0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sağdaki benim yazdiklarim. Bizim geline msj attim ne pişiriyorsun ? Diye bana yazdigi seylere bakın bi 

kime ne desem yanlis anliyor bugun. Bendemi bir tuhaflik var acaba konusmanin sonunda engellendim nedense Ne pisiriyon kız yazdim. Gordu cvp vermedi. Bende k.bakma yanlis anlasildi heral dedim. Sonrasi bu vaziyet

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bana da böyle konuşsan bende böyle cevap veririm canım üzgünüm 
tarafından
Kiz ben birsey demedimki . Ne pisiriyon aksama yazdjm sadece bunlar gelen cvplar. Isler tersine gidince bende ters konustum
tarafından
Anladım canım şimdi başını görmeden konuya direk buradan bakınca sen biraz ters yapmışsın gibi duruyor ondan dedim. Ne var pisirdigini söylese. Herkes bi garip oldu ya :(
tarafından
Fikir alma amacli sordum burayada yaziyoruz gün icinde kac kere. Biryerimiz eksilmiyor . Garip oldu boyle . Cok kırildım.
-Reklam-
+1 oy
(1,327 puan) tarafından
sen mesajin başını ne yazdigini silmissin. kiz da cevao vermis. sinirlenmis ama neye sinirlendiigni göremiyoruz sildigin icin. once silmeden at sen konusmyi ona gire hak verelim
tarafından
Ne pisiriyon kız yazdim. Gordu cvp vermedi. Bende k.bakma yanlis anlasildi heral dedim. Sonrasi bu vaziyet
(1,327 puan) tarafından
yazdığın i neden silme gereği duydun peki
tarafından
Msj saklama huyum yoktur benim. Yazdim sildim . Sonrada boyle olunca ekran goruntusu aldim sonra inkar etmesin diye. Bende sildim nosunu. Ekran goruntusunde kalsin dedim
0 oy
(119,070 puan) tarafından
fotodan bisi anlamadim
tarafından
Sağ taraf benim yazdjklarim sol daki gelinin yazdiklari
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Ay çok gergin bugün buralar:blink:

tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
O aşırı ters konuşuyor bı sebebi mi var acaba
tarafından
Oyle yapacam 17 yasinda cocuk daha. Bana yaptigina baksana.
tarafından
17 yaşında nasıl yengen oluyo kız
tarafından
Yenge degil gelin . Dayımın oğlunun hanımı. Çocuklugunu bilirim gelin dedigim hatunun :D
(707 puan) tarafından
17 yaşında evli mi? Daha ergen bu ne yazdığına çok takılma bence yazık.
tarafından
Aynen ergen kafasi deyip önemsememek lazim. Teyzesinin oglunu sevdi. Kacacakti 17 de evlendirdiler
0 oy
(9,131 puan) tarafından
Bariz terslemiş seni ama sende laf sokmuşsun sanki  ;))
tarafından
Iş tersine gidince laf soktum . Ama msjim iletilmedi ona en sondakiler
(9,131 puan) tarafından
Engelledi dmek ki :)
tarafından
Bu kadar abartacak Ne varki bunda . Garip degilmi sizcede
0 oy
tarafından

Bişey anladımsa arap olayım :D

tarafından
Sagdakiler benim yazdiklarim. Ne pisiriyon diye msj attim gelen cvplar bunlar. Engellendim sonunda da
0 oy
tarafından
Anlamadım kim neyi yanlış anlamis
tarafından
Sagdaki benim yazdiklarim . Tek sucum ne pisiriyon demem. Engellendim .
tarafından
Regl herhalde :)
tarafından
Olabilir. :D
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Kız bişey anlamadım atarlı giderli konuşuyorsujuz :)
tarafından
Postu duzenledim canim. Tekrar bak
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Sende laf sokmussun ama bende olsam bende terslerim.
tarafından
Ne pisiriyon diye yazanimi terslersin
(1,771 puan) tarafından
Sadece ters gittiğiniz mesajlar var digerleri yok durduk yere kimse kimseyi terslemez
tarafından
Valla hepsi bu. Önceki msjlari atamadim buraya. Ne pisiriyon diye yazdim cvp vermedi K.bakma yanlis anlasjldim heralde dedim geline oda boyle dedi
(1,771 puan) tarafından
Hmm oda saçmalamış canim
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Hicbirsey anlamadim :ermm:

