0 oy
798 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından

Ben dün akşam emziği kaynasın diye ocağa koydum cezvenin içindeydi o kadar uykusuzum ki unutup uyumuşym eşim diğer odadaydı heryeri duman sarmış mutfağa bi gitmiş emzik erimiş iğrenç bi koku duman sarmış evi bizim odanın kapısı kapalı olunca farketmedim gelmiş bana kalk kahve pişmiş diyo :D önce anlamadım ne oldu bi kalktım iğrenç bir koku duman altı ev heryeri açtık ama yok koku duruyo şimdi kara kara o koku nasıl gidicek diye düşünüyorum 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından

Uyuyordum kızım uyandı alıp emzireyim derken eşimin ayağını almışım onu emzirmeye çalışmıltım

Nane limon mu kaynatsan birde mum kokuyu alır derler 
(233 puan) tarafından
Ya süpersin valla yorumlara koptum :D
tarafından
Eşiminde ayağı büyüktür çocuk kadar vardı =)))
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
20 gun oldu dogum yapali dun caydanliga karbonat koydum kaynasin temizleyim diye sen onu unut cocuklar uyuyunca sende uyu evde de benden baska kimse yok Allahtan su bitince catirti sesi geldi de uyandim☺
0 oy
tarafından
Kızımı emzirmek için alarm kurdum alarmı erteledim 5 dkya kalkarım diye unutmuşum kızım emzirmeyi öyle sabah ezanına kadar
(233 puan) tarafından
Onu her gece yaşıyorum zatrn allahtan 3 saati geçmeden kendi uyanıyor onun sesine uyanıyorum bende
0 oy
tarafından

Doğumdan sonra yazarım inşallah :angel:

(233 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :)
tarafından
Amin canım inşallah ❤
0 oy
(25 puan) tarafından
Annemlere eşim işe giderken bırakıyodu ayakkabının tekini farklı tekini farklı giymisim Allah'tan terlik giymemisim kardeşim gösterdi gülmekten altına yapacaktı çocuk tabi bende direkt kendimi yere atıp gülmeye başladım:D
0 oy
(796 puan) tarafından
Kiz benimde eşim gece su istedi getirdim dediki bu soğuk suyu nerden  aldin bende şakasına markette dedim oda diyo market varmiydi ya sonra suyu içti oh be şükür dedi yattı anlatsam hep güler 
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Esımın de soyle bı anısı oldu. Sımdı bebegımız gazlı cok aglıyor acıle goturduk esımde bı telaslı Dr gaz damlası yazdım onu kullanın dedı esımde gaz lambasını nerden bulacağız hocam dedı eve gelene kadar gulmekten öldüm:)) 
(233 puan) tarafından
Doktor ne dedi peki ahahaha :D
(4,176 puan) tarafından
Ya bide 2. Bebegımız ilkinde o kadar damla aldı. Adam telastan ıste. Doktor eczanede olur dedı Dr anlamadı neyse arabaya bindik dıyokı bu gaz lambasını neden istedi ben gülmekten konusamıyorum:)))
0 oy
tarafından

Cezveye mama suyu kaynatmak icin su koydum unuttum yandi ve bu 1 kez degil defalarca oldu. Cayima seker diye bebegin gaz cikarici tozunu attim. Mama hazirlarken demlikten sicak su aldim demligin ustunu biberonun ustune koymaya çalıştım :D

0 oy
(1,489 puan) tarafından
Benim başımada geldi aynısı kimyon çayı yapıyordum ocakta unutmuşum ve çaydanlık yanmış 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Hep ekgodada yaparken yakarım bunların  bakımına dalarım yada uyuduklsrında dınleneym derm bide suyu acık bırakmışım lavabodada deliginde tas tasmıs tasmıs evi su bastı mutfagı ay ne ugrasmstm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben sadece demliği ocakta unuturdum bu bile eşimi çok sinirlendirirdi başka bi şey yapsaydım kim bilir ne olurdu.
(233 puan) tarafından
Benimkide kızdı ama bikaç kere daha yaptım böyle şeyler dalgınlıkla haklı yani o evde olmasa akşam ev yanıcaktı belkide sabaha kadar uyuduğumu düşünsene
0 oy
(376 puan) tarafından
Bı keresinde çocuğu emziridigimi saniyodum gece uykuda megersem yastık kucagimdaymiş
0 oy
tarafından

Her gece maksimum uyanıp eşimi uyandırıp bebek nerde diye bağırmam:D halbuki bebek yan tarafimda beşikte uyuyor:D

0 oy
(868 puan) tarafından
Gece emzirdim yanımda emziriyordüm yerine koydum yattım gece uyandım yatakta çocuk arıyorum eşimi uyandırdım çocuk nerde diyorum yorganın altında çocuk aradım kalktım baktım besige koymuşum :))))
(233 puan) tarafından
Ya beni ilk çocuğumda çok korkuturlardı lohusayken biri resmen bağırıyodu çocuğun ezildi çocuğun altında kaldı diye bi uyanıyodum çocuk beşikte
(868 puan) tarafından
Vlla hiç unutmuyorum o geceyi çocuk arıyorum yorganın altında

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 376 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Havvaali (1,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 923 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu