0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından

Ben dün akşam emziği kaynasın diye ocağa koydum cezvenin içindeydi o kadar uykusuzum ki unutup uyumuşym eşim diğer odadaydı heryeri duman sarmış mutfağa bi gitmiş emzik erimiş iğrenç bi koku duman sarmış evi bizim odanın kapısı kapalı olunca farketmedim gelmiş bana kalk kahve pişmiş diyo :D önce anlamadım ne oldu bi kalktım iğrenç bir koku duman altı ev heryeri açtık ama yok koku duruyo şimdi kara kara o koku nasıl gidicek diye düşünüyorum 

34 Cevaplar

+3 oy
(3,276 puan) tarafından

Bebegimu emzirirken bebeğime odaya bakmaya gittim :D

(3,276 puan) tarafından
Kucağımda olduğunu fark etmeseydim bağırırdım herhalde ama görmeyince korkmuştum baya :D
(747 puan) tarafından
:D Ay Allah iyiliğini versin neler yapmışsın sen öyle :D 3 ay sonra bende yaparım herhalde böyle şeyler:D benim bi arkadaşım doğumda doktor bebeği gösterince verme bana götür çöpe at bunu demiş
(233 puan) tarafından
Annelik =delilik :D
(233 puan) tarafından
Kız şarja taktım ne ya Allah iyiliğini versin :D
(3,276 puan) tarafından
A.e sesli güldüm ya baya ahahah
Nece aynen öyle bazen ne dediğimi bilmiyorum sorduğunu bile hatırlamıyorum:D
-Reklam-
+3 oy
(1,808 puan) tarafından
Kizimi.saglik ocagina götürmüştüm eve geldik kapinin önünde birakiorum arabasini ellerimi yikamak icin iceri girdim kapiyi kapattim ellerimi bi güzel yikadim üzerimi degisecektimki aklima geldi cocuk disarda 
(747 puan) tarafından
:D tövbe tövbe
(233 puan) tarafından
Yazık hiç sesinide mi çıkarmadı :D
(612 puan) tarafından
Ay töbe bu a çok güldüm :D
(1,808 puan) tarafından
Daha 1 aylik falandi ya cikarmadi hic ses  valla dalginligin böylesi:(
+3 oy
tarafından
Ben değil ama gece kızım çok ağlıyodu gazi vardı eşim kalktı yatağın içinde oturdu ellerini semaya kaldırdı.  Allahım sen bizim bebemize uyku ver yarabbim dedi tekrar kafayı vurdu uyudu . Senelerdir güleriz:)))  
(233 puan) tarafından
Kız sesli güldüm sabah sabah ya :D
(7,791 puan) tarafından
Ahaha
tarafından
Kahkaha attım buna haha :D
+1 oy
tarafından

Yumuşatıcı koy suyun içine kaynat koku gider cnm 

(233 puan) tarafından
Yaa hiç aklıma gelmemişti çok sağol canım bi deniyim ama heryeri sarmış çok ağır bi koku geçermi ki öyle
+1 oy
tarafından

Kıxımın altını değiştirdim elimi tezgahta yıkadım:D

(233 puan) tarafından
Oh mis :Dd
tarafından
Mis mi?? düşündükçe bir tuhaf oluyorum.
0 oy
tarafından
İki gün boyunca farkli coraplarla gezmek.En son annem dedi.:-D
(747 puan) tarafından
:D :D
(233 puan) tarafından
Moda anne bu deseydin :D
tarafından
İşte Kafa yerinde degilki:-D
0 oy
(82 puan) tarafından
Bugün tam 100 günlüğüz hiç dalgınlık yapmadım uykusuz çok nadir kaldım şükür ama geçen laf arası konuşurken idil serkanın kucağındaydı demek yerine Serkan İdilin kucağındaydı dedim 

İDİL kızım Serkan eşim bu arada asdfghsjsj

Bide bazen kafam dalıyo karnı temiz altı tok diyorum o kadar 
(233 puan) tarafından
Uykusuz kalmamayı nasıl başardın banada söyle Allah rızası için :D iki çocukla delirmeye ramak kaldı
(82 puan) tarafından
Önce annem sonra da eşim elim kolum oldu hamilelikte de doğum sonrasında da annem yokken eşim idre eder sağolsun bide uyku düzeni oturttuk şükür bebişe böyle başarıyorum
0 oy
(17,659 puan) tarafından
:D en sevdiğim yemek olan patates kızartmamı yakmıştım ühüüüü
(233 puan) tarafından
O da var bak söylemeyi unuttum ama ben kızarttım geldim bi güzel yedim yağ yanmış tavada sofrayı kaldırınca farkettim :D evi yakcam bigün
(17,659 puan) tarafından
:D aman dikkat et
0 oy
tarafından
Kızım 37 günlük olana kadar annemlerdeydim eve geldiğimiz ilk gün kokoşun altını açmayı unutmuştum birşey unuttum dedim durdum akşam aklıma gelmişti 

