0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Askeri yolu bekleyen askere yolladığı sevgilisini veya eşiyle sıkıntı çeken o süreyi nasıl geçirdiniz anlatın kızlar.

( Benim ki tam sıkıntıydı günde 40 kere arardı askerden ağlar sızlar sürekli izine gelmek için yalanlar uydurur telefonda argo kelimeler iş yerimi basmalar  bende hep ayrıldım barıştım kendine zarar vermeler herşeyi yapıyordu psikolojisi bozulmuştu son günler de ise çiçekler yollamaya başladı ben 6 ay içinde 6 yıl yaşlandım o şekil düşünün).

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen evlimisjn
(536 puan) tarafından
Senin içinden ne geçiyor kız benim neyim olucak ?
tarafından
Hiç anlama m ki ilk cicugun sonuçta hangisi olsa sıkıntı değil :)
(536 puan) tarafından
Oğlan istiyorum çok canım tabiki herşeyin hayırlısı sağlığı yerinde olsunda
tarafından
İns canm haberini verirsin cinsiyeti ne diye
(536 puan) tarafından
Tamam canım veririm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamileydim 5 haftalık eşim bedelli yaptı gelene kdr ağladım sjjsjsjs çok çok zor vallaha
tarafından
Ahajja allahtan bedelli yapmiş
tarafından
Jahahahah bnane evlenmeden ypsaymş onun için bileziklerime kıydım sjjsjsjs sonra paşa paşa yerine koydu
(536 puan) tarafından
Bileziklere de ağladın mı kız gitti diye
tarafından
Giden ne varsa ağladım :D
(536 puan) tarafından
Güldürdün gece gece kız Allah'ta seni güldürsün.
0 oy
(183 puan) tarafından
Bende bekledim evliydim her aradığında ağlıyorduk ikimizde sonra daha az aramaya başladı iki günde üç günde bir aglamama dayanamıyormus geçti gitti ama çok zor günlerdi
(536 puan) tarafından
Geldiğinde kaç aylık oldu kız
(183 puan) tarafından
Bitirip geldiginde 9 aylık oldu 15 aydı onda
(536 puan) tarafından
Küçüklüğünü göremedi
(183 puan) tarafından
Aynen malesef onu goremedi diye hemen ikinciyi yapmıştık ))) maşallah şu an oğlum 13 . İçinde kızımda 12 ye girdi
(536 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
0 oy
tarafından
Yok beklemedim..eşimle tanıştığımda ben 18. Eşim 28 yaşındaydı..9 sene oldu evleneli
(536 puan) tarafından
Allah ayırmasın canım
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Hahahahahah askerlik psikolojisi :D

(536 puan) tarafından
Hiç sorma canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben eşimi bekledim bir sene özlemek dışında bir sorun yasamadik ama çok zor birşey
(536 puan) tarafından
Benimkisi çıldırıyordu sanki beni kaçırdılar babasına bile diyormuş git sedanın yanına baba baba sedayi ara baba çalıştığı yere git çok kıskanç ti çalışırken bile rahat bırakmıyordu asker iznine çıkmış pat karşıma geçiyor başımda bekliyor işten çıkana kadar
0 oy
tarafından
Yok evlendigimde eşim askerliğini yapmıştı şimdi de askeri personel zaten 
(536 puan) tarafından
Zor mu askeri personel olmak falanda
tarafından
Eşim hava kuvvetlerinde o yüzden pek zorluğu yok hep kara kuvvetleri ve komandolar daha zor tabi
0 oy
tarafından
Bedelli yapti gidip gelmesi ni hiç anlamadim :D 
(536 puan) tarafından
Ne güzel işte canım 6ay zindan gibi valla beni yaşlandırdi resmen
0 oy
(201 puan) tarafından
Eşim polis o yüzden askere gitmedi ama neredeyse her yıl göreve gider askere gider gibi.. o yüzden çok zor yani askerlik biter ama bizim görev bitmez çok zor çok ..
(536 puan) tarafından
Ne görevi kız nasıl oluyor görevler
(201 puan) tarafından
Suriye görevi canım.. afrin harekatında bu yana her yıl gidiyor
(536 puan) tarafından
Zor canım afrin harekatı Allah başından eksik etmesin Allah ayırmasın canım
(201 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Ben bekledim üni bitti ama bey efendi 12 ay gitti söz taktik 1 hafta sonra gitti anne babasi yönünden çok büyük sıkıntılar var anne baba yok diyim neyse birde dogudaydi sürekli kıskançlık krizlerine girerdi aglatirdi askerlik hemen bitsin diye 1 kere bile izin kullanmadı bana sarardı hergun ağlardım derken tam geleceği gün askerlik düştü düşünce zaten askerler çıkamıyor bı yere çarşı izni bile yoktu bundan önceki devreler gidiyor benimki kaldı 10 gün sonra komutana çıktı komutan biraz daha kalacan demiş benimki de az de.li valla kalayım ama birine bişey yaparım karışmam ben asker değilim artık 1 sene 10 gün yaptım izin kullanmadan demiş  komutan da korkmuş 3 gün sonra gelmişti geldiği gün normale döndü ama :)❤️
(536 puan) tarafından
Valla benim ki dönmedi kafayı yemiş gibiydi
tarafından
12 ay 10 gün ömrümden 50 yıl aldı :) geçer kuzum döndüğünde hemen atamaz bazilari
(536 puan) tarafından
Çok çok sonradan atlattı
tarafından
Şimdi aklına geliyordur sana yaptıkları :)
(536 puan) tarafından
Hala aynı düzelmiyor kan kusturuyor kız huylu huyundan vazgeçer mi
0 oy
(383 puan) tarafından