tarafından
Postu duzenledm canim
0 oy
tarafından
Ikiniz de altta kalmamışsınız ne yanlış anlamaya müsait onu anlamadim bi de sen ne yemek yapiyon diyince mi yanlış anlasilacak bisey yok dedi  valla ben sohbeti çözemedim 
tarafından
Ne pişiriyon dedim gordu cvp vermedi. Bende k.bakma yanlis anlasildi heral dedim geleni gideni sevmez normalde. Ben boyle sorunca oraya gidecegimi zannetti heralde. Sonrada boyle oldu isde. Engelledi beni. Gelin 17 yasinda bu arada
tarafından
Şimdi oldu  amaaan salla gitsin boşver
tarafından
Dengesizlik ama yaa. Ister istemez canim sıkıldı
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bende olsam engellerdim ugrasamam kimseyle iyi etmissin kaldirma
tarafından
Kız karşıdaki kişi engellemiş bu post açan bayan değil
(1,327 puan) tarafından
Engellememis canim. Engellenmiş.
(7,654 puan) tarafından
:)))olsun bende engellerdim
tarafından
Postu duzenledim tekrar bak canim . Hml
0 oy
tarafından
En nefret ettigimm kelime ne yediniz ne pisiriyon belki o an evimde bisey yok yapamiyorum yada her yaptigimi soylemek zorunda deilim. Ama su konusmana bakilimca gelin hakli gibi birde samimi deilseniz 
tarafından
Özelden yazdim ben bunu geline. Evimde yoksa zaten yazmam canimiz cekerse diye. Yaptigini soylese ben onlara gitmicem canim cekerse yapicam fikir amacli sordum gelin de senin gibi dusundu belki boylw düşündüğü icin ters tepki verdi belki.
0 oy
(833 puan) tarafından
Ama sen mesajlarinin önceliklerini silmişsin. 
tarafından
Önceki msj aynen böyle bak
-Ne pisiriyon kız (gördü cvp vermedi)
-K.bakma yanlis anlasildim heralde
Devami da fotoda
(833 puan) tarafından
Sizin gelin soğuk herhalde biraz
tarafından
Geleni gideni sevmez. Ben öyle sorunca kendilere gidexegimi zannetti heralde. Noktayi koydu
(833 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam hiç yazmam .boşver
tarafından
Yazmam daha bitti benim icin. Durduk yere engellemek nedir.Yüz yüze bakicaz biryerde
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bence gelin sana dolmuş baksana yazmak zorunda değilim falan demiş 
tarafından
Zırt bırt msj atmam ki ben ona. Ayda yılda bir. Gidip gelisimiz bile yok denecek kadar az. Baska bir derdi var ama çözemedim.
(1,284 puan) tarafından
aman boşver benve böyle kırıcı konuşan biriyle mesafeli olmak daha güzel
tarafından
Oyle olacak bundan sonra. Gereksizler
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Bence sen başka şeyler de yazmışsın gelicez gibisinden sonunda kendin diyosun yüreğin düştü gelici diye eğer yanlış anlamadiysam.konusma bukadar değil bence başı farklı
tarafından
Vallahi hepsi bu. Geleni gideni sevmez ondan oyle dedim yuregin dustu gelici diye dedim. Ne pisiriyon dedim cvp vermedi ya. Bende o yuzden oyle dedim.
(3,053 puan) tarafından
Tepkisi bı farklı olmuş çok asabi
tarafından
Aynen oyle oldu
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Bence baska biseye kizmiş seninle alakali
tarafından
Olabilir . Gidis gelisimiz yok. Kırk yilda bir msj atariz. Ne derdi var onu da anlamis degilim de bir derdi var orasi kesin
(4,102 puan) tarafından
Aman boswer umursama daha kiymete binersin
tarafından
Bosverdim canim. Bende sildim engelledim. Esimede soyledim gelmesinler evime dedim.
0 oy
(28 puan) tarafından
Bence sen ilk laf atmssn önceki mesajlari görmüyoruz ama gelsenizde sorun olmaz yazms gelin bsy demişsin ki bu kelimeyi kullanms korkma gelmem fln dediysen hakli bence.ustelik cevap yazmamissada bnce uzatmcktn sen kasinmissin yanlış anlama ama
tarafından
Geleni gideni sevmez bizim gelin. Kirk yilda bir bulusuruz kirk yilda bir msj atariz .
-ne pisiriyon kiz yazdim gordu cvp vermedi .
-yanlis anlasildi heral k.bakma dedim.
Ne pisiriyon deyince oraya gidecegimi zannetti iki iki dört. Gelsenizde sorun olmaz dedi. Bitirdi isde.
(28 puan) tarafından
Yanlış anlaşıldı herlde k.bkma ddin o durup dururken mi gelseniz de sorun olmaz ddi:)
tarafından
Zaten burda öyle zannettigini belli etmis. Ne pisiriyon dedim cvp vermedi ya kendilere gidecegimi zannetti . Durup dururken dedi tabi.
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama bence sen tahrik eder gibi konusmussun
tarafından
Ne pisiriyon deyince mi
tarafından
Hayır sonrasın da sannki alaycinkucumser bı tarzda konusmussun
tarafından
Kişiliğini biliyorum.  Sonraki msjlarim iletilmedi zaten. Onun cevaplarina göre cvp verdim ben canim.

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 113 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
0 oy
29 cevap 528 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,835 puan) tarafından soruldu