0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Eşimin biz boşanma surecindeyken  briiyke beraber olmuş ve kız hamile kalmış biz barışınca kız çocuğu aldırmış güya  neyse eşimin annesi dediki bana duyumlarima  göre çocuğu doğmuş aldırmamış ve telde konuşurken istese şimdi oğlum evlenir dio seni ayırırım oğlum beni dinler dio bizimde 1 buçuk aylık çocuğumuz var yeni doğdu.  Sizce eşime bunu solemelimiyim  kavgalayız konuşmuyoruz  pek te napsam

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim bosanma asamasindayken esin bi baska kadina gidiyo ustelik hamile birakiyo ssn bunu bile bile neler olabilcegini az cok tahmin ederin neden o adamdan cocuk yaptin ki? Yanlis anlama burda cocugum var bosanamam diyenleri cok gordum o yuzden diyorum. Kaynanana da dikkat et oyle soylediyse her turou seyi yapar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanan bence seni istemediği için dolduruyor eşin sana söyledi mi şuan barıştı nzmi
(138 puan) tarafından
Barışmadık  aynı evin içinde kus
0 oy
(580 puan) tarafından
Söyle tabii bire bin kat hketti o 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Esin biriyle hamile kalacak kadar yakınsa tekrar nasıl güvendin. Diğer konu eşime söyler  o kayınvalide ile konusmazdim net. 
(138 puan) tarafından
Ben baristiktiktan sinra anlattı bana barışmadan önce değil boşanmayı çekince  anlattı.
(2,267 puan) tarafından
Inşallah güzel olur sizin için herşey. Esin anneciyse bunları soylesende bi kılıf bulur . Ama değilse aranıza mesafe koyun
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Insallah doğru değildir 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rabbim esirgesin boyle seylerrden ya soyle esine bence kuzum aklında kalip.seni rahatsiz edecegine soyle onu ragatsz etsin

Zaten anasi oyle olmasa boşanma bitmeden baskasiyla olmazdi heralde (istisna olan insanalr haric) ama cogu anadan yuz buluyo
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kaynananın yalanları seni üzmek kırmak parçalamak için ama yeni anneye bunu yapıyor ya Allah onu bildiği yapsın 

Ay sinirlerim bozuldu eşine düzgünce anlat ama dik dur ezilip büzülme ona sor yapar mısın yapmaz mısın diye 

Allahım inşallah sütün gitmez bu şeytan insanlar için 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ne olursa olsun bu konuyu eşinle konuş 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 381 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde tugcemami (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...