3 senelik iliskimzden snra askere gtti bi senede oyle gecti cok ozledk cok bkledk birbrmzi bn o zmnlar lisedydm esimn anne babasi yoktu (var ama yoktu ) lisedeki hacliklarimi birktrip ona yolluydm askerde parasz kalmasn diye geldi snra bi sene sonrada evlndk  suan bi oglumz var ve kizimzn dgmasni bklyrz  iyiki tanimisiimmm onu <3

(536 puan) tarafından
Ne güzel Allah ayırmasın canım Allah yavrunu eline almayı nasip etsin.
(383 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
tarafından
Ben ben neler cektım ayrıldım falan kendımı öldurecem dedı arkadaslarına msjlar attırdı komutanıyım dıyenler oldu aıleme soylemekle tehdıt ettı hanı sevgılıyız dıye ısts bılmem ne bır suru sey ayrılıgımızın sebebı de uzaklık ılgılısızlık ve sureklı sınırını benden cıkarması sonuc ne oldu dersende şuan evlıyım ve uzman cavus oldu tam asker oldu ıste:)))
(536 puan) tarafından
Şuan tam ayrı oluyor musunuz kız
tarafından
Yok kız sımdı kavga etsek bıle anında dıbımde yanı barısıyor falan ozamanlar hakkarıde kuş ucmaz kervan gecmez deyımıyle bır yerdi yani o da haklıydı bende haklıydım ama şuan anlıyorum kı Allah askere polıse ve aılelerıen sabır versın okadar zor kı aylarca gorusemeyende var benım kı hep eve gıder gelır ama cıdden cok cok zor hayatları var olmaz olsun o maaş keşke keşkr asgarı ucretle calıssaydı daha cok mutlu olurdum ya babamın evınde bolluk vardı mutsuzdum kocamın evınde bolluk var yıne mutsuzum sebebı kocam degıl hani aramız ıyı cok sukur arada kavgalarımız olur normal bunlarda ama hep bır huzursuzluk hep mutsuzluk sınır öfke korku her sey ya bıraz uzun oldu yazdım artık:)
(536 puan) tarafından
Üzme canım kendini vardır herşeyde bir hayır Allah başından eksik etmesin kendini de üzme
tarafından
Amin amin canım Allah razı olsun senden❤
0 oy
(48,681 puan) tarafından
düzeldi mi peki psikolojisi
(536 puan) tarafından
2 3 ay sonra sürekli birşey olsun aklına birşey geliyor düşünüyor banada derdi senin yüzünden kaç çuval patates soğan ayikladim sırf yüzünü görmek için şuan atlattı ama 1 yıl oldu
0 oy
(119,326 puan) tarafından

