0 oy
967 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Günaydın öncelikle. Çok sinirliyim sabah sabah dengem alt üst oldu. Ben uyuyordum oğlum uyutmadı bu gece beni, kayınvalidem de bizde kalıyo bir hafta oluyor. Oğlumu aldı sen uyu biraz dedi sağ olsun. Sonra ben bunların gülmelerine uyandım bide baktım ki açmış çocuğun altını orasıyla oynuyor ve YESİNLER BURASINI DİYOR. Kan beynime sıçradı resmen oğlumu aldım diğer odaya götürdüm, kayınvalidemi aldım karşıma Anne böyle yapman hiç doğru değil çok hassasım bu konuda bak lütfen sende dikkat et ilk kez yaptığın için bir şey demiyorum ama tekrarı olursa ben tutamam kendimi kalbini kırarım dedim. Küstü bana aradı oğlunu beni evime götür dedi yolda da eşime şikayet etmiş beni çocuk gibi

Allah aşkına benmi abartıyorum ya bana göre sakin bile kaldım 

30 Cevaplar

+7 oy
(2,223 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın tepkinide gayet usturuplu bir şekilde koymuşsun bosver küserse kussun
(21 puan) tarafından
Öyle yapıcam sanırım. Kendi annem olsa tepkim daha sert olurdu kırmak istemedim ama maalesef işe yaramadı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaynanan sapık açsın da kocasının şeyiyle oynasın edepsiz kadın
(2,223 puan) tarafından
Iyyyyyyyyyyyyy
(21 puan) tarafından
Öyle biri değil aslında bende şaşırdım
tarafından
Hahahaha ay koptummmmmmmm
tarafından
Haykiriyorum ahahahahahhaa
(3,249 puan) tarafından
Sesli güldüm cidden.
Şaka ni yana istismar benim gözümde. Deli mi ne koca kadın. Tövbe yarabbim
+1 oy
(4,095 puan) tarafından
Hiç abartmıyorsun. Aksine durumu çok iyi yönetmişsin. Ben olsam neler derdim düşünemiyorum bile
(21 puan) tarafından
İlk defa olduğu için sert bir tepki verip te kırmak istemedim açıkçası fakat başarılı olamadım
0 oy
(9,504 puan) tarafından
İyi demişsin eşin bişey derse ilerde sapık mı olsun çocuk de mahremiyet bilmez önünü alamayız uğraşır dururuz artık de küserse de küssün pislik kadın
(21 puan) tarafından
Eşim çok şükür o zihniyette biri değil ama annesine sinir oldum ya
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Iyi yapmışsın sakin kalman senin avantajına olmuş. En azından eşinle problem olmaz. Ben bu kadar sakin kalamazdim kavga etmezdim ama oyuncak değil o her yerde ulu orta açılsın oynansın sapık mı yetiştirmeye çalışıyoruz hayırdır derdim 
(21 puan) tarafından
Ben kolay kolay kuramıyorum insanları ama tersimde çok kötü tekrarlanırsa işte o zaman ben bile tutamam kendimi
0 oy
tarafından
Bende kızın altını değiştiriyordum kaynanam bakım kızımın dudusunun tadına nasıl mış dedi derken dedim izin vermedim asla eşime de dedim sakın annem kızın altını değiştirmesine izin verme dedi bu büyükler ne anliyir böyle seylerden anlamış değilim ya bende altını değiştirdikyen sonra bacaklarını öperim göbeğini öperim de yani saçma sapan hareketler yapıyorlar 
(21 puan) tarafından
İğrenç ya cidden sevecek başka yermi yok nasıl bir sevme biçimi anlamış değilim
tarafından
Asla kızımı kaynanamla yanlız bırakmam sende sakın bırakma
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Bence haklısın 
(21 puan) tarafından
Bencede:):)
0 oy
(1,606 puan) tarafından
Çok düzgün bir şekilde uyarmissiniz. Güya sevimli olduklarını saniyorlar. Benim kayınvalidem kızıma memislerini yerim,  opeerim falan dedi diye bile sinir olmustum. Bı daha öyle deme anne dedim. Kuserse de kendi bilir asla üstüne düşmeyin. Çünkü yüz verdikçe tekrarlayarak emin olun çünkü onlar yaptıklarını normal bizi sorunlu goruyor. Fırsat buldukça yapacaktır dikkatli olun.
(21 puan) tarafından
Evden çıkarken söyledim. Anne haksız olsaydım emin ol ısrarcı olurdum gitme diye özür dilerdim ama üzgünüm dedim bu benim için hassas bir konu dedim. Düşmem peşine ama üzüldüm ya
(1,606 puan) tarafından
Evet insanın canı sıkılıyor ama gerçekten iyisi bu. Çünkü bunu yaşamaya kendileri sebep oluyor. Biz eskiden iyiydik kayinvalidemle ama böyle saçma sapan şeyleri ve benim müdahalelerimle aramız baya soğudu. Başta canım sıkılıyordu ama en azından kafam rahat. Çocuk büyüyünce de sizin yok dediginizi arkanızdan yapmaları yap bı şey olmaz demeleri var. Cizginizin net olması önemli
(21 puan) tarafından
Evet kesinlikle haklısınız,
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Eşin ne tepki verdi çok merak ettim
(21 puan) tarafından
Eşimi daha görmedim aradı sadece ne olduğunu sordu anlattım eve gelince konuşuruz sıkma canını dedi
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın tepkinde küserse küssün bu çok önemli bir konu
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Çok merakliysa diyecem tovbe estağfurullah gerisini ben yazmadan anla. Bu eski neslin sapıklıkları iğrenç hep bel altı muhabbetler
(21 puan) tarafından
Evet dikkat ettim gerçekten öyle. Kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum fakat doğru bir şey de değil
(3,055 puan) tarafından
Yok kız ne doğrusu.  Ortalık sapık kaynıyor bunları da hep bu kadınlar böyle yapa yapa yetiştirdiler
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Eşine de anlat. Bebektir anlamaz gibi bir şey yok. İstismar bu kadar Küçükken başlar. Kadın bunun istismar olduğunu bile bilmiyordur belki ama olsun iyi yapmışsın 
0 oy
(583 puan) tarafından

