0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar ailemle  sorun yaşıyorum beni kardeşlerim hiç ne arar ne sorarlar psikolojik olarak eşimin annesini kardeşlerini kendi kardeşim anam bildim ciddi ciddi ...... Biz sekiz kardeşiz .kardeşlerinden bı tanesi ekli sadece oda bugün diğer kardeşimin doğum gününü kutlamış fotoğraflar atmış özledim onları çok ağladım ... Görünce dayanamadım buyuklugumu ayaklar altına alıp doğum günün kutlu olsun dedim verdiği cevab yarım saat sonra teşekkür ederim...demiş .abla mubla hiç dememiş bunlar beni hepten gözden çıkarmışlar reddedilmek çok kötü bişey ölümden dahada kötü ...,. Bı tane çocuğum var .ailemden kimse onu ne sordu ne de etti . 

20 Cevaplar

+1 oy
(3,276 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sebebi çok basit bence bekar kalsan sanki atanacaktın başka bir şey olabilir mi sana demedikleri belki gizliden gizliye kırilmislardir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden öyle yapıyorlar ki
tarafından
Allah Allah evlenince ne oluyormuş turşunu mu kuracaklarmış
(33 puan) tarafından
Kendi öz annem evliliğimin ilk baslarinda gelip gidiyordu sonra kocamın yanında beni küçük düşürmeye başladi kafana göre hareket ettin evlendin öğretmen olacaaktin bu gibi sözler söyleyerek beni eşimin yanında linç etti herzman
(426 puan) tarafından
Çok saçma. Bende öğretmenim ama atanamadım. Elimden geleni yaptım kaç sefer denedim ama olmadı. Napıyım nasip değilmiş. Yuvamı kurdum. Atanacağın ne malum ya Rabbim nasip etmediyse. Bundan dolayı aile sırt çevirir mi ya. Bu seferde evlenmesen ailen evde kaldın mı diyecekti acaba
(33 puan) tarafından
Belki de bilmiyorum
(82 puan) tarafından
Evlenince öğretmen olunmuyor mu yani ne alakası var ki. Atamanın evli ya da bekar olmakla ne ilgisi var?
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Bi sebebi olmalı 
(33 puan) tarafından
Sebebini diğer arkadaşa yazdim
0 oy
(580 puan) tarafından
Neden amaaa kaçarak mı evlendin 
(33 puan) tarafından
Demi evlatlık gibi muamele görüyorum kendi öz ailemden ne kadar acı
(580 puan) tarafından
Mantıklı değil yaptıkları var bu işte bir iş
(33 puan) tarafından
Ben neyin bedelini ödüyorum hep kendime soruyorum bir insanı böyle yalnız birakmak çok kötü
(580 puan) tarafından
Anlıyorum insanın limanı ailesi ama maalesef bazen böyle şeyler olabiliyor ben de babamdan görmedim aile kavramı filan hiç de sevmem kendisini olmasa da olur
(33 puan) tarafından
Evliliğimin ikinci yılı bı yaşanmışlık vardı sonuçta ama işte böyle oldu sanki bir yabancı .bayram oluyo eşim kendi ailesine gidiyo ben kalakaldım işte öyle
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Yaa olursa olsun bu kadar uzak olmamalri lazım kardessiniz sonuçta..  üzüldüm valla cnm,boşver evlâdın sana en iyi arkadaş,kardeş,dost olur..
(33 puan) tarafından
Allah kimsenin başına vermesin imtihan oluyorum resmen bayram seyran bilmez oldum kandil bilmez oldum
(1,019 puan) tarafından
Annen baban nasıllar sana karşı?
