0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar esim tiktoktan acik bi bayana bakmis kadin ordan yazmis instgrama beklerim buda inatgramdan ismini yazip bakmis bende gordum neden baktin dedim dedi ne var bunda bakarim dedi gulerek bu nasil bir insan ya nefret ediyoeum ondan

12 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
B.eyinsiz ondan ağzının üstüne iki tane gecircen öyle bakılmaz böyle bakılır diye 
(78 puan) tarafından
Aynen kuzum ya o kadar sinir ettiki beni
(1,778 puan) tarafından
Allah ıslah etsin bacım doğru yolu göstersin insAllah empati kurmasını söyle belki kafası alır ama boş kafa alacağını pek sanmam
(78 puan) tarafından
Almaz kuzum cunku beni dinlemez hic
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynısını sen yapsan tepkisi nasıl olurdu çok merak ettim açıkçası  nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar aklım almıyor  senden çekinmesi gerekirken böyle söylemesi çok ayıp boş ver takma kafana  nerdeyse bütün erkekler aynı  cnm
(78 puan) tarafından
Ewet canim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
İyi ozman hiç bir  şey yoksa  bende  bakım  de

Beyinsizz yaa 
(78 puan) tarafından
Tam bir mal yaa dengesiz oyle biktimki ondan
0 oy
(859 puan) tarafından
Sildir tiktoku sürekli karı kız çıkıyo herkes kendini pazarlıyo tiktokta başka bişey yok ben sildrdm işe gidince izliyosa yine kendisi bilir aynı kabire girmicez
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu devirde erkekleri tiktok kullanan veya kullanmayan hatta kadınları da ikiye ayıracaksın ne pis bir ortam ne seviyesiz çok şükür ailecek uzak duruyoruz. Maalesef kocan da ben erkeğim yaparım sana ne cinsinden bir erkek belli Allah sana kolaylık versin. 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benimki  Allahtan sevmez sosyal.medyayi. ınstagrami bile benim zorumla kullanıyor:)) cunki kullanmasa banada kapattiracak :))
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Pişkinliğe bak 
0 oy
(428 puan) tarafından
Biz ikimizde kullanıyoruz da karı kıza yazanda ne bileyim:) adamın ruhu okşadı herelde sennsildir tikyoku senin kocan aklı başka şeye çalışıyor 
0 oy
(141 puan) tarafından
malesef bnm kocamda bakiyo canm kizinca biseyden bakmiyorm ki fln diyo 
0 oy
tarafından
Öyle diyen bir insanın ağzına çarpılır 2 tane bak birdaha diyor mu sende yaz o zaman birine ne varki canım de
0 oy
tarafından
Hay şu sosyal medyaların kökü kurusun inşallah
0 oy
tarafından
Gözleri yuvalarından çıksın ne demek bakarım yaa terbiyeisz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 475 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 627 göst.