Bide mamayı uykulu eşimin ağzına tikmaya çalışmıştım 

Bir kerede termosun kapagini biberona takmıştım akmıyor bu biberon bozuk diye söyleniyordum bide
tarafından
Hahahaha çok güldüm ya
(233 puan) tarafından
Ya hahaha :D eşin naptı peki biberonu burnunun dibinde görünce :D
tarafından
Gece vakti uykuluydum eşimde diyo aşkım sağinda yatan Mehlika ben değilim diyo
0 oy
tarafından
Bebeğimi emziriken uyya kalmışım boynun koptu bee
(233 puan) tarafından
Bende kaç kere düşüyodum üstüne Allah korudu eşim uyardı hep
tarafından
Ne bilim kız valla çok kötü uyandım nasıl.korktum
0 oy
(612 puan) tarafından
Diş fırçama parfüm sıktım :) 
(233 puan) tarafından
Oh mis gibi kokar işte ağzın :D
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benim değilde bi arkadaştayız oturuyoruz 3 4 kişi arkadaş da bebek emziriyor. Bi an panikledi heyecanla emzirdiği çocuğun adını söyleyerek koşun nerde nereye gitti diye telâşlandık her birimiz biyere koştuk emekleyen bebek birimiz balkona bahçeye diğer odalara falan :) sonra aramızda bi akıllı durun ya bu bebek emziriyor zaten dedi. O panikleyince bizi de panikletti mantıksız hareket ettik :))
tarafından
Hahaja sabah sabah ya ☺️☺️☺️☺️
(233 puan) tarafından
Ya neden daha önce açmadım ben bu postu cevaplar muhteşem :D
0 oy
tarafından
gece uyandım evin içinde gezdim bebek bezini elime aldım açtım cırt cırtlarını taktım baktım takmışım birden fark ettim bebeğim beşikte geri yattım 
tarafından
Ay kriz geçiriyorum resmen yorumlara
tarafından
o dönemde uykusuzdum beynim donmuş gibiydi
0 oy
tarafından
Okumaya geldim  :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rezenemi yaktim esimde yoktu yzis gitmis hala suyu koyarim unuturum esim demler eşim yoksa yine yanar :D emzirirken uyurdum bakardim beşik bos kisa sureli telastan sonra kucagimda oldugunu anlardim bazen de cocuk kucagimda diye hareketsiz uyurdum gozumu bi avardim cocuk yok yere dustu sanirdim yet bos meger besigine ystitip uzerini ortuyomusum ama haberim yok :D 
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Benim degilde esimin beni bezlemeye çalışması:D:D

(233 puan) tarafından
Kız ahahaha yıkılıyorum yorumlara :D
0 oy
tarafından
Bi kere oldu o ya oglum yanimdaydi uyudu yatirdimm yatak odasindada ozman televizyon var tabi esim yaninda unutmus kumandayi gece uyurken yanindan parkeye dusunce ben bi kalktim etrafimda donuyorumm eymen dustu eymen dustuu hem bagriyom hem agliyom falan esim bi uyandi eymen yataginda ya dedi hala unutamam 
0 oy
(703 puan) tarafından
İzmir Buca'da yeni doğana telefonda randevu alınmıyor mecbur erken gidip ordan sıra.aliyirsun 6gibi çıkıp fiş alıyorduk 7de başlıyorlar di fiş kesmeye.gitcemiz gün oğlum hiç uyumadı eşim ben arabayı cikartcam  caldieinca hemen in geç kaldık dedi ben o ara dalmışım tel çaldı aldım hemen geç kalıyoruz diye aykkabimi giydim ama zor yürüyorum nedense hastaneye geldik ayağımı Bi attım eşimin ayakkabılari giymişim. Rezillik terlik almıştık sonra kantinden :)))
tarafından
Hahahahhaha
(233 puan) tarafından
Hahaha yazık ya :D
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Ketılı doldurup ocagın uzerıne koymak Allah tan yangın cıkmadan esım kurtarmıs uykusuzluk boyle bısey:) 
(233 puan) tarafından
Ay altını yakmış mıydın Allah korumuş
(4,115 puan) tarafından
Yakmısım canm bı guzel cay koyuyorum kendımce
(4,115 puan) tarafından
Geceleri scma sapan konusıyormusum bebegı emzirirken esıme bıseyler dıyormusm, eyvaahh dıyormus uykusuzluktan kafayı yedi ben hıc hatırlamıyorum :D
0 oy
tarafından
Allahım yorumlara bittim resmen ya hsusjshs ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 376 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Havvaali (1,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 921 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.