0 oy
740 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Kizlar siz olsaniz tepkiniz nasil olurdu eşim araba aldi aldigi ilk gunden itibaren buyuk gorumcen haftada bi kez nerdeyse abi gel beni al cocuklarla gelemiyorum diyor esimde gidip aliyordu 40 dk lik yol alıştı 1 değil iki değil artik eşimde rahatsiz oldu bende laf arasinda dedim ki ben olsam abime kiyamam  hep cagiriyim utanırım gercekten bi hastalik olur bisi olur en son abim i ararim ambulansi aradim kaç kere abim rahatsiz olmasin diye bide o kadar getirp goturdu hic mi demez al benzin parani ypk dusuncesiz insanlar bi ara düğün var gorumcemin eşim cagirdi gidek dedi bi gittim araba dolu beni birakip gittiler orda kaldim :))

13 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aman yok benim.diliminde kemigi yok sabirsizimdirda ayrica ve de sinirli susmazdim masallah sana bacim 
(195 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar banada o yakisiyordu yaw ben gelecemde yengem orda kalacak hayırdır iner gerekirse dolmuşla gelirim ama yengeme onu yapmam
(1,929 puan) tarafından
Ahhh çimen gözlü keşke bende senin gibi olabilsemmm
(7,098 puan) tarafından
Eda iste bu yuzden deli oluyom ya kiz yalandan olsa bile der insan ay ben cildiririm :)
Nzlialy gülüm olun valla ezdirmeyin kendinizi kimseye saygi susmak falan yerine gore valla
(1,929 puan) tarafından
Çimen gözlüm aynen valla çok  haklısın gereken kişiye cevabını yapıştırıcaksınnn
(195 puan) tarafından
Dogru valla ben çok saygi duyarım yengelerime bence once onlarin hakki dir kardes ikinci plan yengem abimin namusu orda birakip gitmesi namusunu bkrakip gidiyor kardeşi baskasi sorumlu ondan
-Reklam-
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşin yüz vermiş desinki çalışıyorum yada işlerim var gelemem 1  2 kez öyle desin bidaha çağırmazlar. Hadi kardeşi eve geliyor anladım ama düğüne bile eşin götürüyor saçmalığa bak. 
(195 puan) tarafından
Neler var neler eşim üstünden planlar yapiyorlar eşim çıldırdı zaten kiz ben sesisiz kalmam da rahmetli abimin nisanlisiydi ya kiyamiyorum abimin  emaneti gibi :(
tarafından
Görümcen abinin nişanlısı miydi cnm anlamadım bu arada basın sağolsun Allah rahmet eylesin. Başkasıyla mi evlendi
(195 puan) tarafından
Evet canim abim le nisanliydi rahmetli oldu suan evli sağol canim
0 oy
(874 puan) tarafından
Oha :/ .......
(195 puan) tarafından
Daha neler varda uzatmak istemedim
(874 puan) tarafından
Allah'tan ki esin farkında ve aynı şeyleri hissediyorsunuz yoksa bu rahatlıkta anlatman imkansız olurdu ... Düşünsene esin enayi yerine konduğunun farkında değil emin ol bu daha berbat hikaye.
(195 puan) tarafından
Yok kiz eşşek degil ya kim olsa anlar kullanildigini ben diyorim eşime anne baba baş tacı ama gerisine yuz verme geçen  anne babasini iki defa sehir disina götürdü  hastane ye ben anlayisla karsiladim cunku anne baba
(874 puan) tarafından
Essek olup anlamayan Cook eşler de kuduruyo kendi kendine Allah hidayet versin canım gerçekten fesat insan zor
(195 puan) tarafından
Aynen öyle canim ben anlayışlı biriyim sakinim yani ya bide şöyle bisi var ben kendimi onlarla bir tutmuyorum kendi ayiplari
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendimi görümcen yerine koydum iyi ki degilim:))
(7,654 puan) tarafından
Açıkca söylemedikçe bazısı anlamaz
(195 puan) tarafından
Ben söyledim canim eşim kiramaz güzellikle konuştum yazik adama falan
(7,654 puan) tarafından
Arada sen kötü olursun
(195 puan) tarafından
Yok konuşuyoruz eşim de belli etti aman kötü olim ya beni sevdiklerim ailem bilsinde gerisi boşş teneke ;)
(7,654 puan) tarafından
Hayırlısı;)
0 oy
(775 puan) tarafından
Hayatta inmezdim o arabadan nasıl bırakıp gittiler nasıl göz yumdun kiz
(775 puan) tarafından
Keşke hayatımızdan gereksizleri sil diye bir buton olsa
(195 puan) tarafından
Keşke canim ama malesef katlanmak zorundayiz bide çok cahil bi konu hakkinda empati yap diyorum empati ne diyor tam cahil
tarafından
Kız bana evinde görmeyenler böyle oluyor işte bende bişey olunca öyle yaparsın derler bende babamın evinde gördüm sonradan görme değilim diyorum hamdolsun
(195 puan) tarafından
Aynen çok şükür babam değilde abim gezdirirdi bizi ondan gördük bi çok şeyi allah ona uzun ömür versin
(195 puan) tarafından
Binmedim ki ineyim :))))))
0 oy
(1,446 puan) tarafından

