0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (980 puan) tarafından
Kızlar düşünün korona bitmiş pandemi sona ermiş olsa ilk yapacağınız şey ne olurdu. 

Ben kızımı alıp ilk iş annemlere giderdim 7 aydır görmüyorum hepsini çok özledim ❤️

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla urfada kalmamış hafta sonu yasakları kalktı hafta içi saat akşm 9dan sonra tek var ztn benm için önemli olanda hafta sonuydu yasağıydo o kalktı valla zil çalıp oynamak istyorum:D

(980 puan) tarafından
Evet 2 gün koca ile aynı evde tıkılıp kalmak çok zor emekliliklerinde nasıl olacak düşünemiyorum.
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla dışarıda yemek yemeği cidden özledim ama bize bitmedi çünkü eşim cumartesi 8 de geliyor ve pazar yine karantina. Onun dışında aileme 2 ayda bir gidiyorum zaten uzaktalar annem de pandemi çalışanı ve artık aşılı 
(980 puan) tarafından
Gezip tozmayı dışarıda yemek yemeyi arkadaşlarımla buluşup kahve içmeyi hepsini çok özledim ben de.
(13,202 puan) tarafından
Benim arkadaşım da yok bi aktivite eşimle yemek vardı bir de sinema falan. O yüzden bana hala devam
0 oy
(130 puan) tarafından
Bir karavan alıp egeden başlayıp akdenizin sonuna kadar hergün biryerde kalıp gezmek isterdim (inşallah yapıcaz birgün)
(980 puan) tarafından
Benim hayalim o ☺️❤️ Hatta karavan bakmaya başladık biz. İnşallah eşim yaza kadar alacağım diyor bakalım.
(130 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah alırız birgün bi deniz kıyısında belki denk geliriz
(980 puan) tarafından
İnşallah cnm. ☺️❤️
0 oy
(608 puan) tarafından
Hunharca Türkiye turu yapmak:-) 
(980 puan) tarafından
Aynen aynen gezmek istediğim çok yer var
0 oy
tarafından
Memleketime giderim ama önce pikniğe giderim 
(980 puan) tarafından
Vallahi ben de özledim şöyle deniz kenarında piknik yapmayı.
0 oy
tarafından
Ailemi çağırırdım gelemiyorlar yaştan dolayı =( sonra onlarla çıkıp çıkıp gezerdim oğlumla felan rahat rahat gezerdim
(980 puan) tarafından
Aynen herkes birbirini çok özledi. Nefes almayı özgürce gezmeyi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 2,609 göst.
16 Kasım 2018 Diğer kategorisinde hlybynd (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 303 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 433 göst.
0 oy
2 cevap 125 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...