0 oy
528 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim halam İzmir de ünlü bı falciydi ben çocukken sen f harfi ile başlayan biri ile uzun bı iliekin olucak  evleniceksin ve mavi gözlü bı kızın olucak derdi bende o zaman eşim de mavi gözlü olucak derdim hayır kimse de renkli göz yokken bebeğiniz öyle olucak derdi eşin de reflü rahatsızlığı olucak ve sınırlı seni çok seven bı eşin olacak derdi o zaman 12 yasindaydim inanmazdım annemde kızardı abla şöyle şeyler sokma aklına diye neyse 14 yaşında iken tesadüf eseri bı yerde eşim ile karşılaştim daha gorur görmez aşık olduk birbirimize tanıştık 7 sene sevgili kalıp evlendik ve şimdi kızımız var çok şükür 1.5 yaşında cidden sulalede kimse de mavi göz yok teee eşimin dedemizin dedesi öyleymiş mavi gözlü bı kızım var eşimi nasıl anlatıysa öyle adı da f ile başlıyo bu nasıl oluyor hala aklım almiyo fala asla inanmam ama sadece bana değil herkese öyle teyze kızıma hamile kalicaksin sakın o çocuğu doğurma yazık olur çocuğa çünkü eşin seni aldatıyor ve çocuğu doğursan engelli olucak dedi dediği gibi önce kocası aldattı sonra engelli bı çocuk dünyaya getirdi 

18 Cevaplar

0 oy
(17,799 puan) tarafından
Cinliler hepsi işte
tarafından
Şimdi bıraktı falı çok da zengin ama boğazında sorun var sadece çorba içebiliyor doktorlar da hiç bir çare bulamıyo
(17,799 puan) tarafından
Boş işlerle uğraşıp Rabbine şirk koşmuş daha ne olsun
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bu gibi çok iyi falcıların cinleri oluyomuş. onlar söylüyormuş neyin ne olduğunu 
tarafından
Hmm anladım zaten evinde değişik seyler oluyordu da insan inanmak istemiyo işte böyle şeylere ya konduramiyo
(5,220 puan) tarafından
amaaan bulaşma boşver çok büyük günah zaten :)
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Annem bakardı benimde herkes dediğin çıkıyor diye getirirdi bir gün birine biri intihar edicek ama söylemem kim olduğunu demiş akşama kadının kocası kendini vurmuştu o gün bugündür annem bakmaz da etmezde günah o ayrı bir mevzu zaten bakılması da ama annem çok çekti bu fal yüzünden 
(3,276 puan) tarafından
Çok günah ya bakmasalar keşke sağlık problemi yok ama annem baya çekti anlatsam ağzın açık kalır üc harflilerle falan
(2,078 puan) tarafından
Layetezelzel şimdi kurtuldum onlardan canım, varlar mıydı yoksa sonradan mı musallat oldular
(3,276 puan) tarafından
Annem derdi ki hep bakarken içimden erkek sesi ve kadın sesi gelirdi hep onların dediklerini derdim istemsizce derdi sonra sonra kötü şekilde çıktı
(2,078 puan) tarafından
Ayy canım tvde oluyor ya bazen film sanıyoruz gerçekte de varmış
(3,276 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Ya tesadüf yada iş birliği yapiyor... Töbe estağfurullah inanmayın yaa boşver aklından çıkar sana tavsiyem 
tarafından
Ya şimdi halamla konuştuk yine de konu açılınca aklıma takıldı yeniden yoksa bende baktırmam normalde ugrasmam asla
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Halanın ismi suzan mi :D

