0 oy
817 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin çalıştığı başka yer diyim artık neyse Mart sonu Nisan başı erkek erkeğe tatile gidiyorlarmis benimki arayıp sordu bende git havan değişsin dedim hiç bir yere gitmedi bensiz tamm askm dedi akşam eve gelmiş Napacam gitmeyecem felan diyor bensiz canı sıkılır mis :) bu arada uzun yola gidiyor 3 gün felan gelmediği oluyor ozaman napiyon dedim o mecburi dedi siz olsanız naparsiniz ben gitsin istiyorm zorlasam gidecek ama bilemedim :)

31 Cevaplar

0 oy
(367 puan) tarafından
Sen arkadaşlarınla gitmek istesen eşin senin gitmene izin verir mi
-Reklam-
0 oy
(267 puan) tarafından
Sizden ayrı kalmak istemiyor ne güzel bence gitsin kafa dağıtsın biraz ayrı kalmak istemeyen adam yanlış birşey yapmaz
tarafından
Yok kuzum zatn ben güven konusunda bişey demem sonsuz şükürler olsun çok güvenirim tek sıkıntm ikilemde kaldım napsam diye
(267 puan) tarafından
Allah bozmasın kuzum ömür boyu böyle devam edin
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Gidebilir tabiki karşılıklı güven var aramızda zaten güven yoksa o evlilik evlilik değildir tabi birazda öz güven olcak :)))
tarafından
++++++ ama benimki güven için değil acaba ısrar mi bekliyor diye bende güvenirim bin şükür kız :)
(1,908 puan) tarafından
Bende güvenirim eşimde bana güvenir zaten güven yoksa o evlilik insanı yer bitirir benimle.gidecegi zaman olur benim olmadığım zaman olur neyapiyim kafesemi koyuyum adamı ben derim aksine git diye:)((
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bence gidesi var destek bekliyor :) ben olsam gönderirdim. 
tarafından
Ayyy yarıdan çoğu öyle demiş :) bende o konuda ikilemdeyim daha cok
0 oy
tarafından
Bence senin gitme demeni bekliyordu :D
tarafından
Ahahahahhahaha :D beni güldürdün Allah ta seni güldürsün emi :D
tarafından
Amin canım :D
0 oy
tarafından

Ayy yolla kız onlarınki de can hep bizimle olmaz ya brnim eşimde sömestr tatilinde tutturdu boluya gidelim iki günlüğüne dedi ben gitmek istemedim bebeğim var hasta ederiz diye o da bunalmıştı is stresinden ben dedim sana güveniyorum kociş sen git iki gün kafanı dinle yanina arkadaş bul git dedim ama gidemedi gidecekleri hafta arabamiz bozuldu hâlâ tamirde :D

tarafından
Valizini hazırlayım bari giderse :D
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Bende aynıı senin dediğini derim omunda hakkı bizim için çalışıyor iki gözümün çiçeği :D

tarafından
Yazık kız kendini perişan ediyor :)
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Bizimki hep der cok yoruluyorum biraz bi kac gun tatil yapum mi bi yere gidip diye .bende git diyorum ama sonra dönüyo he simdi boyle diyon gitcegim saat baslarsin ne isin var faln diye .nasil da taniyor karisini kocişim benimmm<3:D

tarafından
Ahahhahahahah :D
0 oy
tarafından
Asla göndermem bensiz ama sen bilirsin 
tarafından
Kız yazın istediğim yere götürür beni hamile olmasaydım Fransa ya gidecektik hatta ben istedim diye napabilir ki bensiz
0 oy
tarafından
Tanıdığım 2 arkadaşı ile giderse izin veririm birkaç gün onun harici asla 
tarafından
Ben tanımıyorum hiç birini :D
tarafından
Seninki de iyi cesaret valla =)) evet kafa dağıtmak iyi gelir felan da iti kopuğu var derler ya hani o hesap ben güvenemem öyle insanın öyle bir aklına girerler ki, ya da hal hareketlerine dikkat edecekler mi felan önemli bunlar benim için

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 286 göst.
+1 oy
23 cevap 975 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Seher demir (3,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 940 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esma94 (34 puan) tarafından soruldu

382,954 soru

11,462,915 cevap

35,054 kullanıcı