0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
BENİMKİ ÇOK KOMİK TABİ OZAMAN 2 SINIFA GİDİYORUM KIZ ERKEK BİZDE ESKİDEN YOKDU ÖYLE KIZ ÇOCUĞU ERKEK ÇOCUKLA OYNAYAMAZ DİYE NEYSE OKULDAN CIKDIK COCUKLARLA BİZİM ERCAN DİYE KOMŞU ÇOCUĞU VARDI TABİ AYVA AĞACI VARDI OKADAR GÜZEL Kİ TADI ORMANCININ EVİNİN ORDAYDI SAF BİSEYDİ ZATEN ÇOCUĞU KANDIRDIK HADİ GİT BİZE AYVA ÇAL ORMANCI GÖRÜRSE DÖVER DEDİ YOK BİŞEY OLMAZ BİZ SENİ GÖZLERİZ GİTTİ BU BİZDE BAKIYORUZ ALLAHHHH ORMANCI GELİYO EVİN ARKASINA ISLIK ÇALIYOZ DUYMUYO ERCAN DİYOZ DUYMUYO ÖYLE DALMIŞ Kİ AYVAYA YAKALANDI ANOWWWWW ORDA Bİ DAYAK YEDİ BI DAYAK YEDİ VARYA ALLAH DAN KAÇTI DA KURTULDU ELİNDEN O DEĞİLDE DEDİK BARİ Bİ 2 TANE CALAYDIN DA YİYEYDİK HAHAYYYY AMA İNTİKAM ACIDIR DERLER BEN GİTTİM BU DEFADA CIKDIM AĞACA ORMNACI DA YOK EVDE TABİ TEK BAŞIMA KOCA Bİ POŞET ÇALDIM KAÇTIM HEPSİNE DAĞITTIM COCUKLAR INANAMISDI BANA OZAMANLAR AHH BEEE NE GÜNLERDİ ÇOK YARAMAZDIM BEEEE

9 Cevaplar

0 oy
(2,028 puan) tarafından

Canımı sıkan birisi olursa oturacağı  yere dikine iğne saplardım  oda totosuna  ...:D:D

tarafından
ANOWWWW SEN BENDEDE BETERMİŞİN Gİİİİ AYYY O DEĞİLDE ŞİMDİ GELDİ AKLIMA O ERCAN KOMŞU ÇOCUĞUNU FOSEBDİK CUKURUNA İTMİŞ DİM DERİN DEĞİLDİ ZATEN IYYYYYYY NE AĞLAMIŞDI ANNESI FALAN BULAYDI GEBERTİRDİ BENİ AMA BULAMADI ÇÜNKÜ EVİN TAVANINA SAKLANMIŞDIM AKSAMA KADARDA İNMEMİSDİM OFF YAA COKKK PİS GÜLESİM GELDİ ŞİMDİ HİÇ KONUSMUYO BENLE YILLAR OLDU GERÇİ ZATEN GEREKSİZ DE HAHAYYYYY
(2,028 puan) tarafından
Foseptik çukuru hahahaayyy:D
Ne güzel çocukluğumuz vardı bizim sokaklarda oyandık
Insanların  ziline  başar kaçardık:D
tarafından
Yaaaa napim oda okadar ***** olmasaymış herseye kanıyodu çok dövüyo dum varya onu artık benden bikmislardi o derece ne elmalar ne armutlar çalardım ekinlerin arasina girip yatardım içine kendime oyun olsun diyede ekinlerin arasını yuvarlak yapip benim evim derdim ama sahibi görse s...... agzuma hihiii çünkü ekinler kırılırsa kolay biçilmiyo orakla toplamakda çok vakit alıyor normaldede gelde bana anlat
-Reklam-
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Daha geçen gün oldu :)) mutfakda DetarJan koymak için yanında da sünger koymak için yer var süngerde süs temiz orda dursun istiyorum gelen kullanıyor gelen kullanıyor bnde uyarmaktan bıktım süngere toplu iğne batırdım süngeri islatip sıktıklarinda eline Batsın ki anlasinlar diye :))) hala çocuğum yani :)))
tarafından
Yaaa varya çok fenasin sende igne acısıda geçmiyo ki hani
(1,633 puan) tarafından
Onlar da anlamıyor ki :)) yeni geliniz anlayış göstersinler yani
0 oy
tarafından

Kağıt paraları yırtıp balkondan atıp paracıkları izliyormusum arkasından annemin pazar paralarını filan bulursam yırtarmışım :D 

tarafından
Ayyyyy tam bir dayaklikmışşin şaka gibi yaa
tarafından
İnşallah oğlum yapmaz öyle :D
tarafından
Ozaman sen cildirirsin artık ödeşme vakti
0 oy
(278 puan) tarafından