Kardesimi bekledim sayilirmi :angel:

(536 puan) tarafından
Sayılır tabi kız ondada üzülüyorsun
0 oy
(60 puan) tarafından
Bekledim eşim askeri personel uzman çavuş sevgililik söz nişan dönemi 3 sene bekledik dogudaydi batıya gelmesi için tayin bekledik çok şükür şuan 17 aylık evliyiz

Beklediğim ayrı kaldığımız süreç çok zordu inan bn haber izlemeye korkuyordum sürekli şehit haberi oluyodu ağlıyordum hele göreve gidince ulaşamıyordum kaç gün kafayı yiyordum nasıl açmı iyi mi üşüyor mu diye çok şükür geride kaldı Rabbim kimseyi sevdiğinden ayırmasın inşallah 
(536 puan) tarafından
Amin canım çok zorluklar yaşamışsin Allah'ım çektiğiniz  zorluğunda  mükâfatını vermiştir Allah mutluluk versin Allah ayırmasın canım.
(60 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Evettt hemde 1 yil bekledim şükür butti 2.5 yil önce hemde bebmle bekledim cok zordu gun saysrdik:'(

(536 puan) tarafından
Tek başına mıydın kız zorda hele sana daha zormuş
tarafından
Evet tektm bi eptide kaldim bi annemde bi kaynanda iste gelene kadr yetim gbi hissetim kendimi biri ufacik bsey ddiginde oturup ağlardım benmki seninkinden beter kiskancti hergun benle kavga ederdi yattigin odanin perdesini bana goster bakayım acik mi kapali balkona dahi izin vermezdi bide 1 tane cocugumz vardi daha sen düşün hatta ondan boşanmayı düşündüm o ara o kadr beni boğuyordu neyse sabrettim geldi şimdi düzeldi
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Sen ayrılmamış mıydın kız
(536 puan) tarafından
Tam ayrılmadım boşanmak istiyorum
(2,393 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun
(536 puan) tarafından
Hamileyken boşanılmıyor bide abla
(2,393 puan) tarafından
Hadi ya bilmiyordum bak bunu anlaşmalı için 1 yıl evli kalınması gerektiğini biliyordum sadece
(536 puan) tarafından
Oda var hamileyken mahkeme boşamıyor abla
0 oy
(570 puan) tarafından
Evlendikten sonra gitti askere hamileydim 6aylik. Cok iyi hatırlıyorum izine geldi sonra gonderdik gittigi aksam haberlerde Diyarbakır da olaylar olmustu ve ben cok aglamistim ya bir sey olursa diye(Diyarbakır da yapti askerligini) ve o gece daha 6aylikken sancim tuttu hastaneye gittim dogum oldu. Ertesi gunde aksam esim aramis benim telefonu ulasamamis kaynanami aramis oda esimi korkutmak istemedigi icin uyuyo demis sonra esimde bu saatte imkani yok uyumaz bir sey mi oldu benim icimde bi sıkıntı var o yüzden aradim demiş. Sonra mecbur soylemek zorunda kalmislar. Yani dogumumda yanimda degildi kızım oldugunda ve ben kendimi cok yalnız hissetmistim :(((
(536 puan) tarafından
Hissedersin tabi canım Allah dahada ayırmasın Allah mutlu mesut yaşamayı nasip etsin canım.
(570 puan) tarafından
Aminn canim aminn :))
0 oy
(12,493 puan) tarafından
Bedelli yaptı 20 gün bekledim o bile zordu ya
(536 puan) tarafından
Hele ilk gün zor benim  gezdigimiz yollar falan hep kafamda canlaniyordu  ağlıyordum haber alamadım 1 ay telefonum yoktu telefon aldı bana hat falan
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Evli ve hamileyken 21 gün bekledim. 
(536 puan) tarafından
21 gün nasıl geçti kız
(1,077 puan) tarafından
Ne diyeyim ki valla zor desem şimdi 6 ay 1 sene bekleyenlere ayıp olacak ama benim için aşırı zordu düşük riskim kanamam vardı eşim yoktu baya zor geçmişti :/

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 279 göst.
0 oy
9 cevap 108 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bengii (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 226 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 329 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Byhnbygl (18 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...