Çok haklısın ay okurken kan beynime çıktı nasıl dokunur eller ya ne hakla biz anneler neler çekiyoruz mahremiyet bilincini kazandırmak çocukları korumak için kadının yaptığına bak benim eşim olsa Allah korusun canını okurdu öyle anne baba dinlemez 28 aylık oğlum daha kimsenin yanında altını bile açmadım o kadar dikkat ediyoruz hassas davranıyorum yeni doğduğu zamanda bile eşimle ikimiz yıkadık annesi bizde kaldı hatta kıskanıyorsun oğlum neden çocuğu gizli yıkıyorsun dedi çocuğu sergileyemem küçük diye utanması yok mu sanıyorsun dedi o gün bugündür ne yıkadık başkasının yanında nede altı değişti benden daha çok eşim dikkat eder

0 oy
(119,153 puan) tarafından
kayinvalideniz bebek sapigi pedofili cocugunuzu uzak tutun
(2,223 puan) tarafından
Evet bebeğin kendi annesi yapıyordu maalesef
tarafından
Aaa haykirdim ölüyorum gülmekten gormemisin oğlu olmuş tutmuş pipisini koparmış
(2,223 puan) tarafından
Kız gülünecek bisey yok çok kötü bisey
tarafından
Ay zaten kadına gülüyorum ya insan demeden doğurduğu çocuğun özel yerini giaterir dimi
(2,223 puan) tarafından
İki kızı varmış oğlan çocuğu sevdası varmış demek ne bilim tuhaf biriydi zaten
0 oy
tarafından
Az bile demişsin bunlar niye oğlan çocuğunu böyle yapıyorlar ben anlamıyorum ya ne kadar kötü ne kadar ayıp sanada helal olsun vala bazı anneler var oğluşum da oğluşum diyip ortalığa sergilerler çok gördüm ekli arkadaşlarım var çocuklarının pipisinin göründüğü fotoları paylaşıyordu şok olmuştum ya erkek çocuk diye böyle yapılmaz benim kızım var ama oğlan olsa eğer gerçekten böyle bir şey olsa deliririm heralde ya kaynnam erkekci zaten gıcık oluyorum böyle görsem rezil ederim 
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Yuhhh haklisin valla ben olsam bende tepki veririm benim kayinvalidem beni daha tembihler kalabalikta herkesin icinde altini alma baskasinin yaninda emzirme diye 40 gun benimle kaldi cocuga bakti hic boyle degisik hareketlerde bulunmadi daha ne kadar sasirabilir diyorum
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kuserse kussun terbiyesiz kadın biri onun seyişini açsın yesinler desin bakalım hoşuna gidecek mi 

Benimde kaynanam yapıyordu aman ne pipiymis ne pipiymis dedim 

Bozuldu oğlanla usrasmayi bıraktı biraz 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Üslubun gayet düzgün . Kuserse kussun umrunda olmasin
0 oy
(15,039 puan) tarafından
Ya bu eskilerin çocukların pipisiyle alıp veremediği ne acaba. 
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Oyuncaklar satılıyor ya bi tane onlardan alın verin eline oynasın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
0 oy
6 cevap 339 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Kumdankaleler (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 310 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu