0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar doğum hediyesi aldımı eşiniz alınmalımı ne düşünüyosunuz bana alınmadı ama beklerdim

23 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Hicte beklemedim aklıma bile gelmedi gerek yok bence 
-Reklam-
0 oy
(27,367 puan) tarafından

İçten gelinerek alınırsa güzel olur 

0 oy
(207 puan) tarafından
Canım banada alınmadı ne doğum günü ne evlilik yıl dönümü ne sevgililer günü ama ben ona sürekli alıyorum sürekli konuşuyorum ama gene almıyor
(116 puan) tarafından
Pardon üzerime alındım:D
(207 puan) tarafından
Evt hem doğum günüm hem evlilik yıl dönümümüz
(207 puan) tarafından
Annem sağ olsaydı alırdı hayat onu bizden çabuk aldı
(116 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin:(
(207 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Almadı bence almaliydi
0 oy
tarafından
Bn daha doğum etmedim  ins esim alir bana  baklm 
0 oy
tarafından
Benim doğuma var ama eşimden istedim kendimi özel hissetmek isterim açıkçası Allah herkese bol rızık versin inşallah 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
 Aldı sağolsun daha doğuma bir buçuk ay var ama dayanamamış almış. 
(1,238 puan) tarafından
Masallah :)Özel degilse ne aldi acaba
(1,013 puan) tarafından
15 çeyrek almış sağolsun.  Bilezik falan takmam biliyor kenarda birikimim olsun istemiş
(1,238 puan) tarafından
Cok iyi olmus tabi iyi birseylerde kullan insallah
0 oy
(85 puan) tarafından
İlkinde altın bileklik almıştı. Bu sefer almayacak gibi duruyor :) bence ufakta olsa birşey alınmalı sonuçta dokuz aylık zor bir serüven ve doğum yaşıyoruz hakediyoruz düşünülmeyi.
0 oy
(673 puan) tarafından
İkinci çocuğumuz olursa sana araba alacağım dedi ve aldı sagolsun
0 oy
tarafından
Aslında normalde almasini isterdim ama çalışan  biriyim. Oyuzden eşim bana ne hediye alsa cebimden çıkmış gibi hissediyorum :)  bütçemiz  ortak cunku. Bi al mal dedim bileklik sonra yazin araba yenilemeye söz verdi vazgeçtim
0 oy
(119,496 puan) tarafından
aldi ne aldigini soylemiyim ama burda herkez yazcak aldi diye bu seni uzermi
0 oy
(966 puan) tarafından
 annem bileklik aldı kızıma da bileklik aldı bide kızımın  doğum gününde küpe aldı annemle babam bide doğum hediyesi olarak kolye alicaklardi da uzak oldukları için kaldı gidiş geliş ben gidince alicaklarmis . Bakalım . Eşim ve tarafından kimse bişey almadı 
0 oy
(316 puan) tarafından
durumumuz olursa isterim ama dogum masrafı o bu cok masrafımız olursa esım alcam dese bile uzulme sın dıe ıstemıom derım o sıkı tıya girince kıymeti yok onun mutluluğu we bebegımın saglıkla gelmesi bana en buyuk hediye ❤️
0 oy
tarafından
Esim ayalr oncesi planliyodu hevesle analtiyodu ama aniden haftam gelmeden dogum  oldu acikcasi o an ben bile unuttum esimde unuttu hakli da kizamam da :) ama sonradan almasni beklerdm tabi
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Daha dogurmadm ama almış asla sürpriz yapamaz söyler:) ben altta kalıyorum ama benim de yapmam lazm 
0 oy
tarafından
İstemedim ama eşim beş tasla çeyrek bileklik yaptırmıştı
0 oy
(352 puan) tarafından
Bende beklerdim onun soyunu soy katıyorum küçükte olsa bişey alsın ama nerde benim kocam açlığından ölüyor :) 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Beklemiyordum ama 5 taş yüzük aldı bir de altın plaka kolye almıştı oğlumun benim eşimin adı yazıyor içinden geldikten sonra neden olmasın
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Telefon almıştı
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ilk dogumumda yanimda degildi bunda duyurdum bi iki 1 aydan az kaldi bakalim alacak mi :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 312 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Serpilcimmm (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
0 oy
6 cevap 109 göst.

381,223 soru