0 oy
1,949 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar aranızdan biriyim ama öyle utanıyorum ve öyle sinirliyim kiiiii bu şekilde yazmak zorunda kaldım.  Delirmek üzereyim. Bugün kaynanam geldi oğlumun altını açtım. Ulu orta yerde de degil odamıza geldim. Neyse açtım daha arkama bezi almaya dönmeme kalmadı yapisti pipisine kaç defa öptü. 

Yemin ederim ağzının üstüne bir tane vurasım geldi o kadar sinir oldum. 

Ben annesi olarak böyle birşey yapmıyorum ne ayıp ne günah birşey ya DELİRİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

43 Cevaplar

+19 oy
(7,255 puan) tarafından
Ağzına işeseymis keşke pis erkek delisi sapik kadın 
(8 puan) tarafından
Çok sinirlendim cok
(5,459 puan) tarafından
Kız Allah senı napmasın nekdr güldüm hemen artılıyıruum :) :) :) yorumuna güldüm keşke bebek işeseymş ağzına :)
(7,255 puan) tarafından
Ama öyle değil mi çok iğrenç mikrop kadın nasıl midesi alıyorsa ... Sonuçta necaset var orda . Bunun gibiler erkeğe tapan , kız doğacak olsa sessizliğe burunenler Allah sayılarını azaltsin inşallah
(5,459 puan) tarafından
He valaa midesi nasıl alıyorsa benm de kızımda var hiç oyle şeyler yapmam ayptr one yaa bide nenesin çok seviyorsan yanağını öp elini öp ayağını öp pipisi niye öpyon
-Reklam-
+4 oy
(2,393 puan) tarafından
Bence çok fazla takmışsın oda sevdiğinden öyle yapmıştır tutupda yoldan bebeyi çevirip pipisini öpmüyordur
(4,700 puan) tarafından
İyi niyeti kötü niyeti olmaz ya öpülecek o kadar yeri varken orasını öpülmesi saçma elini öpsün ayağını opsun başını bacağını karnını niye orası yani
(2,393 puan) tarafından
Onu da ona sormak lazım bana niye soruyorsun ki :D ben niyetin kötü olmadığını söyledim bana göre herkese göre değişir göreceli Bi olay kötü niyetli olarak düşünmek istemedim yani
(2,252 puan) tarafından
Ben de kötü niyet olduğunu sapıklık olduğunu sanmıyorum ama çok ap.talca asla ve asla kimsenin yapmaması gereken yapanın ağzının ortasında kürekle vurulması gereken bir davranış. Benim kaynanam yapsa rezil eder çocuğumu asla bırakmam onunla yalniz
(2,393 puan) tarafından
Tabiki de yapılmaması gerekir ama işte tutup da sübyancılık vs falan bunlarla bağdaştırmak da çok büyük ayıp
(8 puan) tarafından
Yalniz bırakmak miiiiiiiiii
+3 oy
tarafından
Kayinvalideniz sapık bence dikkatli olun
+3 oy
(6,672 puan) tarafından
Ben annesiyim ben opmuyorum nasıl arsizlik öpecek yer mi kalmamış densiz
(8 puan) tarafından
Canım beynim zokluyor
(6,672 puan) tarafından
Uyar cnm hiç çekinme valla
+2 oy
tarafından
Cüş yani kusura bakma da yeseydin anne deseydin
(8 puan) tarafından
Biraz yüz bulsa onu da yapar
+1 oy
(413 puan) tarafından
Çocukta mahremiyet duygusunu sarsar bu. Küçük anlamaz demesin kimse. Bebeklikten normalleştirilmeye başlanırsa büyüyünce mahremiyet sınırı çizemez Allah korusun istismara açık bir çocuk olur. Bezini de başka odada alarak çok doğru bir şey yapıyorsunuz. Şahsen çok takdir ettim. Bebek tir diye önemsemez çoğu kimse. Ve uyarın uyarmanız sorun olacaksa olsun. Tek sorun bu olsun. İnsanlar nasıl seveceğini bilmiyor ya kaç yaşına gelmiş kadın üstelik 
(8 puan) tarafından
Canım öyle kötü bir durumdayım öyle bir başım çatlıyor ki bak Allah inandirsin o an gözümün önüne geldikçe deliriyorum.
Ben bebeğimin mahremiyetine bu kadar özen gösteriyorken bi anda gelip böyle birşey yapması o an reflex ile vurmadigima yemin ederim dua etsin.
Benim oğlum erkek diye afedersin bi pipisi var diye özgür mü olacak. Ben nasıl öğreticem oraya dokunulmaması gerektiğini böyle yapılırsa. Çok kötüyüm durup durup kendimi daha kötü yapıyorum
(413 puan) tarafından
Sen daha da strese sokma kendini. Tepkini göstermişsin bir daha yaparsa bir daha göster bir daha bir daha ta ki anlayana kadar. Pipisini öptürmüyor diye şikayetçi mi olacak senden? Herkesin hassas olduğu konular var. Benim kayınvalidem ile hiç sorunum olmadı ben hep tatlı dilli uyumlu davrandım. ama bebek doğduğunda öpmek yasak ben de öpmedim öpmem öptürmem hastalığa çok açık oluyorlar kimse öpemez dedim. Bununla ilgili çok korkunç tecrübelere de şahit oldum. Kıkırdayarak ben öperim dedi birkaç kere. Öperseniz sakınırım çocuğu siz bilirsiniz dedim şimdi bişey diyemiyor kimse. Büyüm kavga gürültüye gerek yok ama sürekli uyarı istiyor bazıları
+1 oy
(847 puan) tarafından
Ben bile altını alırken pipisine fazla dokunmamaya dikkat ediyorum kendisi bazen elini atıyor Gülüyor ben gülmüyorum elini nazikce cekiyorum altını kapatıyorum tepkisiz bi sekilde. Ki cinsel kimliğini biz aileler belirliyoruz çocukların. Ve asla kimsenin degil öpmesine oyun olarak bile dokunmasına izin vermem sende bidahakine tepkini koy aslada çekinme
(4,700 puan) tarafından
+ verdim canım o kadar haklısın ki bende öyle yapıyorum artık çocuklarımizi kimden nasıl koruyacagimizi şaşırdık
(8 puan) tarafından
Aynı beni tarif etmişsin. Yıkarken özel bölgesine sıra gelince hızlıca geçerim. Huy kapmasın diye. Bebektir ne bilir ne anlar dememek lazım. Altını açarken arada elini atar hemen çeker hızlıca bezini kapatırım.
Ama böyle afedersin yol geçen hani gibi çocuğun uzvu opulecekse ben yavrumu nasıl koruyacağım. Resmen istismara açık hale geliyor böyle çocuklar. Bak öyle kötüyüm ki anlatamammm
(847 puan) tarafından
Kuzum Sen tepki vermemekle hata etmissin ben olsam baya kızardım zaten daha yapmaya cesaret edemezdi. Cok sapıkca bi hareket
0 oy
tarafından
Ben eşime bile dokundurmazken kayınvalidem böyle bişey yapsa çok pis azarlardım 
(8 puan) tarafından
Beynim patlıyor sinirden çok kötüyüm
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Migdesiz pislik o da sevgi göstergesi mi yani ne yapıyorsun sen sapik diyemedin mi yanagindan op  orasını öpmek nedir migdesiz 
(8 puan) tarafından
Çok kötüyüm çok sinirliyim çoook
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Cevabını veremedin mi
(8 puan) tarafından
Neye uğradığımı şaşırdım. Ne yapıyorsun dememe kalmadı ama kan beynime sıçradı. Öpecek yeri mi kalmadı dedim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Iy delirmişmi bu kadin bu ne öğrençlik
(8 puan) tarafından
Bi bana saçma geliyor sandım ama herkes şükür olsun benle aynı dusuncedeymis
(4,101 puan) tarafından
Kiz nesi normal viii
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de öptü ben yapmaması gerektiğini söyledim sürekli oranı yerim diyo oranı demiyo tabi siz anladınız bende en çok ona sinir oluyorum lafta kız bebek istiyomuş he dedim kız olsa ne derdi allah bilir 
(8 puan) tarafından
Ya sorma anladım ben seni tutturmus bi yerim p.... söylemesine tahammül edemiyordum bide yaptı yani
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Tövbe esgfurllah tövbe o kadın kafayı mı yemiş ya

(8 puan) tarafından
Bence yedi
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Git kocanı öp sapık deseydin
(6,911 puan) tarafından
:) aynen ya.
0 oy
(5,720 puan) tarafından
İşedeysi keşke ağzının içine
0 oy
tarafından
Bu sübyancılık bana göre tamamen sapıklık öpecek her yeri bitti çocuğun cinsel organı mi kaldı musade etmeyin ya böyle şeylere gitsin herifini öpsün 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla oğluma deli gibi düşkünüm ama orasini öpmek istesem kendime bile sapik misin diye döner sorarım yani millet iyice çığrından çıktı 
0 oy
tarafından
Töbe yarabbim one be öyle iğrenç kadın ne mide var bence kayinvalideninki mide deil cadde olmuş her şeyi aliyo
0 oy
tarafından
Ayy bende sinir olurum o kadar opulecek yer varken. Baska yer bulamamismi

kiz yada erkek cocugun cinsel bolgesini opmek nedir ya yaptirma daha bundan rahatsiz oldugunu belirt. Onlemini almassan surekli yapar.
(8 puan) tarafından
Bak o kadar sinirliyim ki o an gözümün önüne geldikçe deliriyorum
tarafından
Sakin ol bebeginle ilgilen olan olmus bundan sonrasina bak asla yapmasına izin verme
0 oy
(75 puan) tarafından
Tövbe bismillah ben şokkk
(8 puan) tarafından
Bide o anı yaşayan beni düşün

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens efe (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 994 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bala&Hatun_54 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 574 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 316 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Defneay789 (178 puan) tarafından soruldu

384,798 soru

11,510,342 cevap

35,170 kullanıcı