0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Kizlar eltileriniz olmasina rağmen bakar misiniz hastaysa ben bakarim ama arada kimse olmicak sende kalacam derse bakarim siz bakarmisiniz allah rizasi için  sonuçta bizimde anne babamiz da var

39 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben bakarım Allah rızası için canım. Kimsenin dediğini de umursamam. Benim de anne, babam var. Biz de anne babayiz. 
(195 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(5,720 puan) tarafından
O soruyu yoneltmeden ben bakarım diye teklif sunarım
(195 puan) tarafından
Aynen eşimde kimseye bırakmaz  çok seviyor onlari
(5,720 puan) tarafından
Yani eşimin ailesi saygı duyarım canım bende kimsenin kendi annesi gibi olmaz o çok nadir çıkar ama insan annesiyle bazen anlaşamıyor kaynanasiyla anlasamamasi da normal. Affedilmiycek şeyler dışında herşey idare etmek lazım karşılıklı tabi
(195 puan) tarafından
Haklisin canim
(5,720 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(120,032 puan) tarafından
vallahi ölüyom dese 1 damla su vermem
(195 puan) tarafından
Ay bunlar gerçekmi nasil insanlar var ya allah tan korkmuyorlar insallah simdi kafan rahattır
(4,355 puan) tarafından
Arkana bakmadan kac sen bacım bu ne bicim insan, insanmı denir o süphelı
(195 puan) tarafından
Aynen ya cahil insanmış
(120,032 puan) tarafından
kocam oyle degil ama cok farkli hic ailesine benzemiyo cok sukur 1 seneyi gecti kendi evimize ciktik hic biriyle gorusmuyoz
(195 puan) tarafından
Iyi canim bari o konuda şanslısın zaten en onemlisi eş
0 oy
(5,220 puan) tarafından
benim allahın izniyle yakında bebeğim olacak anca ona bakarım :D
(195 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına canim
(5,220 puan) tarafından
teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından
6 yıldır ailesi yle yaşıyorm  şimdilik iyi görünüyor :)  ilerde bilemem 
(195 puan) tarafından
Benimde 7 yıl oldu yanlarindayim daha küsmüş lugumuz olmamis şükür
0 oy
tarafından
Bakarım kaynanam çok iyi bi insan iyi olmasada bakarım bizde yaşlanıcaz başımıza ne gelicek bilemeyiz 
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Elimden geleni yaparım Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin 
0 oy
(9,351 puan) tarafından
Dinimize gore evlat ana babaya bakmakla yukumludur ama gelin yada damat kaynana kaynbabaya bakma mecburiyeti yoktur.. kaynanamn bana olan tutumuna kalırsa ben bakmak istemem Allah içimi biliyor ama yine de Rabbimn rızası için bakarım eğer kvgasız tartışmasız yaşayabiliyorsak..
(195 puan) tarafından
Yok öyle degil evlerine gidince cok mutluoluyor diyor sen evin icinde dolasinca dunyalar benim oluyor diyor bide babamla amca çocuğu kayinbabam
(9,351 puan) tarafından
Bizimkilerin de bize destekleri hiç yok. Evleri arsaları var gorsen  saray gbi evi. Ama biz kirqdayız zor geçiniyoruz. Eşimn bbasna borcu var kömur borcu geçen onu istemiş zor durumda olduğumzu biliyor. Boyle insana içinden gelerek bakmazsn ztn sırf Allah rızası için bakılr
(195 puan) tarafından
Haklisin canim bakilmaz ayıp ya nasil istemis kömür parasini
(195 puan) tarafından
Iki yildir kayinbabam talaş aldi  aldim der ama niyeti kötü degil eşimde onlara iyi misal geçen  taksidi vardi kayinbabamin eşim odedi bin tl yani aralarinda para mevzulari yok eşimi cok seviyor
(9,351 puan) tarafından
Valla cnm insan oğluna bile boyleyse geirsni duşunemiyorum biz kredi kartı kullanmıyoruz o almştı kömuru parasnı hmen istemiş 1hfta sonra
0 oy
(4,355 puan) tarafından
Şu kaynanalar olmasa ne sohbet edıcektık bız :D
(195 puan) tarafından
Aynen öyle benim onlar bi sorunum yok kendimle var :))))
0 oy
(4,831 puan) tarafından
Bakarım ve zorunluyumdur çünkü eşimin annesi
0 oy
(160 puan) tarafından
Hic bakmak istemem ama icimdeki merhamet duygusunu engel olamam gibi geliyor cunku hep oyle oluyor merhemetime yenik dusuyorum hep
0 oy
(272 puan) tarafından
Bakamam maalesef
0 oy
(1,939 puan) tarafından
İçimden gelmez bakmak sanırım.iyilik bilen bi insan değil çünkü ve o ben doğum yaptığımda benle ilgilenmedi bile çorba mutfakta git acıkınca ye dedi bilmiyorum yani 
(195 puan) tarafından
Haklisin canim koy tepsiye getir yani bakma bencede  :)
(1,939 puan) tarafından
Yani iyilik etsinler ki eiyilik yapalım içimden gelmiyor valla yüzüne bakmak bile
0 oy
tarafından
Hep merhametimden kaybettim hayatim boyunca onca seylere rağmen bilsem oyle durum da olduğunu bakarim değişemiyorum ben ya bazen kötü insanlara inan özeniyorum o derece 
0 oy
tarafından
Valla bakmam herhalde doğruyu diyim 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Asla bakmam olsede bakmam kime değer verdiyse kimi sevdiyse kime guzel dediyse o baksın zaten kensinede söyledim öbür gelinin sana baksın dedim 
0 oy
(671 puan) tarafından
Sonuna kadar bakarım kaynatam vefat etti iki sene önce ben baktım zaten başka gelini de yok kaynanamda hasta yatsa onada bakarım kimsecige de muhtaç etmem 
0 oy
tarafından
Bakarım.tabi şuan sezeryanliyim o bakiyo bana sağolsun..zamanında amaliyat olduğunda kızı vardı evde ..ben çağırdım  yanıma daha iyi bakarım diye...

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 879 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rumuz02 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 376 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rumuz02 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 515 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Hulyaguler_36 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,037 göst.