0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından

9 ay önce evlendim. Ailesiyle yaşıyordum eşimin çok şey yaşattılar. 3,5 ay anne evinde kaldım. Ayrı ev tuttu affettim eşimi gittim. Ama yine tartıştık anne evine yine döndüm. Yarın dönüyorum neden biliyor musunuz. Anneme yük olmamak için. Babasız ve sevgisiz büyüyen bir genç kızım daha 24 yaşındayım. Anneme sığındım beni geldi aldı evet ama her getirişte söylendi. Ben anneö için hep suçlu oldum. Üvey babam sapıklık etti ortaya çıkınca annem üzülmesin diye iftira attım dedim annem direk inandı. Eşini savundu. Ben annem için bukadar kötüyüm işte. Geldim tekrsr buraya. Karı gibi otursaydın çeneni kapatsaydın dedi. Çalışmaya popon yok kocanın evinde kek börek yapıyosun buraya gelince bunalım takılıyorsun senin düşmanlığın hep annene. Sen bugune kadar annen için ne yaptın ki dedi. İnsanlara artık bi rahat ver ben evimin işine bakamıyorum ruh hastasısın sen git tedavi ol dedi. Ben sanki isteyerek uaşadım bukadar şey. Bende isterdim mutlu bi hayatım olsun. Annem içib ben hep kötüyüm. Bu laflardan sonra affetmiceğim eşimi affettim be yarın gidiyorum :( ben annemin sevgisini hissetsem bi başımı okşasa canım kızım dese sevgi sözcüğü söylese. Daha çok güçlenecektim. Ama herkese fazlasın bu dünyada. Bir iş bulup zamanla birikim yapıp hayatımı kurmaya çalışıcam. Okadar üzgünüm ki bi anneme ihtiyacım vardı. Çocukluğum da bile suçlu olan hep bendim:( içim çok acıyor. Ben annem mutlu olsun diye eşinin sapıklık ettiğini. İle söylemedim suçu kendime attım :( ama onun için hiçbişey yapmamışım..

