0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar valla bu durumu asamiyoruz. Esim de rahatsız ama her halta küstükleri için çekiniyor bişey demiyor en son oturduk konuştuk biz davet edelim yada gidelim öyle öyle habersiz gelmeyi bıraksınlar diye ama yok fayda olmadı yine Cat kapı geldiler. Artık 30 haftalık oldum evimin işini zar zor yapiyorum bazen dağınık oluyor canım istemiyor filan her neyse işte ama bı bakıyorum kapı çalmış gelmişler bir iki defa açmadım birkaç saat geçti geri geldiler. Artık bunu eşime bırakmamam lazım bana habersiz geldiklerinde sizce ne demem lazim çok ayıp olmadan ama rahatsız olduğumu belli ederek :( Beni kınamayın lütfen gerçekten çok rahatsız oluyorum evlerimiz 10 dakika en azından çıkmadan arasalar istiyorum gelmeleri rahatsız etmiyor ama Cat kapı gelmelerini istemiyorum. Bide öyle çeneleri de durmaz bu niye ortada derler evi dolaşırlar şuraya nolmus derler yani bütün odalari derli toplu olması lazım şaşırdım kaldım iyice ya nolur bana bı cümle söyleyin nasıl soylicem ne dicem

KİZLAR KİM OLDUGUNU YAZMAMİSİM KAYNANA KAYİNBABA KİM OLABİLİR BASKA :)))

34 Cevaplar

0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ben de tam çıkıyordum de iş uydur hazırlanmaya başla  önemli de gitmek zorunda kalsınlar
(507 puan) tarafından
Kız iki defa geldiler aşağıdan zile basınca gördüm açmadım aradılar arkadaşımla disardayim dedim yakınlarda misin gelip alalım sana geldik dediler yani böyle yüzsüzler cikiyodum desem iyi biz oturup bekleyelim der girerler
(3,213 puan) tarafından
O zaman kayınvalidene açık açık söyle anne gelmeden arasanız keşke işim vardı diye.
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ay benim kaynanamlarda oyleydi bide senden dort dortluk sofra bekliolar cat kapi gelmelerine ragmen onlerine yemek koymadin mi laf ediolar Allahtanki korona cikti ayaklarini kestik esimle ben kucucuk cocugumla mi ugrasayim onlara hizmet mi edeyim degseler keske dusuncesizler ac karinlarini orya burya giderek doyuruolar 
(507 puan) tarafından
Yok canım korona ayrı dert zaten girince el bile yikamazlar maskeyi çıkarıp birkaç defa yemek masasının üstüne bıraktılar eşime onları alır mısın dedim kaldırdı ama yine de umurlarinda değil :(
0 oy
(316 puan) tarafından
dawet sız kım olursa olsun gelmemesi lazım yani arayıp 2 dakıka musayıtmısınız demek bukadar zor olmamalı esın konusun yanı bozulursalarda sonradan anlarlar ben benı doguran anneme bile gıderken asla hbrsız gıtmm musaytmısın geleyımmı derım oda hergn hergun deıl yanı ne bileyim belki o an canın kımseyı istemez walla ben bazen esımın sesinden bıle rahatsz oluyorum hamıleyız uzanmak dinlenmek istiyoruz e buyuklerın yanında olmuo ne bılım hergun sınır olmaktansa sen soyle bırak onlara dert olsun cnm 
(507 puan) tarafından
Doğru canım bir dahaki geldiklerinde açıkça söylemem lazım artık. Ama nasıl bı cümle kuracağımı da bilmiyorum
(316 puan) tarafından
Ya acık acık soylıcen askım dıcen anne yalnıs anlamayın son aylarım agırlastım ewımde yatıp dinlenmek istiyorum weya bazen kıyaft olarak falan musayt olmuyorum ha diyince gelmeniz cok dogru olmuo hbr werıp gelseniz bizde ona gore hazrlanırz falan yanı bı sekılde konuya gir zaten sen aklındakini tam acıklama dan oda tepki wercegı ıcın onun yoruma gore birseyler soylersın kuzum yanı alısması lar o sekılde hıc dogru deıl. ozel hayat war yakında bebegın olcak herzaman musayt olmucak sın mısafr agırlamak ıcın
(507 puan) tarafından
Aynen öyle canım artık yapmam lazım çok kötü tepki verecekler ama napiyim
0 oy
tarafından
İlk evlendiğimde kaynanam da hemen hergğn grliyodu ke aramak ne kapı calmak anahtarı vardı sessiz sakin gelirdi ben de baktm umursamıyo duymazlığa vururdum uyuma numarası yapardım odamda kızıma hamileydim o zaman oturur işim varsa yapar giderdi . Sonra ev değiştik anahtar vermedim bidaha eşime tembihledim benle halledemeyince eşime başvurıyo eşim de kulak vermedi gerek yok anne isteme sebebi de acil bişy olur falan diye ama acillikten değil güya evlerimiz ayrı ama ha sizin ev ha bizim ev derdi :) şmdi arada sırada görüşüyoruz baştan yapamadm da yapmak gerekiyo sonra kötü oluyosun
(507 puan) tarafından
Doğru canım kendime hergun stres yapıyorum böyle bugün gelecekler mi diye
0 oy
tarafından
yüz göz olacaksın hiçbir şekilde olmuyorsa yada bile bile isterse ışığı görsünler açmayın 
(507 puan) tarafından
Onu yapacak koca olsa keşke
0 oy
tarafından
Bunun kırmadanı yok inanki direk söylemek zorundasn 