Çocukluk arkadasimla merak edip çöp ficisinin icine girmek birde utanmadan annemlere seslenioz baksinlar tabi veee tabikide kaçınılmaz sey dayak bi guzel yikanirken annem hem yikadi hem popoma geciriodu ama kadin hakli yani :D

tarafından
İyi dayak yiyomuşşun hele ben süpürge varya ev süpürgesinin topuzuyla döver di elim acımasız diyodu bide :)
(278 puan) tarafından
Eskiden kim dayak yemediki, simdi bu zamanda biz çocuklarimiza kiyamioz , ya analarimiz oho :D
tarafından
Laa varya dereye su doldurmaya giderdim yukardan bi bagiriyodu dakkada evdeydim vay anasını
0 oy
tarafından

Benimki yaramazlık degil de çocukluk anısı sayılır.mahallenin erkekleriyle mac yapmayı cok severdim.Bi de bir bi arsa vardi evin karşısında beraber misket oynardık erkeklerle :D Bi de kar yağınca dama çıkardık en yakin arkadaşımla karı biraz toplardık içine de saksının içindeki topraklardan alırdık karın içine koyardık elimizde karıştırıp kakaolu kat kat pasta yapardık.Saksidaki toprağı ıslatıp elimizde minik minik kazan tava tabak yapardık yemek yapmak ici  oyun oynardık :angel: keşke o günlere gidebilsem 

tarafından
Ayyy masum dönemler kiyamam bende kar deyince bizim evin çatısı çok alçakdı ama bir kar yağardı 3 metre bizde evin çatısına çıkardık ordan karın icine atlardık off varya bi güsel oluyodu anlatamam sırf oyun oynuycaz diye rahmetli babama ordaki karı temizletmezdim ona canım benim oda kiyamazdı  ağzımız yüzümüz mosmor kesilene kadar kar topu oynayıp çatıdan atlayıp karın icine gömülÜrdük sonu biraz acili oluyodu ama sobanın başına gelince ellerimizi ısıttmak için sızlama olayı felaket oluyodu
tarafından
Aynen gözümden yaş gelrdi resmen sızlardı titrerdi parmaklarımız canm
tarafından
Ama bak artık varmı böyle kar yağışı iki damla yağıyor bitiyor hemen hoppp yaz geliyo yazın ortasında biranda hava buz kesiyo bi garip oldu iyice
tarafından
Dünya bozuldu bacım hava ne yapsın :)))
tarafından
Hahayy doğru diyosun valla çivi çıkmış yerinden cokdan
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ayyy simdiki aklim alsa yapmazdim tabi ama cocukluk iste: evimizin asagisinda cami vardi bende erkek cocugu gibiydim arkadaslarla namaza gelenlerin namazda arkasinda durup tovbe yarabbi totolarina sopayla vurup kacardim ayakkabilarida saklardim... Bide komsularin zillerine basar basar kacardim (Allah affetsin)
tarafından
Âmin tövbe yarabbim işde çocukluk nerden bilcenki benimde en cok sevdiğim çalma işi şimdi olsa kimsenin tek kurusuna tamah etmem allah korusun okuldayız şimdi bizimde paramız yok tabi ozamanlar Yüksel vardı ayyy o isimden nefret ederdim şimdi eşimin adida Yüksel tesadüf işde  hep dalga geçerdim onunla sürekli yüksel diye isimmi olurmuş o ne biçim isim be yük mü taşıyon sen derdim dikkat etde sele kapılma falan hep kızardı bana dediği kelimede bak gızzzz ağzunla burnun yer değiştiricek sonunda dövcem dövcem der dövemezdi çünkü benim babamdan korkarlardı  kaplık almış babası Yüksel'e neyse öyle hoşuma gittiki ozmaanlarda çok güzeldi defter kaplıkları alamazdik luks gelirdi hep bize gittim topran altına gömdüm ario arıyo kaplık yok öğretmen falan hepimoze ceza verdi ama gine söylemedim 1 yıl sonra cikarip kullandım cocuk dediki ayni benim kapliga benziyo dedi hahayyyy
(2,840 puan) tarafından
Ahahaha:))) kiz cocukluk iste
tarafından
Aklıma geldikçe de gülerim şuna bak yaa çocuğun gözünün içine baka baka bide güzel mi diyom pes bana hihiii
0 oy
tarafından

