0 oy
775 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Esimle ben  paramız olsa bile yazda olsa bir yere gitmiyoruz yazda parka gidelim diyorum gitmiyo arkadaşları arayınca gidiyo benimle bir yere bile gitmezken arkadaşlarıyla istediği yere gider gezer ben evde oturuyorum öyle acaba beni mi yanına yakistiramiyo yoksa çocuklarıyla mi ilgilenmesi var diyemi goturmuyo  bilemedim 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapisik bana bacım bensiz gitmez keşke gitse 
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Biz eşimle oğlum sıkılıyor diye iki güne bir mutlaka AVM ye gideriz dolaşır geliriz hafta sonu da evde birlikte vakit geçiririz 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Eşim beni zorla götürüyor ben istemiyorum o hadi gel gidelim diyor esine söyledin mi beni mi yanına yakıştıramıyorsun diye ama arkadaşlarınla gdiyorsun de 
(44 puan) tarafından
Diyorum da kafa başmiyo  ki sadece maaşını alınca markete o kadar
0 oy
tarafından
Bnm kocam da gitmez anca izinlerde uyuyayim uyandırma bni dinleneyim modu tayin olmasa ordan oraya gidemeyiz 
0 oy
tarafından
benim esimde arkadalariyla cikar cok karismamda ama bizde gideriz tabi son bir yildirz heo evdeyiz saolsun corona :)
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Elbette gidiyoruz. 2 günde bir çıkarız dolaşırız parka markete dolaşmaya. Bensiz bir yere gitmez arkadaşı da yoktur hep birlkte çıkarız. Bazen iyi mi kötü mü bu bilemiyorum 
(44 puan) tarafından
Ben markete gidelim diyorum praveriyo sen git al istediğini diyo yarım saat sonra arıyolar arkadaşları cikiyo gidiyo arıyorum nerdesin diye çarşıdayım diyo
(1,390 puan) tarafından
Seninki de zor Allah sabır versin canım
0 oy
(10,021 puan) tarafından

Benimki saolsun kıcında kurt var :D hadi nereye gidelim hadi nereye kalk şuraya. Gece bile olsa hadi kalk gidelim

0 oy
tarafından
Bacım bu postu kapat git :( bak eşin dolaştırmıyormuş benim de eşim dolaştırmıyor aynı benim eşimi anlatmışsın e biz şimdi burda eşleriyle gezenleri okuyunca üzülecez eşlerimize dolacaz boşver kapat postu kapatmazsan daha da üzülürsün :( 
tarafından
Aynn öyle valla :( benim öküz benle 2 dakika bile yürümüyor öküz: (
(195 puan) tarafından
Çok sıkılıyor benden oyle romantik değil denize gittik yazin bütün gece uyudu oysa ki ne hayallerim vardi:)
tarafından
Yemekten sonra ikna et yuruyuse cikar. Bisey bahane et alisir gider. Ailelerinden gormedikleri icin boyleler cnm
tarafından
:D Allahım ya birkaç defa benim de başıma geldi bu şekilde bu yüzden artık önemsemiyorum
tarafından
Benim eşim külyutmazdır bahane yutmaz asla
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnmki ne bnle nede arkadaşıyla gitmez evden işe işten eve gider tez gezecrk yerimiz köye kaynanamlara gitmemiz ordada dışarı çıkmaz tabi gene evde :)
0 oy
(77 puan) tarafından
Aynen valla canım arkadaşları olunca koşa koşa gider beni evin yakınındaki parka yürümeye götürmez 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Ben kovuyom gene gitmiyo ortaya karişık olcak heo evde olmasida iyi degil
0 oy
(655 puan) tarafından
Arkadaşları arayınca gidiyor diyince aklıma geldi 

Eşimin arkadaşı var abi diyor neyse eşiyle de ben arkadaş oldum adam kadını hiç dışarıya çıkarmaz ama arkadaşları çağırınca ne olursa olsun gidermiş hatta anlattı da inanamadim resmen 

Bunlar evleniyor pazar günü pazartesi sabahı arkadaşı arıyor gel kahvaltı yapmak diye adam karısını yatakta bırakıyor gidiyor kahvaltı yapmaya 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Pandemiden dolayı çıkmıyoruz yoksa hafta sonu 2 gün tatil, yaz kış muhakak 2 günü çıkarız, 
0 oy
(195 puan) tarafından
Gitmeyiz gitmekte istemem çok huysuz parka gitsek uzanir uyur çimlerde uykucu :) şaka bi yana sıkılıyor o yuzden gitmek istemiyorum ben onsuz  gezmeyi daha çok seviyorum
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Aynı benim koca markete bile gitmez o kadar poşetle ta eve geliyorum en son Bi ara dayanamadım bayılmışım 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Biz markete bile hep beraber gideriz heryere yorgun olsa bile beni hiç kırmaz çok severiz beraber çıkıp gezmeyi ama öyle düşünme seni yakistiramadigindan değildir o bazı erkekler böyle işte yanında eş çocuk gezdirmek istemiyorlar 
0 oy
tarafından
Biz çok gidiyoruz mesela bugün 2 saat yürüdük gezdik evde canım sıkılıyor bazen de oğlumla çıkıyorum eşim olmadan benim için farketmiyo yeter ki gezme olsun
0 oy
tarafından
Yapışık yaşıyoruz :) arkadaşına göndermeye çalışırım gitmez ben nere istersem gönlü olursa gider gitmezse evdeyiz sürekli :)
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Bizde 2 buçuk senedir evliyiz hastane dışında beraber bi yere gittiğimiz yok. Markete sahi götürmez :angry:

0 oy
(485 puan) tarafından
Yok valla benimki evde durmayı sevmez bizsiz gezmeyide sevmez raporlu bı haftadır gezecek yer bul gezelim piknik yapalım parka götürelim sıkıldi çocuk falan diyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 370 göst.
8 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.