0 oy
736 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben il dısına gelin qeldim 6 yıllık evliyim 4 yada 5 ayda bır qidiyorum ailemin yanına bilettı felan derken oqlumda var 500 lira qidiyor durumumuz cok iyi ama ben esime basen para hesabı yapsam oda qittiqimi söyluyor sen her qittiqinde sukadar para qıdıyor diye ve cok kırıcı bı sekilde söylüyor her defasında aglıyorum babama desemmi artık sen al dıye 

28 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Eşin onun jesabina karistigin icin bunu soylemis bence .sahsen ben karismam su ana kadar da hic bi istegimide geri cevirmedi şukür .ama ailen mecbur degilki karsilamaya esin mecbur 
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Baban niye versin ki eşin vermek zorunda 
0 oy
(115 puan) tarafından
Bende şehir dışındayım eşim sırf kimseye muhtaç olmayım diye 2.3 bin tl cebime para koyar istediginiyap der parayla geri döndüğümde bile ne kadar kaldı diye sormaz bile bende 7 yıllık evliyim hep böyleydi önemli olan aileye karısını rahatı yerinde olduğunu göstermek 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum benim eşimde öyle ailem bişey alır eşim kızar sen kendi paranla niye almıyorsun diye şaşırıyorum ya ben utanırim esimide mahçup ederim karısına bakamıyor mu derler
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Brn olsam asla babama söylemem duruöuda iyi alsın işte 
0 oy
(48,833 puan) tarafından
hayir alistirma babanin vermesine versin gurbete kiz almasaydi o zaman
0 oy
tarafından
Hayir deme durumu cok iyi is sende hic para hesabi yapma ye ic gez giy
0 oy
(68 puan) tarafından
E sen hesap sorarsan tabi ki oda hesap yapar yani dilini tut o da dilini tutar net:))
0 oy
tarafından
Gitmek zorunda değilsn ne diye baban alsn bence saçma bir düşünce

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 384 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Selma43 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 622 göst.