0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
2 gün evde degildim kaynanam eve gelmis kalmis 

Ben evde yokken gelip kalmasina sinir oluyorum 

Dolabimda 1 bidon peynir vardi yarisini almis gitmis acayip sinir oldum ben onun evinw gitmem gitmis olsamda bi copunu almam benden habersiz neden aliyo ki cok sinirlendim sizce bunu soylesem mi benden habersiz evimden bisey alma diye

10 Cevaplar

+1 oy
(15,745 puan) tarafından
Oğlu rahatsız olmuyorsa söyleme sonra pis sen olursun eşin döner sana annemdir alır der kalırsın dimdizlak zati eğer insanda olsa girmez almaz tenezzuk etmez 
(6,833 puan) tarafından
Esime soyledim amaa ayip bisey yani
Hayir gecenlerde bi geldi kahvaltiya koydum bi tabak cikardim begenmeyerek yedi burun kivirdi neden goturuyor
-Reklam-
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Keşke kendisi düşünseymis ya hep yapıyor mu yoksa ilk defa yaptı belki eşine demiştir alıyorum diye ama öylede olmaması lazım
(6,833 puan) tarafından
2 oldu bu canim daha oncede kendisinin sofra bezi bizdwydi habersizce almis gitmis bende aradim durmustum hani zaten onun haberli alsa daha iyi
 Peynire gelince daha once begenerwk yemedigi seyi niye goturuyor
0 oy
tarafından
Evine nasıl girmiş kii 
tarafından
Kadın gelmemiş yani eşin çağırmış belki peyniri de eşin vermiştir
(6,833 puan) tarafından
Esimdede akil yok ki biz kimden bir cop goruyoruz ki acaba en cok buna sinir oluyorum
tarafından
Annesi şimdi ben yokken gelmesin desen kötü olursun boşver canım takma
(6,833 puan) tarafından
Amaa dogru mu sence ben evde yokken gelmesi belki ben evimi daginik birakip gittim belki ozel esylalarim var evimi karistirmdigini ne bilcem
tarafından
Eşin çağırmış ama canım suç eşin de o zaman kadın gelir oğlum çağırdı der gelir kalır eşinin bunu düşünmesi lazımdı
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Enteresan insan bizimkiler getirir bu götürmüş 
(6,833 puan) tarafından
Hahhh istee benimde sinir oldugum sey tamda bu insan getirir yani peynir zamani gelince peynir yapilacak diye derdine dusmez ama hazira konar benden istese 1 tabak verirdim amaa bu evde yok olmami firsat bilip yariya indirmis
(13,202 puan) tarafından
İzin alsa istese insan sorun yapmaz zaten
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Anaaaa manyaga bak girmesi bir ayıp kalması bir ayıp peyniri almak nedir 
(6,833 puan) tarafından
Terbiyesi iste napcan
(10,978 puan) tarafından
Eşin ne dedi peki
(6,833 puan) tarafından
Goturdu demiyor ki bi tabak koyduk yedik diyor ama insan evinden ne eksildi bilmez mi 1 tabaga konulacak belli olur alinip gidildigi belli olur oyle degil mi bu kadini bu yuzden hic sevmiyorum hic cok yeyimci bi insan
(10,978 puan) tarafından
Boswer en azından fark ettıgın anlasıldı sus bırde 2 lokmanın lafını yaptı derler
(6,833 puan) tarafından
Sinir oluyorum boyle insanlara
0 oy
(75 puan) tarafından
Sakın söyleme eşine bile Ne olursa olsun annesi Yaptıgı yanlış diye bakmaz senı yanlış görür herzamam şoyle düşün annem bunu yapsa kızarmıydım De ve söyleme 
(6,833 puan) tarafından
Annemede kizarim zaten amaa annem yapmaz ki bu resmen wvde olmamami firsat bilmis
(75 puan) tarafından
Olsun kötü bencil bir kadın olarak algılamasın kocan Hatta kasten kocanın yanında arayıp annecim iyi yapmışsın keşke bilseydim daha önce verirdim de kocanı kazan akıllı ol kaynana bir daha yapmaz kendini iyi gösterdin diye
0 oy
tarafından
Anahtarla girmiş sandım da eşin çağırmış..büyük ihtimal eşinin haberi vardı .habersiz almadı..peynir diye lafını etti derler..boşver bence yani..huzurunu bozma boşu boşuna ..belki peynirle börek falan bisiy yapacaktı almistir sizede getirm diye. ..bbenim kayinvaldem börek yapacağı zamannm bende varsa.malzeme veriyorum alma boşu boşuna diye..
(6,833 puan) tarafından
Oyle kaynana bizde nerdeeee
Daha onumuze bi tabak yemek koymadi sen getirjr diyosun
Benim kizdigim nokta gecen bize geldiginde kahvaltiya cikardim 1 tabak begenmeyerek hurun kivirarak yedi
Eee madem boyle yiyosun niye goturuyosun
tarafından
Karekteri bozuk demekki canım..dediğim gibi eşin anneciyse peynirin lafını ediyo olur..
(6,833 puan) tarafından
Olursa olsun birdaha yapmaz istee ne guzel
0 oy
(147 puan) tarafından
Bence konuştuğun zaman anne peynir almışsın heralde bana söyleseydin ben verirdim de en azından farkında olduğunu bilsin. Geçende de bezi almıştın bana söylemeden arayıp durmuştum bişe istersen bana söyle bidaha en azından haberim olsun ben sana gene veririm de. Hem kötü bir şekilde dememiş olursun hemde msjini vermiş olursun 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Senin kaynanan akıllı bir kadın olsa sen yokken zaruri olmadıkça gelmezdi zaten terbiyesiz kadın ya bi de sormadan buzdolabi açması...

Ya benim annemde kaynana ne gördüm ne duydum böyle seyler yapmaz 

Ne dandik dundik kisiler var 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Evinin anahtarı kaynananda mı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 128 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,998 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 365 göst.
8 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esra.tan (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mavişimmmmm (1,158 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 711 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Zencefil51 (3,298 puan) tarafından soruldu

381,068 soru

11,408,241 cevap

34,945 kullanıcı

...