17 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ne denir ki.buna annelik böyle birşey değil
-Reklam-
0 oy
(17,546 puan) tarafından
Kendine niye bunu yaptın annen mutlu olsun diye annen bu kadar mı kötü cidden üzüldüm böle annen olduu için Allaha sığın başka kimseye değil
(31 puan) tarafından
HErkese fazlayım ben :(
(17,546 puan) tarafından
:( ayakların üstünde dur deme öle oku bişiler yap sertifika al kurtul hepsinden
(31 puan) tarafından
Sertfika nerden alabilirim halk eğitim gibi yerlerden mi
(17,546 puan) tarafından
Evet kurslara filan git geliştir kendini benim oğlum küçük seneye güvenlik sertifikası alcam kendime işe güce gircem inş
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Neler var hayatta Allah yardımcın olsun 
0 oy
(48,364 puan) tarafından
o sapikligi senin simarikligin olarak görmüştür annen dikkat çekmek icin yapiyosun sanmistir keske saklamasaydin hakkında hayirlisi olsun
(31 puan) tarafından
Zaten dedi dikkat çekmek içn sevgisiz büyüdü ya ilgi çekmek için söylemiştir dedi eşime :( benim bunu yapacak insam olmadığımı bilmesi gerekirdi
(48,364 puan) tarafından
anne kiz baginiz yok demekki yada annenin annelik duygulari yok hala evli mi o sapıkla
(31 puan) tarafından
Evet eşi onun için melek hatta çok över
(48,364 puan) tarafından
peki.o pislik sana karsi nasıl
0 oy
tarafından
sana sunu soyleyebilirim boyle bir evden farkli duygularla cikip mutlu olamiyorsun cunku hep mutsuzluk icinde buyuyup durmussun kendi hayatindaki mutluluk icin destek al ve kendini toparla .. 
(31 puan) tarafından
Nasıl yapıcam :(
tarafından
sen asil kendine deger ver evet bazi fedakarliklar yapmissin bunlarida bekliyorsun annenden evet bu tarz da davranmamali anneler ama bu beklentini bitirip yolunu cizebilirsin. bir unlu yabancinun bir yazisi vardi esimle ilgisizdik hergun onu.mutsuz goruyordum bosanmak yerine, onu herkesin onunde ovdum ona daha fazla ilgi gosterdim vs gibi davranislarini degistirdiginde karsisinda mutlu onu cok seven bit kadin bulmus yani bizlerinde kendimizi dusuncelerimizi degismemiz gerej eger sen bunu kendin yapamiyorsan yardim al.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Canım çok üzüldüm annenin böyle davranmasına
(31 puan) tarafından
En çok onun sevgisine ihtiyacım vardı :( daha güçlü olabilrdim. Ama fazlalık olmamak için gidiyorum
0 oy
tarafından
İnan çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Ee Bi öyle Bi böyle olmasaydın kadın senin iyiliğini düşünüyor baştan gelmişsin ne diye geri gidiyorsun kadın sana gelme de dememiş gidip almış onu geç neyse hadi gittin üvey baban sapıklık yaptı annene ne diye iftira attım diyorsun kadın tabiki psikolojinin bozuk oldugunu düşünür kocama gidicem diyorsun iş bulup çalışıcam hayatımı kurucam diyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ne yani şimdi de oraya gidip para kazanıp oradan da gidicem diyorsun bari kadın sığınmaya git de kocana da böyle bişey yaşatma bırakıp terkedeceğini bile bile adamın ne günahı var 
(31 puan) tarafından
Onun günahı çok. Allah kimseyi mecbur bırakmasın lütfen öyle demeyin. Ben nereye sığınayım annenin evine bile sığamıyorsun mecbur kalıyorsun
(2,393 puan) tarafından
Tamam annen de harika biri değilmiş tabiki ama senin ben iftira attım demen olayı bitirmiş
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Hamile kalma diyebilirim sadece oku çalış kendin için yap kafanı dağıtmak için yap henüz çok küçüksün 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Merak ettiğim eşin ile neden anlaşamadınz sorununuz neler.siddet var mı.
(31 puan) tarafından
Evet tokat attı karnımı bastırdı ittirdi sarhoş geldi. Affetmicektim. Zaten öncesi de var. Ama affettim
(6,825 puan) tarafından
Sürekli içen birisi mi.hamile misn sadece ilk bebegun mi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah  teselli de işe yaramıyor bazen dicek laf yok yanımda olsan sarılıp aglardik herhalde 
(31 puan) tarafından
Bu hayatta kimsesiz olmak okadar kötü ki.. bi dostum komşum sahip çıkacak akrabam olsa ne anneme ne eşime gidicem ama kimsem yok bi allahım var :(
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım ya Allah yardımcın olsun 
0 oy
(330 puan) tarafından
Yaşın daha çık genç kimseye ihtiyacın yok 
0 oy
(118,971 puan) tarafından
Ne yazcami bilemedim
0 oy
(450 puan) tarafından
Çocuğun var mı 
(31 puan) tarafından
Hayır yok
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Çok üzüldüm ama şuni diyebilirim. Yaşamak icin birilerine ihtiyac duymamaliyiz bence. Yaşadigin yer neresi bilmiyorum ama işe gir çalis kendi ayaklarinin üzerinde durmaya calis. 

Çalisamiyorsan pandemi bittigi gibi halk egitim merkezlerine gidip kendini gelistirip meslek edinebilcegin kurslara git. 

Hiç iş bulamiyorsan bile a101 bim gibi yerlerde calisabilirsin. 

Annen ve eşine bu ozgüveni malesef sen veriyosun. Sen kendine guvenip güçlu olursan annende eşinde sana karşi saygisizlik yapmaya cekinir. 

Ve ne olur meslek,iş edinmeden cocuk yapma. 
(31 puan) tarafından
Çok haklısınız yapıcam güçlü olucam
0 oy
(472 puan) tarafından
Okurken gözledim doldu güçlü ol. Hepsinin ustasından gelirsin. Asla pes etme. Güzel günler seni bekliyor. Rabbım yüzünü güldürsün inşallah.
(31 puan) tarafından
Amin cümlemizin :(

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
20 cevap 528 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 358 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde seoz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy