0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar bugün oglumla disariya çıktık biraz hava alalım diye neyse donuste ariyorum gelip alir misin bizi diye yorgunum uykusuzum benim oraya gelmem bi saati bulur bi taksiye bin gel dedi bende bebek uyuyo bebek arabasi ve canta falanda var malum sıkıntılı gidiste bizi götürmüştü neyse tm gelme dedim başımın caresine bakarm artık yürüyerek gelmeyi kafaya koydum en az 1bucuk saat neyse yuruyorum ariyo açmadım okdr sinirlendim ki sonra açtım ne var dedm nerdesin falan dedi ben gelirim dedm daha sinirlendim soylendim valla dedm ki annen baban ablan arasa uykudan kalkip gidiyosun uykun yok yorgun degilsin burda esinle oğlun söz konusu bana diyosun ki yorgunm uykusuzum bundn sonra arabana binersm gorursn dedm neyse bu geldigim yolda buldu beni bin dedi binmedim yuzunu bile gormek istemiyorum dedm binmedim yuruyerek geldim 

Simdi belki abarttin dersiniz ama valla abartmadim kizlar bi empati kurun

13 Cevaplar

0 oy
(7,738 puan) tarafından
Bir sinirle kötü davranabiliyoruz birbirimize karşı. Daha sonra işler daha da kötüye gidiyor. Keşke binseydin arabaya. Kırıldığını belli etseydin
(7,738 puan) tarafından
Evet tatlım anlıyorum seni ama o sinirle daha da kötüye gidiyor her şey. Arabaya binip derdini dile getireceksin hala da uzatırsa bu sefer konuşmayacaksın
tarafından
Binmek istemedim çünkü bu kaçtır ayni seyi yapio
(7,738 puan) tarafından
Ayaklarına mu yazık değil kız?! Boşver ne yapıyorsa yapsın. Daha da ne diyeyim sana bilemedim :)
tarafından
Ya benim sinir oldugum evde uyusa tm ama uyumuyo ki tlfndn dizi izliyo
(7,738 puan) tarafından
Valla bilemiyorum ne yapılır :/
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ben olsam bende sinrlenirdim gecen saglik ocagina gidip kan vermem lazm dedim sabah sen cocuklara bakarsin gidrm dddim zaten cocuklar uyuyor yok felan dedi bide calsmyor gecen sabah erken kalms 7 kiz kardesini hastaneye gidiyor ben kalk deynce nie kalkmyosun isimi gidip halledyim diorm kardesin ailen  olunca gozn uykulu gidiyosn dedim sana gucum yetiyor dioo gelde sinrlenme
tarafından
Vallahi bak beni anliyosun
(4,101 puan) tarafından
Anlyorm iyi yapmssn ama ben yapamazdım  oyle orda doverdi beni
tarafından
Ondan fazladır dövmesi
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Çok haklısın cnm eşimde öyle yapardı eskiden bebe yoktu ama sinir olurdum herkese koş bana koşma
tarafından
Aynen valla
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bence gereksiz abartı olmuş adam taksiye bin demiş binebilirdin demek.ki çok yorgunmuş
(4,668 puan) tarafından
Kız taksiye binmek için ayrı üst mü oluyor anlamadım.
tarafından
Para olarak dedim cnm
(4,668 puan) tarafından
Haa anladım canım. Eşini kapıya çağırıp ödettirseydin keşke.
tarafından
Kiz asagiya esyalara yardim etmek icin gelmez
(4,668 puan) tarafından
Iyi daha. Ne işe yarıyormuş acaba koca olarak. Töbeee
0 oy
tarafından
Haklısın insan bozuluyor haliyle ama çok uzatma tadınız bozulur 
tarafından
Uzatmam ama ozur dilemesi gerekiyo
tarafından
Orası öyle ama haklısın canım
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Haklısın valla canım bi ara benzer bir olay bana da oldu iki gün küs kaldım anladı suçlu olduğunu barışmak için pervane oldu
tarafından
Bende ozur dilemesini beklicm
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Empati kuruyorum taksiye biner eve gelirim akşamda lafımı söyler oturur oğlumla oynarım  hiç kendimi yoramam okadar saat yolu  yürüyerek
tarafından
Cnm üstüm musait degildi taksiye binmek icin
(5,311 puan) tarafından
Ona bişey diyemem cnm  ama  araca binerdim
0 oy
(747 puan) tarafından
Empati kurdum ayy yürümezdim kız o kadar yolu.Gerekirse 1 ay küserdi  trip yapardım ama binerdim o arabaya sonra yine atardım tribimi
tarafından
Cok sinirlendim valla
(747 puan) tarafından