(8,081 puan) tarafından
Yeeess☺
(17,799 puan) tarafından
:D bildim bak
tarafından
Hayır değil canım :d
(8,081 puan) tarafından
Aha buda falci :D
Suzan diye bir falci var o sandım:)
(17,799 puan) tarafından
:D hıhahahaha Allah korusun beeeeeh
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Halanın yatacak yeri var mi acaba 
tarafından
Valla onu Allah bilir çok zekat verir iyilik yapar falı da bırakti şimdi engelli bı çocuk sahiplendi ama şirk en büyük günah Allah bilir artık
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Böyle şeylerin sonu yoktur kendimizi kaptirmamaliyiz yoksa kötü olabilir sonuçları korkarım ben.Böyle şeylerden asla bulaşmadım bugüne kadar
tarafından
En iysisi canım halam zorla bulaştirirdi hep sohbet ederken bı amda kafandan geçenleri bilir lak diye söylerdi sonra baslardi fal bakmaya
(1,343 puan) tarafından
Valla bence iyi şeyler değil sonu iyi olmaz böyle şeylerin  korkarım ben öylelerinden
0 oy
(13,873 puan) tarafından
Ya bende staj yaparken bi abla falıma bakmıştı. Okul bitsin hemen evleneceksin , kocanin adinda şu harfler var. Şöyle böyle hep anlattiğı şeyler cıkti. O zamanlar cahildim şimdi baktırmam tabi. Kadin beni rahat birakmazlar bir daha bakmam demişti. 
tarafından
Aynen Rabbim doğru yolu göstersin hepsine
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Gece gece korktum kız 
tarafından
Ben yazarken değil de yorumları okuyunca tırstım böyle olacağını tahmin etmedim :D
(2,393 puan) tarafından
Ay bende yorumlara tırstım zaten :D
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canım bu alemde bitek insanlar hayvanlar yok cinlerde var. Ve cinler meleklerden haber calarlarmıs. Bu falcılarında cinleri olur. Oyüzden fala bakmak haram lanetlenmiştir. Yani gaybı kendisi blmiyor Allahtan baskası da bilemez. Cinlerde bilemez. Herkesin bir kaderi var ve bunlar yazılıyor bu cinlerde bunları öğreniyolr bir şekl. Yani bunu blirsen kafana takmazsn canm benm. Oo nasıl bildi filan deme bunlar cok sıkıntılı işler kadın cok kotu seylere bulaamıs. Cinlerle iş birliği yapanlar elbet karsılıgında bişilerini kaybeder. 
(1,175 puan) tarafından
Cinlerbi işi boşyere yaomazlar canım senden 2 katını alırlae bunu göze alırsan yrdım ederler
(580 puan) tarafından
Bismillah çok korktum
(1,175 puan) tarafından
Korkma canm sen ugrasmazsanonlarda ugrasmaz
tarafından
Ellerine ne geçiyor peki..kendi hayatlarını da görebiliyorlar mı fal işi yapanlar
(1,175 puan) tarafından
Okadarnı blmiyoem canm bilse yapmaz heralde akıl yokki
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende bir falcıya gitmiştim ama o genç uzun saçlı bir erkekti eski nişanlımın fotosunu gösterdim şip diye adını söyledi
0 oy
(48,693 puan) tarafından
geçmişi üç harfliler soylerde geleceği Allah tan başka kimse bilemez o nasil bilmis anlamadim
0 oy
(571 puan) tarafından
Bunndaan seneler once benim kaynananin annesinin altınları çalınmış. Ama altinlaeda benim kaynanadaymis o zaman çalınmış. Bi hoca varmis ona gitmişler istr kim çaldı diye neysr iste girmişler daha hocaya bisiy demeden hoca benim kaynanaya senin bi kızın olucak demis benim kaynanada ne kızı hocam benim iki oglum var ben sana bunun icin gelmedim demis. Hocada biliyorum ne ocon geldigini beni dinle sus demis. Iste bi kızın olucaak ama coook sonra olucak demis. Sonra büyük oglun cezaevlerinden kurtulmucak hep girip cikacak küçük oglunda bi kizla evlenmeden yüzük takacaklar sonra evlenecekler cok mutlu bir ailesi ve hayati olcak ilk bir kızı olucl sarışın mavi gözlü sonra birde erkek cocuklari olacak demis. Ve hocanin dedikleri birebir çıktı. Hepsi. Kaynim surekli cezaevine girer cikar geri girer. Esimle evlenmeden yuzuk taktik kendi aramizda evlendik kızım oldu sarışın mavi gozlu simdide bir oglum oldu. Yani fal falan konularinda hic bir bilgim yok ama bu anlattigim gerçek 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Ohaa o hala bi falda bana bakarmi yaa
0 oy
(319 puan) tarafından
Ayyy allah affetsin cahilligimde bnde gittim. 3 sey soyledi 2si oldu ama bi daha aslaaaaaa. ***** kafam ne gittim. Cok pismanim.  Istihareye yatmak hayirliyken hayirsiz yola gittik  :(((
0 oy
tarafından
canim gerceklesmesinin tek sebebi inanc, insan beynini nasil formatlarsa hayatta onu yasar, dusuncenin hayatta yasayacaklarizla cok etkisi var bu bilimsel arastirmalar ile kanitlanmistir o yuzden suan olumsuz dusunceleri olumluyla degistirme gibi dallae cok artmistir.. sen de anlattiklarina cok inanmissin ki zaten cocuksun inanmasan da beyin.onu yazdigi icin aynilsri gerceklesmis olar buu. eger inanmamis olsaydin gerceklesmezdi ama sen inanma yoluna gidip.o yolu cizmissin
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Bizim köyde bı kadın vardı oda hep bakardı eltisine bakmış neyse eltisinin fincaninda 1 beşik 1 mezar görmüş sen hamilesin çocuğun teki yasiycak teki olucek demiş kafin kendi hamile olduğunu bilmiyormuş taa eskilerden nerden bilicek sonra test yapmış hamile ee doktora gidilmiyor doğum günü gelmiş ikiz doğurmuş teki ölü doğmuş kadın o gün diyobyemin ettim bida bakmam diye diyor 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bende inanmam ama eltim arkadasi var biliyo herseyi anahtar dedi evimiz oldu biliyolar herseyi bildi simdi hep baktirmak istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,068 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 477 göst.
0 oy
7 cevap 318 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.

380,171 soru