Vitrinimiz  vardı nerdeyse tavana kadar değen unite gümüşlük kıyafet yeri hepsi bir arada yani kocaman vitrin mdf yapım olduğu için bizde küçük zayıf olduğumuz için tepesine kadar tirmanirdik özellikle ben yapardım annemin oraya sakladığı güzel çikolatalı şekerli bulur bir güzel yardım suçu da kardeslrime atardım pişman değilim :D:D

tarafından
Çakal seniii hem sen suç işle hem kardeşlerine suç at vay anasını beee bizim oralarda oyuncak ne arar neyse elvan vardı yan komşu babası tahtadan araba yapmış hani şu 3 tekerlekli olandan bide ip bağlamış dedimki ver bikezde ben oynayım vermem babam yaptı dedi bikere oynayım ne olur dedim pisss vermedi çocukluk aklıya sen bekle dedim ben sana neler edicem iple peşinden götürüyo araba sesi cikararak saklandım o gelirken bi atladım arabanın üzerine parampincik oldu bir ağla bir ağla bsbasina şikayet etti sende bi kızla başa çıkmadınmı diyerekden bide babasindan yedi dayak yaa varya düşünüyorum da ne piss huylarım varmış
0 oy
(145 puan) tarafından
Komşuların ziline basip kaçardım 

En kötusude arkadaşlarımın pijamalarini indirip kaçardim 

Ben niye boyle yapiyordum utaniyorum simdi
tarafından
Hahayyy varya biz neymisiz bee ben çok felakettim koydekilerin canına yetiyodum artık ugrasmak da istemiyo lardı cok anilarim var benim bizim dağlarda mantar oluyo vok fazla elecek deriz götükara Koçak mantarı obelek  falan çok fazla tür oluyo neyse ben okuldan arkadaşlarım komsu çocukları nerden baksan 8 yada 9 kişiyiz mantar topluyoz herkes topladı işde eve gidicez gittiğimiz yerlere asla başka insan giremez kolay kolay uçurum dağ taş tuğba vardi ayağı kaydı mantarlarla beraber yuvarlana yuvarlana tam Bayırin kenarına kadar geldi düşse ölür hani biz nasil gülüyoruz ama yardım etcemize onu izliyoz düşecekmi düşmüycekmi tövbe yarabbim  tam da ordan bi adam geçiyodu oda mantara gelmiş o tuttu kurtardı yoksa şimdiye kadar cokdan öldüydü yaa varya aklımız fikrimiz serlikdeydi hep
(145 puan) tarafından
Biz neler yapmisiz böyle  sende Ercana az çektirmemissin:))
tarafından
Eeee işde çocukken kimse kalmadı köyde hepsi evlendi coluk çocuk sahibine karışdı nerden nereye
0 oy
tarafından

Ohooo bcm hangibirisini anlatim:D. Bizim ev müstakil ikinci kattaydik. Komşunun eriği de tam pencerimize gelirdi oradan hep erik calardik:D. Arkadaşımla çamurdan pastalar yapardık güya bikeresinde buna dedimki ağzını aç gözünü yum bu garibimde yaptı ağzına çamurdan bı doldurdum bı anda bu aglarak gitti anasina:D ev telefonundan numara skardik kafadan gülüp geri kapatirdik:) bikeresinde annem mahallenin dükkanına gönderdi şeker almaya tam giderken kağıt bı milyon vardı ya ondan buldum ama parçalanmış aldım onu elime güzelce sardım şekerin yanında kendime o bı nilyonla Eskimo aldım .. aradan iki dakka geçmedi annem yine bakkala gönderdi bı gittim adam parayı bantliyilor oturmuş . Ay bı utandım sağolsun bizim Muhiddin amcamız yaaa hiç bişe demedi :D dahaa neler neler,, cocujlugumuz güzeldi yaa.aslinda bizde yaramazlık simdikilerden beterdikte bakma anamlar gönderirdi dışarıya tabi bilmezlerdi şimdi çocuklar evin içinde olduğundan bize çok yaramaz geliyorlar

tarafından
Bu konuda çok haklısın aslinda toz toprak olsa böyle yapmazlar normalde bence gayet normal şimdi benim evi cekipde atsam aklim durur karışık buna yapacak bişeyde yok çünkü çocuk park dışında pek gezip tozmuyo kizamiyorumda olsun varsın bigün evim toplu olur kimsecikler kalmaz ozaman da keske evladım hep küçük kalaydi derim (neyse   babam bigün şu prezervatifler varya ondan almış ama biz ne bilekki düzgün biyere koyaydilar napim yani şisirip sisirip balon yaptik cikdik dışarı kardesimlede gören diyo bunlar ne balon diyoz ama gülüyo lar biyandan bize kemal amca vardı babama söyledi elimizden bir alışı var onları varya kıpkırmızı olmuş utancindan cocukluk işde
tarafından
Ayyyy sesli güldüm Allah sizi napmasin:))))))))) çocuk işte napsin:))))))  ne kadar saf ya bu çocuklar boşuna melek demiyoz:)
tarafından
Hay allah im ah eski günler ahh

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 480 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 923 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 800 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nece34 (233 puan) tarafından soruldu