(33 puan) tarafından
Evlerine gidiyorum soğuk hiç gülme yok kendi aralarında konuşuyorlar ben bişey konuşunca susuyolar dinlemiyolar geçen yıl bayramdan belli gitmedim bu zamana kadar
(1,019 puan) tarafından
Hadi yaa neden böyle yapıyorlar ya valla çok üzücü  :(
0 oy
tarafından
Ayyy çok tuhaf bir ailen var :( üzülme ya boşver bir de en büyükler kardeşlerine çok düşkün olurlar ben de en büyüğüm 1 gün kardeşimle mesajlaşmasam iiçim rahatlamıyor bir de 16 yaşında o da sağolsun sorar beni hep bence sen ara sıra mesaj at bak eğer düzgün cevap vermezlerse boşver uğraşma ki ayıp yani teşekkür ederim nedir ablacım demezsen bile bari abla de yaşı kaç belki cahilliktendir
(33 puan) tarafından
Yaşı 21 aynen öyle bir el gibi sanki teşekkür ederim dedi sadece
(33 puan) tarafından
Beni her seferinde de utandiriyo kocamın yanında barim yapma dedim
tarafından
Gerek yok ya evlendin gitti artık zamanı geri alamazsın ki atanıp atanmayacağın da belli değil ki atanamazsan yine evlenecektin sonuçta ve ben bir şeyin 2 kereden fazla söylenmesinden de nefret ederim bir de eşinin yanında daha da kötü eşin de kötü hissediyordur şimdi acaba ben kötü biri miyim diye düşünüyordur bence kardeşini de boşver 21 daha çok erken bir yaş bir de güllük gülistanlık bir hayatı varsa eğer takmıyordur seni benim kardeşim 16 yaşında ama çok çekti gerçekten bu yüzden öz verili ve olgun senin kardeşin bence daha cahil bu yüzden umursamamıştır seni boşver sen de çocuğunla eşini düşün: (
(33 puan) tarafından
Eşimde böyle diyo ben kötü birisi değilim diye artık öyle yapcam taş Olcam bende
tarafından
Taş değil de umursamamak en iyisi hayatına bak yani mutlu ol eşinle çocuğun varsa eşin ve çocuğunla mutlu ol sonuçta senin ilk ailen eşin ve çocuğun anneni de boşver kırma yazıktır konuşsun dursun sonra eşinin gönlünü alırsın ben senle mutluyum dersin üzülmez garibanda
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Eşin istenmiyor muydu   yada ne biliyim akraba felanmi
(33 puan) tarafından
Yok akraba değil sadece ailemin bana karşı boyleydi
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin inşallah Zor bir durum
(33 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(33 puan) tarafından
Kızlar konuştukça biraz rahatladım Allah razı olsun hepinizden 
0 oy
tarafından
Canım sen o kardesınıde cıkarsan ve kendını anne baba tarafı akrabalarına kapatsan hanı ne gorsunler ne bılsınler bu surecte sende aılenı merak edersın ama uzun sure boyle yapsan belkı vıcdana gelırlerde sorarlar merak ederler yasıyır mu durumu nasıl dıye bende ogretmenım benımde babam vermedı hem asker dıye hemde atanamadım dıye neler yasadım ne kufurler yedım aylarca ama sonuc babam kınamı yaptı dort dortluk ve arkamdadır da arada laf sokar evet ama bende ses etmem esımıde cok sever ve sen hıc sordun mu aılene nıue boylesınız dıye hadi anne baba tamam evet kızmıslar kırılmıslar kardes kısmı dayanamaz kı ıllakı bır sey vardır senın bılmedıgın bence bı arastır sen
(33 puan) tarafından
Kardeşlerime hiç bişey yapmadım .bizim evde anne ne derse o olur annem konuşma derse konuşmazlar konuş derse konuşurlar bizde öyle bı özgürlük yok ailemin baskısı doldurusu
(33 puan) tarafından
Kardeşime dedim neden soğuk konusuyodum kimseden korkma ikimiz konuştuğumuz kimseye söylemezsem kimsenin haberi olmaz dedem annem mi diyo dedim onla soğuk konuş .konuşma diye . Oyle iste
0 oy
(6,114 puan) tarafından
Durup dururken niye böyle yapıyolar kuzum bilmeden birsey mi yaptın ki acaba 
(33 puan) tarafından
Evlendigim günden beri çekiyorum .herkes erkek tarafından yakınır ben kendi ailemden...