Ben olsam bisey demezdim ne olacak kendimizi onun yerine kıyalım böyle bi abimiz olsa ne güzel olurdu :D

(195 puan) tarafından
Kiz eşi ondan beter kardeşin getirsin diyor randevu alirim dolmuşla giderim hastane ye bi işim olur dolmuşla hanım efendi yorulmasın
(1,446 puan) tarafından
Bizim de araba vardı hiç istemiyorlardı almamızı sonra aldık hepsi çağırıyor bide ***** yerine koyuyorlar eşime mesele emir veriyor du git abini al şunu yap bunu yap diyor du kaynanam gıcık oluyordum.   Sanki kendi aklı yok eşimin herşeye akıl veriyor
(195 puan) tarafından
Aynen ya hic tadini çıkaramıyorsun bi yere gidemiyorsun geliyon surat beş karış bide hiç aramayan akraba arar araba için pişman oluyor insan
(1,446 puan) tarafından
Aynen valla çok haklisin ama bırak eşin bi süre sonra kendi anlar zaten
(195 puan) tarafından
Anlıyor zaten hep diyorum ona allah iyiliklerinin karşılığını bir gün inşallah verir diye
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Aha aynı benim görümceler
(195 puan) tarafından
Bi tanesi öyle büyüğü kıskanç digerleri çok iyiler aramiz cok iyi
0 oy
(52 puan) tarafından
Oga almaya gidiyo geri geliyo bide bırakmaya gidiyo geri gidiyo kayınpederim bizi almaya geliyo ben utanıyorum 5 dkklık yol 
(195 puan) tarafından
Utanma yok canim onun düşüncesi ben kullaniyorum ya zoruna gidiyor bide kaynanam ne alsak onunda hakki var diyor arsa aldik arsada hakki var diyor kendi paramizla araba aldik onda hakki var diyor kafayi yedim bunlardan bende sabr ediyorum ev yapip gidicem insallah yuz vermeye gelince eşim çok iyi biri kirmaz kimseyi
(52 puan) tarafından
Pardonda ana baba malında hakkı olurda abi malında ne hakkı hayırdır kaynanana diyemiyo musn ne hakkından bahsediyosn diye sessiz kalma ben bile dellendim yaa benm kaynanamların iki katlı evi vr Allah gecinden versn onlar abişey olunca eşimle kardeşine kalacak eşim mala ister girsn ister girmesn ben karışmam kendi kararı haa aslada ev bizim görümcem giremezde demem kendi malları beni ilgilendirmez sizin malınızda görümceni ilgilendirmez
(195 puan) tarafından
Of of ne yapim ben eşim iyi yoksa bende tepkimi gösterirdim herşey onun hatri için
(52 puan) tarafından
Sen sessiz kalma hakkı falan yok de verip kötü olacağına verme kötü oll
(195 puan) tarafından
Kiz ne hakki bende çalıştım kupeme kadar verdim arsaya 50 bin tllik altinim vardi bozdurdum aldim arabada eşim aldi hayirdir anam babam ;)))
0 oy
tarafından
Esini resmen enayi gibi kullaniyor kabul etme bence ki esinde artik etmesin nasil insanlar ya 
(195 puan) tarafından
Yok canim artik öyle seyler eşim belli etti rahatsiz olduğunu çağırmıyor
0 oy
tarafından
Bizim arabamız yok eşimin abilerinin var ve ne zaman birşey ihtiyacımız olsa ya arabayı alırız yada ararız bizi bırakır mısın hiç burun kıvırdıklarını görmedim benzinini de koyuyoruz tabi ki hatta eşim askerdeyken kaynım her akşam beni eve bırakırdı arabayla tek gittiğimde de kızardı bekle geliyorum diye Allah razı olsunlar çok sahip çıktılar ailecek bize her zaman haklarını asla ödeyemeyiz sende takılma canım yani bırak eşin düşünsün rahatsız oluyorsa söyler zaten kendi gidip sen kötü olma
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Yüzsüzce davranana soyleyeceksin valla herşeyi alıştırmışsınız siz öyle
0 oy
tarafından

Nasıl.kız seni bırak gittilermi esin naptı :)))

Kim olsa sinirlenir yani o ne oyle enayi yerine koymak gibi Allahtan esin farkında ya olmasaydı 
(195 puan) tarafından
Çok şükür canim farkında

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 589 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤☀️Güneş'im ☀️ ❤ (1,964 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 473 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 433 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 483 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu

380,465 soru

11,391,424 cevap

34,899 kullanıcı

...