+1 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Var  mi, var ise nasil karsilaniyor  bu durum 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,929 puan) tarafından
Yapan mı yaptıran mı???
tarafından
Yaptran  yaa
tarafından
:)  :))))
(1,929 puan) tarafından
Eşim bazen yaptırır kulağına falan
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben erkeklerin bacaklarına ve göğüs kısmına ağda yapmasından nefret ediyorum yaaa midem bulanıyor öyle orkek görünce benim kardeşim de bacaklarını alıyor sporla ilgilendiği için öğretmenleri kızıyor 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Eşim kulağına göz altlarına yaptirir
(774 puan) tarafından
Şort giyiyorsa bence yaptırmalı iğrenç duyuyor kıllar çevremde yok ama bence gayet normal
(44,714 puan) tarafından
Eşim hayatta dışarda şort giymez
(774 puan) tarafından
Benim eşimde giymez öyle bişey de yaptırmaz ama yaptıran da garip gelmiyor bana
0 oy
(16,008 puan) tarafından
Ben eşimin sadecs koltuk altına yapıyordum. Onu da artık bayağıdır yapmıyorum 
(48,695 puan) tarafından
nasil dayaniyodu kiz
(16,008 puan) tarafından
Esimin zaten fazla çıkmaz sadece bacaklarında fazla geri kalan yerlerde tek tük çıkar. O yüzden 2 3 dakika sürüyordu dayanıyordu
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Var canım gayet normal bişey zaten pekte görünmüyor 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Artık çok yaygın yanaklarına ve kulaklarına yaptırıyorlar. Yanaklarına lazere giden birini tanıyorum adamın yüzüne nur indi resmen. Göğsünü sırtını alan da çok var. 
0 oy
tarafından

Ben bi ara eşime yaptım ama onun vücudu çok kıllıydı döşü kıllıydı oyüzden ancak geri çıkdı bırakdık bizde kendi haline 

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Dayımın oğlu ve erkek kardeşim sporcular alıyorlar bacaklarını 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Eşime yapıyorum burnuna vs ama vücut yok korkuyor korkmasa benden süslü alır:) şaka bı yana alan çok ama canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ay bilemedim ya bacimdir diyesim geldide neyse :D

Herkesin kendi tercihi 

0 oy
tarafından
Ohooo aldirsa hangi bir yanını aldiricak mağara adamı diye seviyorum ben kocamı tatilde bile tişörtünü çıkartmaz çünkü her yeri tüy omuzlarına kadar bir ara aldiralim onları dedim hayatta toz kondurmaz erkek adam kıl mi aldirirmis çok seksi duruyor diye övüp durur ayyyyy ahgdgasgs
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ağda  değilde lazer yaptırıyor benim tanidigim birçok kişi. Eşim de kararsız =)))) tatile gidince utanıyormuş göğüs kısmına koltuk altı ve yanaklarına yaptırmak istiyor âletini alalım sen bana yap diyor 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben esimin sirtina bi kere yaptim, birdaha yaptirmadi :))) gerek varsa karsi defilim ama kadinlar gibi kol bacak almaya defil aşırı killanla varsa ense sirt gibi onlara sozum yok
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Var canim simdiki gencler hep yaptiriyor ve bencede iyi yapiyorlar cogu spor salonuna gidiyor kendilerine ozen gosteriyorlar gerci ben Tc de degilim ama ordada yapanlar cok yani 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eski patronum benle yaşıt iyi anlaşırdık o lazere giderdi göğüs ve kollarına:)
0 oy
tarafından
Esim Yanagina yaptirir bazen domates gibi yanaklarla eve gelir gülmekten catlarim
0 oy
(341 puan) tarafından
Benim eşim yüzüne falan yaptırıyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 112 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde cnsn (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doruk Hatice (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 472 göst.

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...