0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Kiminle paylaşıcam bilemedim. 7 yıllık ewliyim . 3 te çocuğum var . Eşimi asla ihmal etmiyorm 

. Hem. Bakimliyim hem titizim .  Bunu hak etmiyorm gercektn . Eşim telefondan yasaklı sitelere giriyo bunun için çok kötü kavga ettik . Şimdi de Facebookta Instagram da açık çok fazla açık çok güzel vücudu olan kadınlara bakiyo videolara bakiyo .. dün akşam dayanamadim söyledim sessiz kaldı . Ben üstüne gidince telefonumun ekranını kırdı . Onu sewiyorm onunda beni sevdiğini biliyorum .  Ama onalra bakması çok zoruma gidiyor. Ben 7 Yilda 3 çocuk doğurdum haliyle vücudum eskisi gibi kaalmadi. Onun yüzünden . Okadar agladm . Bidaha telefonumu karıştırırsan git boşanma davası aç dedi . Napicam bilmiyorum . Ben de kötü şeyler yapicam bu öfkeyle korkuyorum . Bunun için tektit bile savurdm . Çok üzgünüm 

7 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Angelina jolie nin aldatıldığı dunya da cokta mana aramamak lazim 
tarafından
Ben de bu yorumu yazacaktım artı ☺️
tarafından
Adriana lima baciyi da ekleyelim :D
(7,654 puan) tarafından
Niceleri var
(16 puan) tarafından
Güleyim mi ağlayayım mi bilemedim.  Okadar haklısınız ki
-Reklam-
+1 oy
(422 puan) tarafından
Anlamıyorum ben bu erkekleri gerçekten işten saten yorgun geliyorsun su sosyal medya çıkalı herkesin elinde bibtelefon sohbet muhabbet kalmadı sen o kadınlara bakincaya kadar rabbim sana 3 evlat vermiş onlarla zamn geçir 
0 oy
tarafından
Sen niye oyle seyler yapasın canım ne alaka
0 oy
tarafından
Cok yanliss bir hareket gercekten

Senin vucudun o hale geldiyse onun daa cocugu dogdugu icin o haldesinn . Saygi duyup bas ustunde tasiyacaginaa  birde utanmadan   sejin de gordugunu bile bilee baska seylerden medet umuyor yazik cok yazik
(16 puan) tarafından
Kafayı yicem
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kötü şeyler yapıcam öfkeyle? Derken canım 
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Boyle pislikleri bosamadan ayağındaki donuna kadar alacaksin donsuz gezsin o baktigi pisliklerin karşısında Allah aşkına şu adamlara değer vermeyin kendinize değer verin onu sevme kendini daha çok sevki gözünü aç deki kendine ben neyim o ney neden başka kadınlar benim neyim eksik 
(16 puan) tarafından
Pislik bı donu var onudaa ben yıkıyorm. Herşeyi babasinin üzerine . Beraber çalışıyolar

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 815 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rumuz02 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 495 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Hulyaguler_36 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,035 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 681 göst.