlı yaptım ise yaradı
(844 puan) tarafından
Ay bende mi yapsam acaba
(1,584 puan) tarafından
En büyük zaafı benim çekip evden gitmem bende onu denedim napim bırakmıyordu bıktım
tarafından
Canm benmki de oynuyo şuan bile :((( keşke telefonu bozulsa diyorum hep :( bnde geçen biraz tartıştım azalttı eskiye göre ama bn hiç oynamasin istiyorum :/
0 oy
tarafından

Bende esimle hep oynarim hamile oldukdan sonra kafam kaldırmamaya başladi o isterse oynuyorum bazen benimki o kadar kaptırmiyo ya ama bende sinirlwniyorum oyun oynuyo benle ilgilenmiyo:angry:

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 219 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kitapinci (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 731 göst.
9 Şubat 2019 Aile kategorisinde birbebekbiranne (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 463 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 524 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,169 cevap

34,988 kullanıcı

...