Anne gelirken niye hiç haber vermiyorsunuz de müsait miyiz değil miyiz bir sormanızı isterim de
(507 puan) tarafından
Çok büyük tepki verirler ama artık mecburum canım soylicem
tarafından
Versinler canım bir iki afra tafra ama ondan sonra sen rahat edersin
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnmm zor olur müsait olmazsın yani ev hali illaki dağılıyor bebee doğunca yandın sen
(507 puan) tarafından
O zamana kadar halletmem lazım canım yoksa bittim
(6,859 puan) tarafından
Bu sefer özledik geldik diycekler vala
0 oy
tarafından
Odaları kitle kapı kitlenmeyince kapanmıyor de oraların petekleri kapalı de Bi oturduğunuz yerin birde mutfağın kapısı açık kalsın
(507 puan) tarafından
2 oda 1 salon dolaplar sığmayınca 2 odanın da kapısını çıkardık canım salonda da oturuyoruz zaten :) Keşke öyle bı imkan olsa çocuğun önünden kitler gibi kitlicem ama yok
tarafından
Tüh ya Rabbim yardımcın olsun canım
Yüzsüz ile uğraşmak zor
0 oy
(130 puan) tarafından
Bu ne ki canm ben hamileyken bide midem cok bulaniyodu kaynanam alisiyodu yemek  yap getir diyodu midem bulana bulana yapiyidum gunluk bize gelirlerdi yemek yapip gotururdum hep bide bnde taş var di hep sancilaniyodm hamileligim berbat gecti tas yuzunden 9 ay mide bulantisi serumlarla kendime gliyodum valahi ama anlamiyolar neys ebebegim dogdu cok eziyet edtikleri icin hamileigim berbat gecti bebegim kolik dogdu surekli kirize girip agliyodu bir gun kahvaltiya geldi kaynanam evimde misafir odam da camasirlar bükülmemisti bu evin hali ne dedi sonra gitikten sonra kaynanam kocami aradi dedi cerenin evi pis cok daginik dedi yani canm kaynanam terzilik yapiyodu oda ayni bina evinin alti asonsorle 5 inci katta evi cikip yemek yapmiyodu ceren yapsin getirsin diyodu yada ceren gelsin isimi yapsin bide yemegimi yapsin diyodu sogukta bulasiklari bana yikatiyodu 
(507 puan) tarafından
Vicdansızlar ya
0 oy
(580 puan) tarafından
Hamileliğimin ilk haftalarıydı kapımı yelloz halası çaldı kocamın. Kocam çıktı kapıya müsait değiliz yeni uyandık dedi ve gittiler. Öyle olunca çok değerli oldum ama ben kendim davet ettim bir sürü şey yaptım ona o saatten sonra değersiz oldum. Ona göre bacım ibret al durumumdan
(507 puan) tarafından
Ah ah herkese onu diyecek bı koca canım :)
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Ben karakter olarak lafımı esirgemeden söylediğim için bilemedim şimdi ama çok sinir olurum bu duruma. Eşinin söylemesi lazım ağırlaştı artık yatıp dinlenmesi lazım çat kapı hoş olmaz demesi lazım. Kırılacak bisey yok bunda şu dönemde zaten neden insanlar gidip gelir hala anlamadım
(507 puan) tarafından
Ah canım benim ailem 1 yıldır evime ayak basmadı valla arkadaşlarım filan hamilesin riske atmayalım diye evinin önünden geçerken bile arıyorlar ama gelmiyorlar. Bunlara laf anlatamadık ki en yoğun olduğu zamanlarda da her yere girip çıktılar
(2,447 puan) tarafından
Esin söylemesi lazım kuzum söylemezse sen söyle ağırlaştım yatıyor oluyorum müsait olmayabiliyorum en azından haber verin kayınbabamdan çekiniyorum falan biseyler söyle canım baş olmaz böyle. Cocuk dogunca hiç çıkmazlar biraz tavrını koy. Kırılan kırılsın gucenen gucensin kimse senden kıymetli değil unutma
0 oy
tarafından

O güzel kafanı sen niye yoruyorsun ya. Eşin açıkça söylesin annesine gelmeden haber edin kız artık ağırlaştı uyur yada evde müsait değildir diye. Eşinin konuşması lazım açık açık olmaz öyle. Be ayıp ya bi de hamileymişsin. Kız ben hamilelikte kapalı olmama rağmen evde hep kısa şortlarla gezdim bişey olmuyordu doğru düzgün. Bide evine habersiz geliyorlar demi ayyy çıldırırdım bennn:woot:

(507 puan) tarafından
Ah ah bende çıldırıyorum valla
tarafından
Eşine söyle bence konuşsun anasıyla açık açık
0 oy
tarafından
Mesela onlara  sun u  diyebilirsin :))   aaa niye haber vermedinisz   hazırlık yapardım bi dahaki ne haber verin lütfen :/  kirma miş olursun 
(507 puan) tarafından
Yaptım canım onu kaç defa dedim ama anlamıyorlar biseye gerek yok çay yeter çerez filan da vardır yeriz diyolar
tarafından
Ee   o zaman moralini Boz. Odana git  uzan rahatsizm de
0 oy
(492 puan) tarafından
Sen karışma bence eşin söylesin eşi in dediğini ya kış anlamazlar ama en ufak şey desen yanlış anlarlar uğraşma 
(507 puan) tarafından
Eşime direk küsüyolar canım onlara en ufak yorum yapılmaz öyle insanlar. Ben söyleyeyim bana küssünler en azından diyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 339 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
2 cevap 209 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 283 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu