0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (453 puan) tarafından
Merhaba 5 yaşına girecek kiz yegenim ona anlamlı bir hediye almak istiyorum ne olabilir sizce kıyafet felan olur olmaz almak istemiyorum uzakta oturuyorlar çünkü değişim fırsatımız olmaz

6 Cevaplar

0 oy
(928 puan) tarafından
Kız mı erkek mi 
(453 puan) tarafından
Karlar ülkesi elsa karakterini çok seviyor onunla ilgili birseyler almayı düşündüm nette çok çocuksu şeyler var elsa ile ilgili biraz elle tutulan saat filan var onuda cocuk napsan
(453 puan) tarafından
Ewet o cicibello iste onu istedi keske imkanım olsa alsam ama sadece 100 lira limit belirledim hediye için tas çatlasın 150 yapabilirim
(928 puan) tarafından
Niloya sever mi acaba kızımda var bundan çok seviyor şimdi bile onla uyuyor :) trendyola yazarsanız et bebek sekilinde buyukte yanında da tosbik var
(453 puan) tarafından
Himmm niloyada seviyo hatta bi ara tosbik tosbik die başımızın etini yiyordu teşekkür ederim
(928 puan) tarafından
Önemli değil canım kızım çok seviyor yanından ayırmiyor uyumaya onsuz gitmiyoruz ordan geldi aklıma :)
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından
Scooter alabilirsin yada paten önümüz yaz kullanır
(453 puan) tarafından
İkiside var pateni halasi almis yeni ben daha var dogum gunune die erteledim biraz hediye isini bana alacak birsey kalmadi
(141 puan) tarafından
Bnm erkek yigenimdi kumandali araba aldim :D şimdiki nesilin herşeyi var
0 oy
tarafından
Ona boya al guzel resim defteri al çanta al minik guzel renkli kalemler al. Sonra icine hediye karti al şu notu yaz doğum günün kutlu olsun balım  kendi gökyüzünü istediğin renklere boyayacağın rengarenk bir geleceğin olsun. 
(141 puan) tarafından
5 yaşımdaymiş okuma yazmasi varmidir acaba
(453 puan) tarafından
Yaaa müthişsin daha iyi bir fikir gelmezse mutlaka bunu yapicam tesekkur ederim
(453 puan) tarafından
Queen okuma yazması yok sadece kendi ismini yazıp okuyabiliyor ama annesi okur resim yapmayı seviyo
tarafından
Rica ederim ben bi örtmenim bende böyle fikirler çoktur :)
(141 puan) tarafından
O zman güzel bi hediye hazırla hemen :)
0 oy
(48,690 puan) tarafından
simdiki zamane çocuklarının oyuncaklarida çok pahalı ya onun adina fidan dik hatıra kalsin dicemde coxuklarda hediye bekliyo ele bakıyorlar ☺️
(453 puan) tarafından
Yaa gerçekten öyle çaktırmadan bir sordum bebek istedi netten bi baktım en ucuzu 600 lira :) bir aylik mutfak masrafi yani
(48,690 puan) tarafından
aynen şu lol bebek falan var koca kafali gözlü bişey bne pahali bebekleri
0 oy
tarafından

Büyük yazı tahtaları varya ondan alabilirsin resim cizdikce hayal dünyası da genişler çocuklar çok seviyor yazıp çizmeyi bek Kendi kizimada alacağım Trendyol da indirim de var şuan 

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 196 göst.
0 oy
6 cevap 327 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 496 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.