Bende sinirlenirdim haklısın ama kıyamazdımda ayaklarıma
tarafından
Okdr sinirlendim ki ayaklarımin ağrısı gözüme gelmedi
(747 puan) tarafından
Haklısın canımm gelseydi eyiydi
0 oy
tarafından
Bin taksiye demiş taksiciden rica ederdin arabayı bagaja koyardı hadi binmedin yolda adam gelmiş arabaya bin bari çok fazla tepki vermişsin 
tarafından
Uyumuyorsa o ayrı konu tabi bide sizi gideceğin yere bırakıp neden geri eve gitti niye sizinle kalmadı
tarafından
Ya cnm ben artık esime dışarıya çıkalım demiyotum okdr soyledim hep yorgunm uykum var dedi dedi birgun kendiligindn hadi suraya gidelim demedi bende yengemle çıktım
tarafından
Dışarıyı sevmiyor demekki yada üşengeç büyük ihtimal o yüzden gelip almadı
tarafından
Dışarıyı sevmiyo degil tamam bak isi cok yogun biliyorum eve gelir 1 saat uyank kalr yatar allah var bisey demem ama arada bizi de çıkarması lazim insaniz yeminle evladm artık evin icinde bana sariyo her saniye e bende artik bunaliyorm evde şöyle bi ciksak yurusek nefes alsak ölürmuyuz
tarafından
Haklısın canım hep 4 duvar arasında olmuyor
0 oy
(2,078 puan) tarafından
1 saatlik yolu yürü dememiş ki kuzum, gelmem bir saati bulur en iyisi taksiye bin gel demiş, otobüse bin dese anlarım bebek arabası çanta derken zor oluyor, taksiciler bu konuda yardım ediyor, abartmak için abartmışsın canım 
tarafından
Cnm üstüm musait degildi taksi ya bak evde uzansa dinlense uyusa bisey demem ben tlfn izleyip sigara icip keyfine bakio
(2,078 puan) tarafından
Yol falan bahane tembelliğine kızmışsın canım, ne diyeyim canım her güzelin bir kusuru var :$
tarafından
Ben aslında bizi takmamasina sinirlendim bi ablasi kadar yokum
0 oy
tarafından
Cok hakli ve dogru bir ttepki vermi0ssin. En kisa zamanda eger yoksa ehliyet al atla fez bebeginle 
tarafından
Zaten ilkbaharda ehliyet icin basvuru yapicm
tarafından
Süpersin. Benim esimede mesela suraya  gitmem lazim diyorum istiyorumki benle gelsin. E araba sende zaten git canim diyor. Basta sinir oliyordumda sonra hak verdim simdi fır fır gidiyorum istedigim yere
tarafından
Oh ne guzel
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm yanlış anlamada uzerim uygun degildi taksiye binmek için demişsin ama dışarıya o şekilde çıkmışsın o zaman nasil müsait olmuyorsun taksiye binmek icin üstelik yanımda abimin esi kardeşim vardı diyorsun her türlü taksiye binersin ama bence sen eşinin zorla da olsa seni almasını istemişsin sana yürüyerek gel dememiski bin taksiye demiş.bence fazla abartmışsın üstelik esin almaya gelmiş hala binmemişsin:( bence kendini de biraz sorgula 
tarafından
Cnm üzerim basta musaitti biz basta konustuk alcam dedi bende biseyler aldim ve sadece 10 tl kaldi o parayla taksici beni biraazdi çünkü en az 25-30 tutardi artı benim sinirlendigim cnm tlfnlankonustuda bana kem küm etmesi bakayim donerim diye kapatti tm biraz fazla tepki vermis olabilirim ama sinirlendigim sey evde tpfndan film izlio olması
(677 puan) tarafından
Anladm cnm ben müsait değilim diyince kıyafet olarak anladım kusura bakma.sen sana daha çok değer vermesini istiyorsun anladığım kadarıyla o zaman sakin bir zamanda onu çok suçlamadan konuş dışarıda cocukla zor durumda kalabilirim bir suru kotu insanlar var artık de konuşarak seni anlamasını sağla.malesef erkekler bizim gb cefakar degil sadece kendi rahatlığını düşünüyorlar.ama sen sen ol o kızgınlıkla bile zulmedip o kadar yol yürüme canına yazık.eve vardığında o versin taksiciye parasını
tarafından
Valla yaptım bi kere normalde hic böyle inada binmem tartisma taraftri degilimdir ama artık patladım ve binmek istemedim
0 oy
tarafından
Haklısın canim sonuna kadar 
tarafından
Saol cnm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 469 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Funda_0104 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 475 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu