0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (88 puan) tarafından
Günaydın kizlar dun Gratiste organik kokusuz diye bir sac boyası aldm eve geldm sacima sürdüm baya bildgn boya yani birden hem yakmaya hem kokmaya basladi uygulama esnasinda. Tabi hemen gidip yikadim ama cok korkuyorm bebegime zarar vermismidir yaa. Vicdan azabından ölüyorum.  Ha birde haliyi aspirinle silerken sıktığımda sanki bogazimi yakti ondan da ayri bir korktm bebisim iyimidir ya bu ikisi icime dert oldu uyuyamadm hiç:(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyidir cnm endişe etme bn de boyadım birşey olmadı
(88 puan) tarafından
Kokusu varmiydi sizin boyanin.. kac haftaliktiniz ki
-Reklam-
0 oy
tarafından

3 Aydan sonra doktorlarda birşey demiyor cnm.  Rabbimin. İzniyle birşey olmamış tir

(88 puan) tarafından
Ins. Canim cok teşekkürler
0 oy
tarafından
Yani kesin etkilendi kesin zarar verdin diyemem canım benim ama dikkat etmek lazım gebelikte boya vs yaparken çok kokusuna vs maruz kalmamak lazım genel de gebeliğin ilk üç ayından sonra boya vs sıkıntı olmaz yatırabilirsin diyor doktorlar da açıkçası ben pek yapma taraftarı değilim anne işte bi alerji olsa o gebelik ağzından burnumdan geliyo bir daha 
(88 puan) tarafından
Haklsnz bir daha asla. Ama oldu bi kere
tarafından
Olmuş yani bir kere cnaim artık takma kafana olmadı kontrole git nasıl bebek hem için rahat eder
0 oy
tarafından
Bende boyattım canım dibine gelmediyse sorun yok 
(88 puan) tarafından
Dibine geldi canim yaa :(
tarafından
Bırsey olmaz canim korkma sen
0 oy
(44 puan) tarafından
endişe etmene gerek yok canım bişey olmaz strese sokma kendini
0 oy
(776 puan) tarafından
Bebegine organik oldugu icin bir sey olmamistir ama muhtemelen sana alerji yapti
0 oy
tarafından
Allahın izni ile olmaz inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 295 göst.
0 oy
8 cevap 328 göst.
1 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Çigdem35. (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.
18 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu

377,998 soru

11,314,134 cevap

34,753 kullanıcı

...