(33 puan) tarafından
Hep mesaj atan ben arayan ben ....tek taraflı sevgi
(6,114 puan) tarafından
Bende Bi anlam veremedim şimdi biri degil ikisi degil hepsi niye böyle yapıyolar anlıyamadım canım yaa üzme kendini bu saatte takma insana Bi evladı Bi de kendinden başka kimseden hayır yokmuş bosver
0 oy
(29 puan) tarafından
Canım çok ciddi cahillikle karşı karşıyasın hangi çağda yaşıyoruz, biraz soğukkanlı ol oturup ağlamanın Bi anlamı yok beni istemeyeni bende istemem annem babam da olsa, kocana yazık kim bilir şuan size iyi Bi gelecek hazırlamak için nelerle uğraşıyodur, birde sizinkilerin sidik davasıyla mı uğraşsın
0 oy
tarafından
Neden rettedildin ?
(33 puan) tarafından
Yukarda yazılı hepsi yorumlar da
tarafından
Okudum cnm
0 oy
(147 puan) tarafından
Benim annemde atanmadan evlenmemi hiç istemedi oda bazen laf söyler ama biz pek takmıyoruz eşimle :)
0 oy
(48,881 puan) tarafından
bekarkende sevgiyle buyumemissindir eminim gormedigin sevgiyi esine bebegine ver esinin ailesiyle mutluysan onlarla samimi ol
(33 puan) tarafından
Aynen tamda öyle tamam öyle yapcam
0 oy
(333 puan) tarafından
Sende onlara inat şimdi atanmaya bak
0 oy
(148 puan) tarafından
Senden maddi beklentileri olmuş ve karşılamamışsın bence yani seni okutmuşlar destek olmuşlar atanırsan sende onlara destek olacaktın bence altta yatan sebeb bu ama evlenince hiç bir faydan olmadı ve çok kötü bir  durum bu.
(33 puan) tarafından
İnşallah görürüm psikolojm hiç iyi degil
(29 puan) tarafından
Bileziğini verince sorun çözülmez ailen daha fazlasını isteye bilir, kocan da bu duruma nasıl sakin kalabiliyo helal olsun bizimkisi olsa durum çok farkı olurdu, en iyisi sen atan paranı ailene gönder, çol çocuğun karışma, kocayı ****** et hayatın tadını yaşa ailenle her gün konuşur para gelince küsmezler
(148 puan) tarafından
Atanmamı canı gönülden diliyorum hangi bölümü okudun zaten yıllarca uğraşıp didinip atanamayan bir çok öğretmen var . Eşininde vermemesi çok normal sen kendi yuvana sahip çık Allah yuvanızdan huzuru eksik etmesin seni onlara muhtaç etmesin tekrardan
(85 puan) tarafından
Doğru tespit bence de
(33 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim güzel yorumlain icin
0 oy
tarafından
Yozgat lı mısın canım 
(33 puan) tarafından
Aynen
tarafından
Bende sorgunluyum o yüzden sordum hemşehrim
0 oy
(29 puan) tarafından
Ailen ümidi kesmiş senden git kocanla çocuğunla ilgilen, sevene can feda sevmeyene elveda 
0 oy
tarafından
Sende eşine ve çocuguna yoğunlaş onlar seni aramıyorsa sende onları arama farz et ki öldüler seni istemeyene sen niye üzülüyorsun boşver 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnce sebebi atanmak fln degil sadece..ailen calisip elinde meslegin olsun istemis demek ki emek vermisler ki karsilignda da sen evlenip evde oturmayi tercih ettin sanrm..özelde de calisabilirdin aslinda..kizginliklari buyuzden bnce..egitime onem veren ailen varmis ne guzel aslinda ama uzatmışlar biraz..artik olms bitmis ya silcek kadar da olmamali..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 198 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sinemxx (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kumru93 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
0 oy
5 cevap 310 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu